kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,591-2,600 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: CD-ROSSZ #1914368
    kovi
    Felhasználó

      beteszed a cd-t és kész

      Hozzászólás: CD-ROSSZ #1914365
      kovi
      Felhasználó

        ha folyamatosan használod akkor nem. legalábbis a florioltól tutira nem. fegyverolaj tisztaságú. tyûha ez reklámszagú lett.

        valóban képes kocsonyásodni, de ha folyamatosan csúszik rajta a cucc akkor menni fog. legalábbis egy ideig. mindenképpen tovább mint 2 hét

        talán akkor ragadhat le ha mondjuk por stb ragad bele

        de mint írtam, sztem is csak ideiglenes megoldásnak jó

        Hozzászólás: magyar vagy angol? #1914385
        kovi
        Felhasználó

          leg1*ûbb ha írsz az uhu elérhetõségére és tõlük kérdezed meg…

          Hozzászólás: nVidia szerencsélenkedés és tanulságok #1914393
          kovi
          Felhasználó

            x felület fut: ezt azért mondja mert a tempben ott egy file amibõl erre következtet. Megnézed a logot és az említett filet nemes brutalitással letörlöd (persze init 3 esetén) aztán jöhet az install. Majd reboot

            -ha van logo
            -ha a glxinfo ad vmilyen pozitív visszajelzést a glx-t érintõen (build nvidia v ilyesmi)
            -ha a glxgears 1000 fps felett hoz még gyenge gépen is akkor minden rendben van

            Hozzászólás: CD-ROSSZ #1914363
            kovi
            Felhasználó

              ha nem garos akkor szedd szét
              -kézzel a forgatótárcsát forgasd meg, hogy nincs-e megszorulva
              -a lencsét finoman, pl propanolba mártott fültisztító-nyavajával tisztítsd le
              -a fejdokk két fémtámaszát(amin csúszik) finoman vmi alacsony penetrációjú zsírral kend be(cigányság de ha nincs más 1 csepp étolaj is megtszi egy idõre)
              -várj 5-10 percet hogy a propanol elõárologjon és nézd meg a lencsét hogy nem maradt-e foltos stb.
              -szereld össze és próbáld ki

              mindezeket csak finoman és természetesen áramtalanítva a lencsére külön figyelni + csak saját felelõséégedre

              -ha kipróbálnád a meghajtót mielõtt összeszerelnéd(amit nem ajánlok) még véletleül se nézz a világító lencsébe mert maradandó látáskárosodást okoz.
              üdv

              Hozzászólás: floppy mount #1913993
              kovi
              Felhasználó

                üres terminálra adsz egy sync -et és utána mehet az fdformat /dev/fd0 majd az mformat a:

                ha mégsem akkor floppy ki mc,krusader stb kikapcs hogy nem „fogja” semmi a floppy mountpointját

                majd belép ismét a /mnt/be és azt látja hogy nincs lemez és szépen látszik minden mount point

                ezután floppy be és utána mehet a fenti cucc

                de ha annyira szereted azt a kde -t akkor ugyebár kfloppy azt kész

                Hozzászólás: nVidia szerencsétlenkedés help!!!! #1914122
                kovi
                Felhasználó

                  terminálra: glxgears és megnézed mennyi fps-el megy
                  a kde játékokat nem te cseszted el hanem azt nem az elsõ cd-rõl kell

                  nézz el a http://www.uhulinux.hu-ra ott a letöltésre ott a packagest keresd vmelyik tükrön abban pedig asszem a 2.cd anyagait. Ott lesz a kde..games..mittudomén.uhu

                  azt meg tedd fel
                  kpackage -vel
                  vagy terminálból
                  dpkg -i kdegames.uhu – val

                  Hozzászólás: nVidia szerencsétlenkedés help!!!! #1914120
                  kovi
                  Felhasználó

                    ha túl nagy sz@rban lennél a kernelmodulok miatt, akkor lehet olyat csinálni, hogy az nvidiadriver helpjét megnézed – rájössz a run ki tudja csomizni a benne lévõ cuccot egy adott helyre make install nélkül. Ezek után Te nyomod a make installt, de csak a glx-ben. Elég suttyó módszer de ha nincs vmi extrém hw-ed akkor mûködni fog az elõzõ driver kernelmoduljaival az új glx.
                    Na persze csak a seját felelõsségedre mivel a driverekben lévõ kmodulok változhatnak és nem mindig jó az elõzõ…
                    már csináltam ilyet és mûködött, bár meglehet hogy csak szerencsém volt

                    Hozzászólás: nVidia szerencsétlenkedés help!!!! #1914118
                    kovi
                    Felhasználó

                      prímán csináltad
                      a 64-es drivert hagyd nem ilyen cpu-d van
                      a run kicsomagolja a kernelmodokat meg a glx-et aztán lenyomja rajtuk a make installt

                      szal jól csináltad

                      Hozzászólás: LILO Help! #1914074
                      kovi
                      Felhasználó

                        egyébként meg a mai forgalom eddig ~3200 katt=~600 látogató

                        nem igaz hogy ezt senki sem tudta volna megmondani neked mivel figyeltem hogy fél du itt volt a topic, én komolyan sajnállak hogy egy ilyen 1*û válaszra kell várnod órákon át és addig is összesen 10-en olvassák el a hírt…
                        ááá gyerekek egy kis forgalmat kenhetnétek mert ez a lagymatag izé nem volt mindig így… tavaly BRUT

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,591-2,600 / 3,700