Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
akkor megy oss-el is?????
a sis alsa-ból van támogatva, a redhatban meg nincs alsa….
ezért nem szól….azért mert gnome alatt nem indul el a hangszolgáltatás automatán/nem a megfelelõ protokollal megy
állítsd az mplayert alsa-ról oss -re ill oss-rõl alsa -ra
terminálra : gnomecca hangszolgáltatást indítja el Neked az xmms mivel az vár a meghajtóra(ezért áll néhe 1 percig is a lejátszás az elején), az mplayer viszont nem vár…. hang nélkül elindul ha nincs alatta hang.. 🙁
szal prószáld ki egy másik protokollal az mplayer + nézegesd a gnome vezérlõpultján a hang fület
õszintén mondom Neked hogy véleményem szerint nem érdemes váltani. Nem azért mert mandrake meg nem azért mert suse, hanem azért mert ha valami mûködik akkor azt nem kell/szabad lecserélni, akárhogy újabb.
Inkább tedd fel majd második rendszernek és megnézed milyen. Gyanítom hogy a suse82 izmosabb mint a mandrake lesz-ami persze nem azt jelenti hogy a mdk rossz – csakhát volt az az általad is említett 91 amibõl sajna speciel én is kaptam…
még1*: nem érdemes cserélni szerintem ha jól megy a suse-d – viszont ha valaki mdk fanatikus akkor frissítsen majd egyet a 91-n próbaképp
még2*: 🙂 Neked személy szerint mi tetszik jobban a mdk-ban?(a yast hiányán kívül, persze…)üdv
uhu-telep: grubot lököd az uhupartba, ahol a bootpart van ill 1 nagy uhupart esetén oda
újrabootolsz-a lilo ugyebár élni fog mivel a grub nem mbr-ben van. A lilo.confba írsz pluszba olyat hogy(fejbõl mondom nem biztos h pont jó)
other=/de/hda1 -(értelemszerûen ahol az uhu bootja és így a grub van)
label=adj vmi nevetha kész, üres terminálon kiadod a „lilo” parancsot su után és kész, mehet a reboot
ha jól csináltad lesz egy új menüpont a liloban ami a a grubot tölti az meg az uhu-t
üdvbiosnak nincs jelentõsége
szégyenszemre a 3dparty driverrel fog rendesen mûködni talán…
dri.sourceforge.net – viszont az s3tc-t felejtheted és így az ut2003-t isamikor atim volt mindig ehhez nyúltam, elméletileg még 9200 – nál is mûködik
hagyd a f@szba a gyári supportotha a témának nem 1 emailcímet teszel akkor elõfordulhat h nem csak 10-15 -en olvassák el a topicodat….. amivel nõ az esélyed a megoldásra….
ahol nincs téma v ilyesmi a téma azt 99%-ban el sem olvasom és nem vagyok egyedül
nem kekeckedésként írtam
üdvmeggondoltam = szedem
már egy párról leszedtem mindig egy damillal de ez vmi brutálisan kemény
de az is lehet hogy a hõtõl keményedett meg (voodoo3 = kazán)
üdv és köszrendben, semmi probléma
zsilettel is próbáltam és vmi iszonyat kemény szilikonpaszta amibe a penge beletörik… 🙁 -
SzerzőBejegyzés