Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
moslátom’ Te is debreceni vagy
hehe… már egész sokan vagyunk..
/etc/x11
itt vanez kell, tehát már a homeodban van a winex ill a ./transgaming mappa.
ami rejtett és mondjuk igazán az mc-bõl látszikha van a ./transg…..-ban wineserv-localh. mappa akkor töröld mindig mert a közkézen forgó bináris az ilyan kaka.
nézz bele a configba. Rájössz hogyan kell beállítanod a cdromot.
Ha megvan akkor írj de már nem sokáig leszek, úgyhogy vki mástelepíted a diablo2-t :
belépsz a cd-re terminálon, mc-vel:winex3 setup.exe
odakerül a ./transgaming -ba
oda is belépsz majd
winex2 game.exe
ennyiegyébként a vegyesben (wine/winex) leírtuk mit merre és hogyan az alapján el tudsz menni sztem
a winex2x százszor jobb volt mint a 3x
cvs-t szedtél vagy készre fordított binárist?
ha a binárist akkor add ki a winex3 parancsot userként a többit utánaarra azért figyelni hogy az a.,uhu-control-center és a b.,gnomecc-ben állított szolgáltatások nem uazok. Ezért írtam két „lépcsõben” ha nem a gnome szolgáltatásai sántítanak akkor ott a rendszer egészét érintõ szolgáltatások tömkelege.
a., rendszer egésze
b., gnome ugyebár…..„új” ati és „régi” xfree… nem nyerõ….
1.új xfree……és akkor még 3d nem lesz csak jófajta 2d kép
2.vagy ati driver az atitól. ez a tökszívás verzió
3.vagy a dri driver viszi 9200-ig de csak elméletileg
http://dri.sourceforge.net
nem nehéz csak elolvasod a telepítési doksit. ennyinem egy szerencsés kard. hozzáteszem hogy a 9x sorozatot nem igazán nézegettem mélyrehatóan.bár még mindig nagy atihívõ vagyok de amit mûvelnek az gyalázat. nem hogy a dri csapathoz adnák a nevüket meg némi pénzt meg egy kis technikai doksit. olyan drivert csinálnának hogy csak na!!
http://dri.sourceforge.net/snapshots/
innen vmelyik dir-s radeondrivert. ne az r200 nevût hanem a radeont.
még mindig nem tudom milyen kardod vanTe fordítottad?
vagy a suseban volt?
milyen kernel, milyen gtk?felteszed az 11-t a nagy setupszkripttel su után(tehát gazdaként)
aztán userként lefuttatod onnan ahová került(ezt írja is és asszem az usr/local/sahare/ooficeból) az setupot és a kisebbiket választod. ekkor már nem kell majd útvonal csak a terminálra gépeled a kisebb install után:
ooffice
vagy
openoffice
vagy ilyesmi.vki biztos pontosabban tudja. menni fog
ikont tudsz az asztalra tenni
vagy a tálcán jobb klikk-beállítás-menük-menüszerkesztõ és ezt a parancsot amire indul felveszed a kde vmelyik menüjébe.a lényeg hogy „2*” kell telepíteni: egy fulltelep a gép egészére. ezután userként a homeodba a kisebbik (kb 10M) telepítés
ennyi de sztem biztos tudja vki pontosabban hogy mire indul. munkahelyi win elõtt ülök 🙁mi van az etc/x11/configban? radeont tölt vagy nem? ez is fontos
glx van? nem kell . ez is fontos -
SzerzőBejegyzés