Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ibm
de 70-75-nél még véletlenül se adj többet érte sõt még kevesebbet az aksi miattmegtudhatnád a csipkészletét és azt hogy még egy 64-es ramot bele tudnak-e tenni. Ibm-nél elég gyakori dolog ez, és ezek fontosak lennének.
a clevo feleekkora márka és hát az a dstn a nem a 21. század technikája….finoman szólva. Pedig összességében jobb vétel lenne
ha debreceni vagy akkor tudok vagy 3-4 db, ezeknél jobb laptopot 100 körül
üdvuhu füzet
részletes leírás benne
letöltöd a pdf-t és ott lesz benne minden, szájbarágósan, úgyhogy nem is koptatom az ujjaim ott kezdõknek(is) való részletes leírást fogsz találni az esetedrehasználj gnome-t
használj abiword-öt és gnumeric-ot
majdnem olyan jó szszerk, és tblkezelõ csak 1/4-ed annyi hw igénnyel mint az oofficetedd fel otthon a kmencoder frontendet rá és azzal csináld , minden kérdésed meg lesz válaszolva
egyébként az avidemuxot ajánlom inkább mert az BRUTa portocomoknak ha jó tudom külön linuxos supportja van p1/166 -tól
és egész olcsók már újonnan is, de még inkább használtankb 100-110e ft körül lesz amit keresel ha jó minõségû használt córét szeretnél
azért játszotta le mivel vszínûleg az mplayert csak ki akartad szedni. Csak akkor tudod kiszedni ha a mozilla mplyerpluginját is kiszeded meg az összes függõ csomagot stb. Addig hiába erõlködsz vele a csomag mellett nem piros ‘x’ lesz hanem zöld ‘o’. Tehát bent van. az mplayer
persze csak valószínûleg ez van mert más ok nem lehetja meg persze a default bõt meg a fontokat a helyére tenni
kiadod a gmplyer parancsot 1 terminálon és meglátod hová kell tenni
./configure –enable-gui –language=hu
make
make installha kész
mplayer -ao help
próbáld alsara lökni ha van ilyen az elõzõ parancsra
az arts hangszolgáltatást pedig nem automatára hanem kézzel alsa-raennyi
thnx
vmi olyat nem tudsz hogy p2p nélkül mondjuk simán, nyilvános ftp-rõl vagy http-rõl?Gyerekek nem tudom hogyan csináltátok de amikor 1-2 hete v3-hoz emeltem volna be a dri-s tdfxmodult akkorát röffent az x mint ide nagykáta. Nem hogy 3d de még csak kép sem. A dri restore-je mondanom sem kell hogy nem mûködött az eredeti állományokat meg nem igazán láttam hová tette…..
A logban semmi érdemleges nem volt úgyhogy a mai napig nem értem. Erre a gépre aztán feltettem a mandrake9-t abban alapból a tdfx van és hiba nélkül megy azóta is (csak nincs antialiasing de az mondjuk a kutyát sem érdekli)
atival anno egybõl fogta a drimodult uhu alatt – a 3dfx nálam nem akarta. 3-4 órát pöcsöltem vele aztán elment a kedvem – az ‘északi híd&dri verzió’ számlájára írom mert másra nem nagyon tudom. Via693 – s alaplapon néztem.
Talán egy cvs-t vagy egyéb snapshot anyagot is megnézhettem volna csakhát az idõ nem így gondolta=sürgõs volt. -
SzerzőBejegyzés