kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,581-2,590 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Futna az UHU a régi laptopon?? #1914555
    kovi
    Felhasználó

      ibm
      de 70-75-nél még véletlenül se adj többet érte sõt még kevesebbet az aksi miatt

      megtudhatnád a csipkészletét és azt hogy még egy 64-es ramot bele tudnak-e tenni. Ibm-nél elég gyakori dolog ez, és ezek fontosak lennének.

      a clevo feleekkora márka és hát az a dstn a nem a 21. század technikája….finoman szólva. Pedig összességében jobb vétel lenne

      ha debreceni vagy akkor tudok vagy 3-4 db, ezeknél jobb laptopot 100 körül
      üdv

      Hozzászólás: Win 2k3 önzõsködik #1914567
      kovi
      Felhasználó

        uhu füzet
        részletes leírás benne
        letöltöd a pdf-t és ott lesz benne minden, szájbarágósan, úgyhogy nem is koptatom az ujjaim ott kezdõknek(is) való részletes leírást fogsz találni az esetedre

        Hozzászólás: Futna az UHU a régi laptopon?? #1914553
        kovi
        Felhasználó

          használj gnome-t
          használj abiword-öt és gnumeric-ot
          majdnem olyan jó szszerk, és tblkezelõ csak 1/4-ed annyi hw igénnyel mint az ooffice

          Hozzászólás: mencoder #1914570
          kovi
          Felhasználó

            tedd fel otthon a kmencoder frontendet rá és azzal csináld , minden kérdésed meg lesz válaszolva
            egyébként az avidemuxot ajánlom inkább mert az BRUT

            Hozzászólás: Futna az UHU a régi laptopon?? #1914550
            kovi
            Felhasználó

              a portocomoknak ha jó tudom külön linuxos supportja van p1/166 -tól
              és egész olcsók már újonnan is, de még inkább használtan

              kb 100-110e ft körül lesz amit keresel ha jó minõségû használt córét szeretnél

              Hozzászólás: mplayer fordítás és hangprobléma #1914491
              kovi
              Felhasználó

                azért játszotta le mivel vszínûleg az mplayert csak ki akartad szedni. Csak akkor tudod kiszedni ha a mozilla mplyerpluginját is kiszeded meg az összes függõ csomagot stb. Addig hiába erõlködsz vele a csomag mellett nem piros ‘x’ lesz hanem zöld ‘o’. Tehát bent van. az mplayer
                persze csak valószínûleg ez van mert más ok nem lehet

                Hozzászólás: mplayer fordítás és hangprobléma #1914484
                kovi
                Felhasználó

                  ja meg persze a default bõt meg a fontokat a helyére tenni

                  kiadod a gmplyer parancsot 1 terminálon és meglátod hová kell tenni

                  Hozzászólás: mplayer fordítás és hangprobléma #1914482
                  kovi
                  Felhasználó

                    ./configure –enable-gui –language=hu
                    make
                    make install

                    ha kész
                    mplayer -ao help
                    próbáld alsara lökni ha van ilyen az elõzõ parancsra
                    az arts hangszolgáltatást pedig nem automatára hanem kézzel alsa-ra

                    ennyi

                    Hozzászólás: Játéklelõhely #1914449
                    kovi
                    Felhasználó

                      thnx
                      vmi olyat nem tudsz hogy p2p nélkül mondjuk simán, nyilvános ftp-rõl vagy http-rõl?

                      Hozzászólás: voodoo banshee #1913479
                      kovi
                      Felhasználó

                        Gyerekek nem tudom hogyan csináltátok de amikor 1-2 hete v3-hoz emeltem volna be a dri-s tdfxmodult akkorát röffent az x mint ide nagykáta. Nem hogy 3d de még csak kép sem. A dri restore-je mondanom sem kell hogy nem mûködött az eredeti állományokat meg nem igazán láttam hová tette…..
                        A logban semmi érdemleges nem volt úgyhogy a mai napig nem értem. Erre a gépre aztán feltettem a mandrake9-t abban alapból a tdfx van és hiba nélkül megy azóta is (csak nincs antialiasing de az mondjuk a kutyát sem érdekli)
                        atival anno egybõl fogta a drimodult uhu alatt – a 3dfx nálam nem akarta. 3-4 órát pöcsöltem vele aztán elment a kedvem – az ‘északi híd&dri verzió’ számlájára írom mert másra nem nagyon tudom. Via693 – s alaplapon néztem.
                        Talán egy cvs-t vagy egyéb snapshot anyagot is megnézhettem volna csakhát az idõ nem így gondolta=sürgõs volt.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,581-2,590 / 3,700