kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,611-2,620 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SoF elsõ indítás… #1913787
    kovi
    Felhasználó

      megy az a hivatalos linuxport csak 1 icipicit tökölni kell vele és nem kezeli az egeret

      egyébként az icculus.org -on fellelhetõ az icculus által megdolgozott port telepítõ formájában, amely már dga képes és mindent tud

      2 kattintással telepíthetõ runszkriptes telepítõ. finom darab

      Hozzászólás: AVIbol (S)VCD #1913409
      kovi
      Felhasználó

        az uhuban alapból ott figyel a transcode

        más disztrókhoz meg elérhetõ elõre fordítva

        ezek után mehet a konvertwizard mert ennél egyszerûbben sajna nem lehet

        grafikusan , egyszerûen , gyorsan és ésszerûen ráadásul szûrõkkel együtt.

        na ezt tudja a konvwiz&transcode

        Hozzászólás: SoF elsõ indítás… #1913785
        kovi
        Felhasználó

          anno annak idején indítottam egy topicot a vegyesben wine(x) néven

          ott vagy 40 játékot leírtam mi megy és mi nem
          a sof is szívás ott leírtam miért-vszínûleg a lemez címkéje a csel 🙁
          ilyen coki esetekre a natív verzók keresése marad ami meg elég nehéz
          keresd meg a topicot

          egyébként az id-tõl töltsd le a quake1-3 portokat meg a wolf3 portot, mert
          ezeket B

          Hozzászólás: elfelejtettem a Root jelszót HELP!!!!! #1913833
          kovi
          Felhasználó

            a passwd filet figyeld

            ha árnyékállomány védi akkor reinstall lesz a vége…
            csak elõtte a lemezrõl szívd le ami kell

            Hozzászólás: AVIbol (S)VCD #1913405
            kovi
            Felhasználó

              http://sourceforge.net/projects/konvertwizard/

              ez a frontend a legletisztultabb és legjobb ami valaha született erre a célra

              Valaha volt belõle nemhivatalos uhucsomag és most sehol sem lelem

              nézd meg a linket, töltsd és fordítsd le

              Még1*: nagyon tuti

              Hozzászólás: DVD rip #1913721
              kovi
              Felhasználó

                avi-]vcd
                konvertwizard-elég tuti anyag és még gyors is

                Csaba csinált belõle anno uhupackot asszem úgyhogy uhu alatt még pöcsölni sem kell vele

                Hozzászólás: [email protected] #1913615
                kovi
                Felhasználó

                  1. a topicod címe nem igazán lényegretörõ, így a kutya sem fogja elolvasni – vagy legalábbis kevesen
                  na de mindegy:
                  2. milyen csip van a kártyán? véletlenül nem egy aureal vortex?

                  Hozzászólás: Manli Tv kártya UHU Linux alatt #1913523
                  kovi
                  Felhasználó

                    biztos hogy a kártya nem megy, vagy csak a zapping-csíraság rendetlenkedik?=bõvebben!!!

                    Hozzászólás: Cimke ragasztasa CD-re #1913510
                    kovi
                    Felhasználó

                      jó minõségû cdre ragasztod hogy a matricán lévõ tinta ne tegyen kárt a címke alatti lakkrétegen mivel azalatt már az adathordozó réteg van

                      próbálj olyat csinálni hogy olyan lemezt veszel amin van lakkréteg de az üres (pl verbatim stb ezeken fehér lakkréteg van)

                      a pucér lemezeket nem ajánlom(zacskós lemez aminek hirtelen nem tudod melyik az eleje és melyik a hátulja)

                      komplett címkézéshez kitalált cuccost lehet venni a mediamarktban(öntapadós formára vágott stb)

                      Hozzászólás: Hangkártya – RedHat 9.0 #1913184
                      kovi
                      Felhasználó

                        hmm..khmmm…
                        pofám lapos

                        én még tényleg nem láttam sis-t oss-el

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,611-2,620 / 3,700