Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
esetleg raid aminek elmásztak a paraméterei…
nem lehet h az a q win a déli hídba integrált vezérlõt nem látja helyesen?
nem ütközik a 2. vezérlõ vmivel?
mert ha igen az sok mindent megmagyarázna=a lin.kernel sz@rik a biosra és annak nyûgjeire na meg a pnp-re úgy ahogy van….a „film nagyobb fullscreenben mint a tv képe” témát vszínûleg a tv ill vidkari frekvenciakülömbségei(hor és vert) okozzák
gõzöm nincs=azért írtam oly h próbáld ki, mivel ha megy akkor engem is érdekel
jajj de gechi vagyok….
üdv. drdfordítási hiányosság?
normális
az hogy az mplayer hogyan megy elõre fordítva az fortuna dolga
ha a hw-d közelít ahhoz amelyen fordították akkor szerencséd vanhát akkor tegyél a tetejére is 70-t és akkor középen marad
akkor a fordítási prefixeket leírod 1 papírfecnire
és amikor majd nem kell a software akkor letörlöd a felírt útvonalakon lévõ mappákat és fileokat
ha nem tudod akkor keresel mplay*, gmplay nevû mappákat és állományokat és törlöd õket rootként mindenhonnan
persze a homeodból is a ./mplayer rejtett mappátgmplyer=gmplayer …… 1 pár dolgot elírtam de ez természetesen tartalmilag zavaró
csinálhatsz olyat is hogy ne a libavcodec kódoljon vissza, hanem leszeded a divx linuxos változatát és mplayer fordítás elõtt telepíted azt – 1 install.sh van benne úgyhogy hihetetlenül primitív dolog
ekkor ez is kódolhat vissza filmet ha akarod-ekkor garantáltan a wines képedet kapod.az uhus lemez az többé-kevésbé ok, ha bithelyesen szedted le,+ a lemez is ok, + a cd is olvassa + a hw-d nem gázos akkor mennie kell róla MINDENNEK.
üdv -
SzerzőBejegyzés