kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,491-2,500 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: DVD író linux alatt #1928143
    kovi
    Felhasználó

      k3b + growisofs + dvdrwtools
      az uhu11 mindet tartalmazza és hiba nélül megy.
      a lemezeket nekem is válogajta, pedig az író doksija szerint nem kéne…

      Hozzászólás: Neverwinter nights #1927145
      kovi
      Felhasználó

        üdv
        frissítettem a lapomat, rákerült némi diablo2,doom, uae help. némi háttérkép és egy kis haditechniaki kiegészítés a wolf3 kapcsán. Sajna még mindig ultrawebes, de amint egy kicsit elõrehaladottabb állapotban lesz ez az állapot megszûnik.

        http://jatekport.uw.hu

        üdv

        Hozzászólás: UHU 1.1 + 2 hangkártya #1927111
        kovi
        Felhasználó

          a megoldást a biosbeli pnpos=no érték jelentheti,már ha van ilyen opció a bioszodban. Ha van akkor állítsd így.

          aztán az alsaconf rootkénti futtatásával(terminálon) is sok mindent megtudhatsz, és be is állíthatod mindet(illetve megtudhatnál, mert 11 alatt nem indul el, elég sok hibára panaszkodva)

          aztán az alsamixer –help – ben leírtak szeint az alsamixer több hangeszközhöz is használható (lenne)

          ha egyáltalán nem látszana a hangeszköz(nf) semmilyen esetben sem, akkor Blaci nforce-hangra turkált alsacsomagját keresd, de most sztem nem ez a gáz.

          na ennyi
          üdv

          Hozzászólás: Neverwinter nights #1927139
          kovi
          Felhasználó

            persze kelleni fog az nwn kulcsa, az nwnkey állomány, amit meg KELL venned a bioware – tõl és nem két fillér!!

            Hozzászólás: Neverwinter nights #1927138
            kovi
            Felhasználó

              üdv
              hagyd a picshába a runszkriptes nyavaját mert az szarhra sem jó. leszeded az ftp://ftp.linuxforum.hu -ról a resources állományt, kicsomizod, letöltöd a biowaretõl az nwnkliensverzió.tar.gz-t, belenyomod(tehát kicsomizod) a kibontott resourcesbe, és a benne lévõ fixinstall szkriptet elindítod. aztán az nwn-indítod azt dzsá’

              a lokialapú telepítõvel a windowsos nwn cd-ket kéri, de nem tudja megcsinálni rendesen az installt, mert egy-két állomány mindig kimarad a telepítésbõl
              üdv

              Hozzászólás: játékot de sokat #1926977
              kovi
              Felhasználó

                thnx
                Edina éredeme is, az õ munkája(html) nélkül tutira nem csináltam volna egy cikket sem, mert minek…

                Emu rész ok, mondjuk ahogy írtam a fõoldalon, elõször UAE lesz. A hasznosban ott a winex. Aztán jöhet esetleg dosemu, zx, c64 emu. Ezeket asszem tudom olyan szinten hogy „gagyogjak róla vmit”.

                Ha lesz vagy 50%-os állapotban a lap akkor vkinél koldulok tárat.
                üdv
                ui: jövõ hét közepén BIZTOSAN frissítek a fõoldalon írtak szerint. Ha nem én, akkor majd Edina feltölti ami készül.

                Hozzászólás: játékot de sokat #1926974
                kovi
                Felhasználó

                  üdv
                  reggel töltöttem fel az elsõ „próbát”,sajna még uw-s, remélem nem érzed gagyinak. egy héten belül frissítem.nézz el ide ha van kedved:
                  http://jatekport.uw.hu/
                  remélem nem érzed gagyinak. egy héten belül frissítem.

                  Hozzászólás: vortex 2 alsaval(uhu11b4) #1920885
                  kovi
                  Felhasználó

                    Kezembe került az UHU release candidate 3
                    ua a problémám mint a bétával, pedig már december elején fordítottam alsa-t slaki alá, ami kezelte a DiamondMX300 – at, méghozzá úgy hogy a hangerõszabályzóban megjelent a csippben lévõ 10 sávos hw eq kezelése. Szóval pöpec lenne. Ehelyett nem elég hogy az uhu-s alsa nem viszi az említett csippet/kártyát, még az integrált via hangcucc is recseg mint egy ház(pedig az ugye totálmás típus), az xmms alsamodulra irányítva néha siet, az alsaconf nem megy(van egy sejtésem miért nem, de azt megtartom magamnak)…stb

                    nem lenne jobb keresni egy normális alsaverziót és azt noráilsan befordítani az uhuba?

                    Egy egyszerû cvs snapshoton nyomtam make prep, config, build -ot, elõtte egy kicsit szerkesztgettem néhány makefile-n, make installal benyomtam az állományokat könyvtáranként, és utána sirályul ment minden.
                    Mit tippeltek, miért olyan nagy kérés ez az UHU – fejlesztõktõl?

                    Hozzászólás: UHU 1.0 xdosemu can’t stat /dev/fd0 #1920228
                    kovi
                    Felhasználó

                      tyû ezt nagyon elírtam bocs sietnem kellett
                      szimlink
                      floppy

                      Hozzászólás: UHU 1.0 xdosemu can’t stat /dev/fd0 #1920227
                      kovi
                      Felhasználó

                        rootként terminálra, tehát
                        su, jelszó
                        ln -s /dev/null /dev/fd0

                        tehát egy szinlinket csinálsz a dev/nullra a floopyeszköz nevén
                        így létrejön a vakeszköz és láss csodát mûködik az emu. nálam is ez volt( nuku floppy)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,491-2,500 / 3,700