Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
beteszed a cd-t és kész
ha folyamatosan használod akkor nem. legalábbis a florioltól tutira nem. fegyverolaj tisztaságú. tyûha ez reklámszagú lett.
valóban képes kocsonyásodni, de ha folyamatosan csúszik rajta a cucc akkor menni fog. legalábbis egy ideig. mindenképpen tovább mint 2 hét
talán akkor ragadhat le ha mondjuk por stb ragad bele
de mint írtam, sztem is csak ideiglenes megoldásnak jó
leg1*ûbb ha írsz az uhu elérhetõségére és tõlük kérdezed meg…
x felület fut: ezt azért mondja mert a tempben ott egy file amibõl erre következtet. Megnézed a logot és az említett filet nemes brutalitással letörlöd (persze init 3 esetén) aztán jöhet az install. Majd reboot
-ha van logo
-ha a glxinfo ad vmilyen pozitív visszajelzést a glx-t érintõen (build nvidia v ilyesmi)
-ha a glxgears 1000 fps felett hoz még gyenge gépen is akkor minden rendben vanha nem garos akkor szedd szét
-kézzel a forgatótárcsát forgasd meg, hogy nincs-e megszorulva
-a lencsét finoman, pl propanolba mártott fültisztító-nyavajával tisztítsd le
-a fejdokk két fémtámaszát(amin csúszik) finoman vmi alacsony penetrációjú zsírral kend be(cigányság de ha nincs más 1 csepp étolaj is megtszi egy idõre)
-várj 5-10 percet hogy a propanol elõárologjon és nézd meg a lencsét hogy nem maradt-e foltos stb.
-szereld össze és próbáld kimindezeket csak finoman és természetesen áramtalanítva a lencsére külön figyelni + csak saját felelõséégedre
-ha kipróbálnád a meghajtót mielõtt összeszerelnéd(amit nem ajánlok) még véletleül se nézz a világító lencsébe mert maradandó látáskárosodást okoz.
üdvüres terminálra adsz egy sync -et és utána mehet az fdformat /dev/fd0 majd az mformat a:
ha mégsem akkor floppy ki mc,krusader stb kikapcs hogy nem „fogja” semmi a floppy mountpointját
majd belép ismét a /mnt/be és azt látja hogy nincs lemez és szépen látszik minden mount point
ezután floppy be és utána mehet a fenti cucc
de ha annyira szereted azt a kde -t akkor ugyebár kfloppy azt kész
terminálra: glxgears és megnézed mennyi fps-el megy
a kde játékokat nem te cseszted el hanem azt nem az elsõ cd-rõl kellnézz el a http://www.uhulinux.hu-ra ott a letöltésre ott a packagest keresd vmelyik tükrön abban pedig asszem a 2.cd anyagait. Ott lesz a kde..games..mittudomén.uhu
azt meg tedd fel
kpackage -vel
vagy terminálból
dpkg -i kdegames.uhu – valha túl nagy sz@rban lennél a kernelmodulok miatt, akkor lehet olyat csinálni, hogy az nvidiadriver helpjét megnézed – rájössz a run ki tudja csomizni a benne lévõ cuccot egy adott helyre make install nélkül. Ezek után Te nyomod a make installt, de csak a glx-ben. Elég suttyó módszer de ha nincs vmi extrém hw-ed akkor mûködni fog az elõzõ driver kernelmoduljaival az új glx.
Na persze csak a seját felelõsségedre mivel a driverekben lévõ kmodulok változhatnak és nem mindig jó az elõzõ…
már csináltam ilyet és mûködött, bár meglehet hogy csak szerencsém voltprímán csináltad
a 64-es drivert hagyd nem ilyen cpu-d van
a run kicsomagolja a kernelmodokat meg a glx-et aztán lenyomja rajtuk a make installtszal jól csináltad
egyébként meg a mai forgalom eddig ~3200 katt=~600 látogató
nem igaz hogy ezt senki sem tudta volna megmondani neked mivel figyeltem hogy fél du itt volt a topic, én komolyan sajnállak hogy egy ilyen 1*û válaszra kell várnod órákon át és addig is összesen 10-en olvassák el a hírt…
ááá gyerekek egy kis forgalmat kenhetnétek mert ez a lagymatag izé nem volt mindig így… tavaly BRUT -
SzerzőBejegyzés