kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,571-2,580 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: WINE szerencsétlenkedés :) #1914151
    kovi
    Felhasználó

      most látom mit összeszívtatok:
      mielõtt még tovább szívnátok a wine-vel, és miután szívattátok egymást eleget ennyit írjatok a terminálra userként:

      winecfg

      Hozzászólás: K3b #1914815
      kovi
      Felhasználó

        a k3b beállításoknál, az olvasó és az író scsi protokolljait állítsd auto-ról generic-mmc – re és a sebességeket maximalizáld a rászitázott maximum felére. Elõször ezt próbáld. Egy img + toc filet kapsz a célmappában, amit szintén be kell állítani mert ha nem fér ahová kerülne akkor cumi.
        Valamint ha vmi spéci másolásvedelem van a lemezen az is cumbájspíl.
        egyébként az xcdroast – ot nézted már? Az nem ilyen „kinyalom a seghed” író hanem vmivel spártaibb. Ami talán elõnyére is válik.

        Hozzászólás: NVidia bios&órajel edit #1915296
        kovi
        Felhasználó

          🙁
          ettõl féltem
          azért kösz

          Hozzászólás: Játéklelõhely #1914452
          kovi
          Felhasználó

            csak a munkahelyi gépemre nem fogok p2p klienst nyomni mert
            1. értékes adarokat tartalmaz a merevlemez
            2. nélkülözhetetlen -!!-
            3. nem szívatom magam vele mert itt idõm sincs ilyesmire
            4. a novellhálómat bekonfigolt tûzfal védi és azt senki kedvéért nem kapcsolom ki és nem állítom át.,még a Jézuskának sem, nem hogy egy donkey miatt.
            Más kéne : szal ha vki tud egy nyilvános és állandóan elérhetõ ftp-t, v hipertextes lelõhelyet, akkor ide vele!!!

            Hozzászólás: Sim City 3000 #1912803
            kovi
            Felhasználó

              mondtam már hogy a sc3k – hoz írjatok üzenetet mert tutira megoldható a nyûgötök.
              a telepítõben a szükséges sdl cuccok ott vannak?
              szal terminálról indítsd és minden üzenetet(ne csak a hibát) írd ide

              Hozzászólás: Futna ezen a Laptopon a 9.1??? #1914629
              kovi
              Felhasználó

                Nem lesz semmi baj.

                azért a csipkészletét ideírhattad volna
                csak van rajta vmi rendszer ami megmondja Neked hogy milyen…

                Hozzászólás: Futna az UHU a régi laptopon?? #1914562
                kovi
                Felhasználó

                  alaból a mandrake van úgy belõve hogy a legtöbb hw-en menjen(kernel konfig, friss x és alsa stb)
                  ezért cserébe nagy a kernel-image stb

                  a Munkácsy-képeket nem néztem meg – asszem még itt van csakhát elég ritkán lenne idõm a Déry-múzeum felé órákat eltölteni.
                  De képeslápon már láttam õket. 🙂 🙂 🙂

                  Hozzászólás: mencoder #1914572
                  kovi
                  Felhasználó

                    tegyél fel kdelib csomagot(asszem kell a kde2compat is) meg egy qtlibet. több nem kell

                    mit talál hibásnak az avidemux? ez már gyanús…

                    Hozzászólás: Futna az UHU a régi laptopon?? #1914558
                    kovi
                    Felhasználó

                      ha megoldható hogy 1 napra le gyere Debrecenbe akkor mondok egy számot mondom kit keress beszélj meg 1 gépet és gyere le érte. sztem így jól jársz

                      600 cerka 128 rammal 10G lemezzel természetesen tft-vel cirka 110 ha jó láttam náluk
                      van vagy 5 típus használtan és még le is tesztelik neked elég rendesen.
                      ha érdekel cím, szám privátban mert nem akarok reklámügynök lenni 🙂

                      Hozzászólás: Movix bootcd WinXP alól hogyan? #1914507
                      kovi
                      Felhasználó

                        benne van a readmeben minden a windowsos kérdésedet illetõen

                        és asszem a movix weblapján láttam errõl infót asszem nero-val csinálták de nem biztos lehet hogy keverem vmivel

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,571-2,580 / 3,700