kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,551-2,560 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Scroll? #1916723
    kovi
    Felhasználó

      moslátom’ Te is debreceni vagy

      hehe… már egész sokan vagyunk..

      Hozzászólás: Scroll? #1916722
      kovi
      Felhasználó

        /etc/x11
        itt van

        Hozzászólás: Winex 3 download #1903330
        kovi
        Felhasználó

          ez kell, tehát már a homeodban van a winex ill a ./transgaming mappa.
          ami rejtett és mondjuk igazán az mc-bõl látszik

          ha van a ./transg…..-ban wineserv-localh. mappa akkor töröld mindig mert a közkézen forgó bináris az ilyan kaka.

          nézz bele a configba. Rájössz hogyan kell beállítanod a cdromot.
          Ha megvan akkor írj de már nem sokáig leszek, úgyhogy vki más

          telepíted a diablo2-t :
          belépsz a cd-re terminálon, mc-vel:

          winex3 setup.exe
          odakerül a ./transgaming -ba
          oda is belépsz majd
          winex2 game.exe
          ennyi

          egyébként a vegyesben (wine/winex) leírtuk mit merre és hogyan az alapján el tudsz menni sztem

          a winex2x százszor jobb volt mint a 3x

          Hozzászólás: Winex 3 download #1903328
          kovi
          Felhasználó

            cvs-t szedtél vagy készre fordított binárist?
            ha a binárist akkor add ki a winex3 parancsot userként a többit utána

            Hozzászólás: S.O.S. Nem tudok belépni a Gnome-ba! #1916387
            kovi
            Felhasználó

              arra azért figyelni hogy az a.,uhu-control-center és a b.,gnomecc-ben állított szolgáltatások nem uazok. Ezért írtam két „lépcsõben” ha nem a gnome szolgáltatásai sántítanak akkor ott a rendszer egészét érintõ szolgáltatások tömkelege.
              a., rendszer egésze
              b., gnome ugyebár…..

              Hozzászólás: Ati radeon #1916401
              kovi
              Felhasználó

                „új” ati és „régi” xfree… nem nyerõ….
                1.új xfree……és akkor még 3d nem lesz csak jófajta 2d kép
                2.vagy ati driver az atitól. ez a tökszívás verzió
                3.vagy a dri driver viszi 9200-ig de csak elméletileg
                http://dri.sourceforge.net
                nem nehéz csak elolvasod a telepítési doksit. ennyi

                nem egy szerencsés kard. hozzáteszem hogy a 9x sorozatot nem igazán nézegettem mélyrehatóan.bár még mindig nagy atihívõ vagyok de amit mûvelnek az gyalázat. nem hogy a dri csapathoz adnák a nevüket meg némi pénzt meg egy kis technikai doksit. olyan drivert csinálnának hogy csak na!!

                Hozzászólás: uhu? (ATI (már +int)) #1916667
                kovi
                Felhasználó

                  http://dri.sourceforge.net/snapshots/
                  innen vmelyik dir-s radeondrivert. ne az r200 nevût hanem a radeont.
                  még mindig nem tudom milyen kardod van

                  Hozzászólás: mplayer GUI leáll #1916719
                  kovi
                  Felhasználó

                    Te fordítottad?
                    vagy a suseban volt?
                    milyen kernel, milyen gtk?

                    Hozzászólás: programok telepítése utólag #1915968
                    kovi
                    Felhasználó

                      felteszed az 11-t a nagy setupszkripttel su után(tehát gazdaként)
                      aztán userként lefuttatod onnan ahová került(ezt írja is és asszem az usr/local/sahare/ooficeból) az setupot és a kisebbiket választod. ekkor már nem kell majd útvonal csak a terminálra gépeled a kisebb install után:
                      ooffice
                      vagy
                      openoffice
                      vagy ilyesmi.vki biztos pontosabban tudja. menni fog
                      ikont tudsz az asztalra tenni
                      vagy a tálcán jobb klikk-beállítás-menük-menüszerkesztõ és ezt a parancsot amire indul felveszed a kde vmelyik menüjébe.

                      a lényeg hogy „2*” kell telepíteni: egy fulltelep a gép egészére. ezután userként a homeodba a kisebbik (kb 10M) telepítés
                      ennyi de sztem biztos tudja vki pontosabban hogy mire indul. munkahelyi win elõtt ülök 🙁

                      Hozzászólás: uhu? (ATI (már +int)) #1916666
                      kovi
                      Felhasználó

                        mi van az etc/x11/configban? radeont tölt vagy nem? ez is fontos
                        glx van? nem kell . ez is fontos

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,551-2,560 / 3,700