Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
most látom mit összeszívtatok:
mielõtt még tovább szívnátok a wine-vel, és miután szívattátok egymást eleget ennyit írjatok a terminálra userként:winecfg
a k3b beállításoknál, az olvasó és az író scsi protokolljait állítsd auto-ról generic-mmc – re és a sebességeket maximalizáld a rászitázott maximum felére. Elõször ezt próbáld. Egy img + toc filet kapsz a célmappában, amit szintén be kell állítani mert ha nem fér ahová kerülne akkor cumi.
Valamint ha vmi spéci másolásvedelem van a lemezen az is cumbájspíl.
egyébként az xcdroast – ot nézted már? Az nem ilyen „kinyalom a seghed” író hanem vmivel spártaibb. Ami talán elõnyére is válik.🙁
ettõl féltem
azért köszcsak a munkahelyi gépemre nem fogok p2p klienst nyomni mert
1. értékes adarokat tartalmaz a merevlemez
2. nélkülözhetetlen -!!-
3. nem szívatom magam vele mert itt idõm sincs ilyesmire
4. a novellhálómat bekonfigolt tûzfal védi és azt senki kedvéért nem kapcsolom ki és nem állítom át.,még a Jézuskának sem, nem hogy egy donkey miatt.
Más kéne : szal ha vki tud egy nyilvános és állandóan elérhetõ ftp-t, v hipertextes lelõhelyet, akkor ide vele!!!mondtam már hogy a sc3k – hoz írjatok üzenetet mert tutira megoldható a nyûgötök.
a telepítõben a szükséges sdl cuccok ott vannak?
szal terminálról indítsd és minden üzenetet(ne csak a hibát) írd ideNem lesz semmi baj.
azért a csipkészletét ideírhattad volna
csak van rajta vmi rendszer ami megmondja Neked hogy milyen…alaból a mandrake van úgy belõve hogy a legtöbb hw-en menjen(kernel konfig, friss x és alsa stb)
ezért cserébe nagy a kernel-image stba Munkácsy-képeket nem néztem meg – asszem még itt van csakhát elég ritkán lenne idõm a Déry-múzeum felé órákat eltölteni.
De képeslápon már láttam õket. 🙂 🙂 🙂tegyél fel kdelib csomagot(asszem kell a kde2compat is) meg egy qtlibet. több nem kell
mit talál hibásnak az avidemux? ez már gyanús…
ha megoldható hogy 1 napra le gyere Debrecenbe akkor mondok egy számot mondom kit keress beszélj meg 1 gépet és gyere le érte. sztem így jól jársz
600 cerka 128 rammal 10G lemezzel természetesen tft-vel cirka 110 ha jó láttam náluk
van vagy 5 típus használtan és még le is tesztelik neked elég rendesen.
ha érdekel cím, szám privátban mert nem akarok reklámügynök lenni 🙂benne van a readmeben minden a windowsos kérdésedet illetõen
és asszem a movix weblapján láttam errõl infót asszem nero-val csinálták de nem biztos lehet hogy keverem vmivel
-
SzerzőBejegyzés