Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a dri modulokkal nem kell írogatnod SEMMIT. az xf86 configja radeon modul nevû cuccot tölt, ami ua mint a sourceforges cuccnál.
és ha rám hallgatsz nem a radeonmodulokat kapod le hanem a snapshotok közül amelyik tetszikkell még a modutils. bocs ezt nem írtam
nyáron ezzel ment nekem a kard, csakhát az egy régebbi snapshot volt
ha a readmet megnézed ott van hogyan kell uninst. ha már az x is sz@r
még1*: milyen radeon? 7x,8x stb. mert nem mindegy ám!!
minden amit írtam frontenddel van ellátva tehát nem kell gépelni stb
minden grafikus
majd +látodde teljes bizonyossággal nem lehet megmondani mi a baj
a gép elõtt kéne ülni és végignyálazni a logokatterminál – su -jelszó
gdmsetupmegnézed hogy az user nincs-e blokkolva
majd gnomecc
szétnézel a szolgáltatásokban (háló,hang) és pl azt mondod ne indítson szolgáltatást stb : érdekes dolgokat keresel
ha nem jön be akkor
uhu-control-center
szolgáltatások
gdm ne induljon, de most ne állítsd le
kdm induljon de most ne indítsd
ok
és reboot
kdm-rõl jelentkezz gnome-ba nézd meg megy-e
de mivel nincs a problémás usernek homeja így a paramétereket stb nem fogja felvenni és nem lesz hibátlan a mûködése.
majd kdm-rõl kde-ba de ott vszínûleg ok lesz minden
gnome alkalmazás menni fog kde alól ha van gnome-libs csomagod fent(vszínû fent van mivel enélkül nem tudsz gnome-ot telepíteni sem)rootként a fontos anyagokat átnyomod akárhová aztán visszakpizod legrosszabb esetben
üdv
8500 megy a dri modullal is ráadásul jobban mint az ati driverrel. csak s3tc nincs de a többi cucc az jobb mint az eredeti. irány a sourceforge
a dri meghajtó meg csak egy setup.sh parancs egy terminálon azt kész. nem kell tökölnöd vele
kell hozzá kernel forrás(sestleg headers),binutils,autoconf,ed
ezek ott figyelnek az uhu lemezeink3b setup
cdrdao driver(scsi protokoll) = generic mmc legyen
és az írás sebessége az íróra szitázott érték maximum fele
és nem árt ha a k3b setuppal megcsináltatod az fstab bejegyzéseit is
milyen író? más sem megy=xcdroast,gtoaster??prósza ki, ha így sem megy majd írj +int
a protokolloknál ha találsz vmi rád vonatkozó specifikus részt akkor azt válaszd(teac stb)ha megnézed rájössz hogy mirõl regélek
üdvha te hackerektol vagy virosoktol(?) felsz, az mar mas teszta.
mitõl:
1. víruskód (wines háló 🙁 )
1.5 ezáltal a levelezõszervert és a novellszervert is féltem.Ezt nem részletezem mert nem akarok térképet adni senkinek.Múlt héten elég sok nyûgöm volt.
2. a tûzfalat át kell állítani. Minden idegen sz@rságot letilt. Még én állítottm be így :). Kb 2 hétig dolgozok még itt és nem fogom magamat szívatni egy kitudja hogy sikerülõ konfigolással. Vagy egy másik proxit célzok ahol linux védi a novell alapú, egyébként win2k hálót (hibrid megoldás és eléggé életképes), de azt a tûzfalat nem én állítgatom, és nem fognak a 2 szememért állítgatni rajta.
3. a letöltési sebességet nem lehet szabályozni RENDESEN egy ilyen progival ráadásul menet közben 3-4* váltok másmilyen sebességre. Ez nálam fontos mert a netet nem csak én használom.
4. nem bízok benne win alatt. Megnézném hogy 100 – ból hány embere használja vmilyen „rejtélyesen” nyitott porttal.sz@r ügy de hát ez van.
ezek szerint NEM…. 🙁
+Nálam mandrake alatt is ezt csinálja. Ott is újak a rendszerkomponensek.ati radeon MI?
7×00,8500,9xxxnem mindegy
2 lehetõséged van:
a., elmondom hogyan lehet az x-et frissíteni.Az új x-ek alapból viszik. De tutira elcseszed ha tényleg csak most ismerkedsz.glibc probléma csakúgy mint a winex2-nél volt
ld-linux.so.2
és GLIBC2.0Na ezek nem igazán kompatibilisek a nagyobb verziókkal. Az uhuban pedig ha jól látom a „régi” c könytár csak egy link az újra.
Varázsolni kellene egy libc kompat package-t vki hozzáértõnek. Mert ez nem kis munka és nem kevés szívás. Ha minden igaz debianra van ilyen csomi.
üdv -
SzerzőBejegyzés