Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
megy az a hivatalos linuxport csak 1 icipicit tökölni kell vele és nem kezeli az egeret
egyébként az icculus.org -on fellelhetõ az icculus által megdolgozott port telepítõ formájában, amely már dga képes és mindent tud
2 kattintással telepíthetõ runszkriptes telepítõ. finom darab
az uhuban alapból ott figyel a transcode
más disztrókhoz meg elérhetõ elõre fordítva
ezek után mehet a konvertwizard mert ennél egyszerûbben sajna nem lehet
grafikusan , egyszerûen , gyorsan és ésszerûen ráadásul szûrõkkel együtt.
na ezt tudja a konvwiz&transcode
anno annak idején indítottam egy topicot a vegyesben wine(x) néven
ott vagy 40 játékot leírtam mi megy és mi nem
a sof is szívás ott leírtam miért-vszínûleg a lemez címkéje a csel 🙁
ilyen coki esetekre a natív verzók keresése marad ami meg elég nehéz
keresd meg a topicotegyébként az id-tõl töltsd le a quake1-3 portokat meg a wolf3 portot, mert
ezeket Ba passwd filet figyeld
ha árnyékállomány védi akkor reinstall lesz a vége…
csak elõtte a lemezrõl szívd le ami kellhttp://sourceforge.net/projects/konvertwizard/
ez a frontend a legletisztultabb és legjobb ami valaha született erre a célra
Valaha volt belõle nemhivatalos uhucsomag és most sehol sem lelem
nézd meg a linket, töltsd és fordítsd le
Még1*: nagyon tuti
avi-]vcd
konvertwizard-elég tuti anyag és még gyors isCsaba csinált belõle anno uhupackot asszem úgyhogy uhu alatt még pöcsölni sem kell vele
1. a topicod címe nem igazán lényegretörõ, így a kutya sem fogja elolvasni – vagy legalábbis kevesen
na de mindegy:
2. milyen csip van a kártyán? véletlenül nem egy aureal vortex?biztos hogy a kártya nem megy, vagy csak a zapping-csíraság rendetlenkedik?=bõvebben!!!
jó minõségû cdre ragasztod hogy a matricán lévõ tinta ne tegyen kárt a címke alatti lakkrétegen mivel azalatt már az adathordozó réteg van
próbálj olyat csinálni hogy olyan lemezt veszel amin van lakkréteg de az üres (pl verbatim stb ezeken fehér lakkréteg van)
a pucér lemezeket nem ajánlom(zacskós lemez aminek hirtelen nem tudod melyik az eleje és melyik a hátulja)
komplett címkézéshez kitalált cuccost lehet venni a mediamarktban(öntapadós formára vágott stb)
hmm..khmmm…
pofám laposén még tényleg nem láttam sis-t oss-el
-
SzerzőBejegyzés