Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
k3b + growisofs + dvdrwtools
az uhu11 mindet tartalmazza és hiba nélül megy.
a lemezeket nekem is válogajta, pedig az író doksija szerint nem kéne…üdv
frissítettem a lapomat, rákerült némi diablo2,doom, uae help. némi háttérkép és egy kis haditechniaki kiegészítés a wolf3 kapcsán. Sajna még mindig ultrawebes, de amint egy kicsit elõrehaladottabb állapotban lesz ez az állapot megszûnik.üdv
a megoldást a biosbeli pnpos=no érték jelentheti,már ha van ilyen opció a bioszodban. Ha van akkor állítsd így.
aztán az alsaconf rootkénti futtatásával(terminálon) is sok mindent megtudhatsz, és be is állíthatod mindet(illetve megtudhatnál, mert 11 alatt nem indul el, elég sok hibára panaszkodva)
aztán az alsamixer –help – ben leírtak szeint az alsamixer több hangeszközhöz is használható (lenne)
ha egyáltalán nem látszana a hangeszköz(nf) semmilyen esetben sem, akkor Blaci nforce-hangra turkált alsacsomagját keresd, de most sztem nem ez a gáz.
na ennyi
üdvpersze kelleni fog az nwn kulcsa, az nwnkey állomány, amit meg KELL venned a bioware – tõl és nem két fillér!!
üdv
hagyd a picshába a runszkriptes nyavaját mert az szarhra sem jó. leszeded az ftp://ftp.linuxforum.hu -ról a resources állományt, kicsomizod, letöltöd a biowaretõl az nwnkliensverzió.tar.gz-t, belenyomod(tehát kicsomizod) a kibontott resourcesbe, és a benne lévõ fixinstall szkriptet elindítod. aztán az nwn-indítod azt dzsá’a lokialapú telepítõvel a windowsos nwn cd-ket kéri, de nem tudja megcsinálni rendesen az installt, mert egy-két állomány mindig kimarad a telepítésbõl
üdvthnx
Edina éredeme is, az õ munkája(html) nélkül tutira nem csináltam volna egy cikket sem, mert minek…Emu rész ok, mondjuk ahogy írtam a fõoldalon, elõször UAE lesz. A hasznosban ott a winex. Aztán jöhet esetleg dosemu, zx, c64 emu. Ezeket asszem tudom olyan szinten hogy „gagyogjak róla vmit”.
Ha lesz vagy 50%-os állapotban a lap akkor vkinél koldulok tárat.
üdv
ui: jövõ hét közepén BIZTOSAN frissítek a fõoldalon írtak szerint. Ha nem én, akkor majd Edina feltölti ami készül.üdv
reggel töltöttem fel az elsõ „próbát”,sajna még uw-s, remélem nem érzed gagyinak. egy héten belül frissítem.nézz el ide ha van kedved:
http://jatekport.uw.hu/
remélem nem érzed gagyinak. egy héten belül frissítem.Kezembe került az UHU release candidate 3
ua a problémám mint a bétával, pedig már december elején fordítottam alsa-t slaki alá, ami kezelte a DiamondMX300 – at, méghozzá úgy hogy a hangerõszabályzóban megjelent a csippben lévõ 10 sávos hw eq kezelése. Szóval pöpec lenne. Ehelyett nem elég hogy az uhu-s alsa nem viszi az említett csippet/kártyát, még az integrált via hangcucc is recseg mint egy ház(pedig az ugye totálmás típus), az xmms alsamodulra irányítva néha siet, az alsaconf nem megy(van egy sejtésem miért nem, de azt megtartom magamnak)…stbnem lenne jobb keresni egy normális alsaverziót és azt noráilsan befordítani az uhuba?
Egy egyszerû cvs snapshoton nyomtam make prep, config, build -ot, elõtte egy kicsit szerkesztgettem néhány makefile-n, make installal benyomtam az állományokat könyvtáranként, és utána sirályul ment minden.
Mit tippeltek, miért olyan nagy kérés ez az UHU – fejlesztõktõl?tyû ezt nagyon elírtam bocs sietnem kellett
szimlink
floppyrootként terminálra, tehát
su, jelszó
ln -s /dev/null /dev/fd0tehát egy szinlinket csinálsz a dev/nullra a floopyeszköz nevén
így létrejön a vakeszköz és láss csodát mûködik az emu. nálam is ez volt( nuku floppy) -
SzerzőBejegyzés