kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,621-2,630 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hangkártya – RedHat 9.0 #1913182
    kovi
    Felhasználó

      akkor megy oss-el is?????

      Hozzászólás: Hangkártya – RedHat 9.0 #1913180
      kovi
      Felhasználó

        a sis alsa-ból van támogatva, a redhatban meg nincs alsa….
        ezért nem szól….

        Hozzászólás: Mplayer + Gnome + Xmms #1913179
        kovi
        Felhasználó

          azért mert gnome alatt nem indul el a hangszolgáltatás automatán/nem a megfelelõ protokollal megy

          állítsd az mplayert alsa-ról oss -re ill oss-rõl alsa -ra
          terminálra : gnomecc

          a hangszolgáltatást indítja el Neked az xmms mivel az vár a meghajtóra(ezért áll néhe 1 percig is a lejátszás az elején), az mplayer viszont nem vár…. hang nélkül elindul ha nincs alatta hang.. 🙁

          szal prószáld ki egy másik protokollal az mplayer + nézegesd a gnome vezérlõpultján a hang fület

          Hozzászólás: Mandrake 9.2 tapasztalatok??? #1910279
          kovi
          Felhasználó

            õszintén mondom Neked hogy véleményem szerint nem érdemes váltani. Nem azért mert mandrake meg nem azért mert suse, hanem azért mert ha valami mûködik akkor azt nem kell/szabad lecserélni, akárhogy újabb.
            Inkább tedd fel majd második rendszernek és megnézed milyen. Gyanítom hogy a suse82 izmosabb mint a mandrake lesz-ami persze nem azt jelenti hogy a mdk rossz – csakhát volt az az általad is említett 91 amibõl sajna speciel én is kaptam…
            még1*: nem érdemes cserélni szerintem ha jól megy a suse-d – viszont ha valaki mdk fanatikus akkor frissítsen majd egyet a 91-n próbaképp
            még2*: 🙂 Neked személy szerint mi tetszik jobban a mdk-ban?(a yast hiányán kívül, persze…)

            üdv

            Hozzászólás: Grub inditolemez #1913044
            kovi
            Felhasználó

              uhu-telep: grubot lököd az uhupartba, ahol a bootpart van ill 1 nagy uhupart esetén oda
              újrabootolsz-a lilo ugyebár élni fog mivel a grub nem mbr-ben van. A lilo.confba írsz pluszba olyat hogy(fejbõl mondom nem biztos h pont jó)
              other=/de/hda1 -(értelemszerûen ahol az uhu bootja és így a grub van)
              label=adj vmi nevet

              ha kész, üres terminálon kiadod a „lilo” parancsot su után és kész, mehet a reboot

              ha jól csináltad lesz egy új menüpont a liloban ami a a grubot tölti az meg az uhu-t
              üdv

              Hozzászólás: Video kártya #1912999
              kovi
              Felhasználó

                biosnak nincs jelentõsége

                Hozzászólás: ATI Radeon driver #1912501
                kovi
                Felhasználó

                  szégyenszemre a 3dparty driverrel fog rendesen mûködni talán…
                  dri.sourceforge.net – viszont az s3tc-t felejtheted és így az ut2003-t is

                  amikor atim volt mindig ehhez nyúltam, elméletileg még 9200 – nál is mûködik
                  hagyd a f@szba a gyári supportot

                  Hozzászólás: [email protected] #1912404
                  kovi
                  Felhasználó

                    ha a témának nem 1 emailcímet teszel akkor elõfordulhat h nem csak 10-15 -en olvassák el a topicodat….. amivel nõ az esélyed a megoldásra….
                    ahol nincs téma v ilyesmi a téma azt 99%-ban el sem olvasom és nem vagyok egyedül
                    nem kekeckedésként írtam
                    üdv

                    Hozzászólás: hûtõborda eltávolítás #1912038
                    kovi
                    Felhasználó

                      meggondoltam = szedem

                      már egy párról leszedtem mindig egy damillal de ez vmi brutálisan kemény
                      de az is lehet hogy a hõtõl keményedett meg (voodoo3 = kazán)
                      üdv és kösz

                      Hozzászólás: hûtõborda eltávolítás #1912036
                      kovi
                      Felhasználó

                        rendben, semmi probléma
                        zsilettel is próbáltam és vmi iszonyat kemény szilikonpaszta amibe a penge beletörik… 🙁

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,621-2,630 / 3,700