kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,641-2,650 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: win-es kérdés, bocs mindenkitõl :oops: #1911131
    kovi
    Felhasználó

      esetleg raid aminek elmásztak a paraméterei…

      Hozzászólás: win-es kérdés, bocs mindenkitõl :oops: #1911130
      kovi
      Felhasználó

        nem lehet h az a q win a déli hídba integrált vezérlõt nem látja helyesen?
        nem ütközik a 2. vezérlõ vmivel?
        mert ha igen az sok mindent megmagyarázna=a lin.kernel sz@rik a biosra és annak nyûgjeire na meg a pnp-re úgy ahogy van….

        Hozzászólás: Mplayer subtitle #1911258
        kovi
        Felhasználó

          a „film nagyobb fullscreenben mint a tv képe” témát vszínûleg a tv ill vidkari frekvenciakülömbségei(hor és vert) okozzák

          Hozzászólás: Mplayer subtitle #1911257
          kovi
          Felhasználó

            gõzöm nincs=azért írtam oly h próbáld ki, mivel ha megy akkor engem is érdekel

            jajj de gechi vagyok….
            üdv. drd

            Hozzászólás: MPlayer és alul az a valami… :) #1911250
            kovi
            Felhasználó

              fordítási hiányosság?

              Hozzászólás: mplayer uninstall #1911283
              kovi
              Felhasználó

                normális

                Hozzászólás: Mplayer alatt csúnya a divx #1911211
                kovi
                Felhasználó

                  az hogy az mplayer hogyan megy elõre fordítva az fortuna dolga
                  ha a hw-d közelít ahhoz amelyen fordították akkor szerencséd van

                  Hozzászólás: Mplayer subtitle #1911255
                  kovi
                  Felhasználó

                    hát akkor tegyél a tetejére is 70-t és akkor középen marad

                    Hozzászólás: mplayer uninstall #1911279
                    kovi
                    Felhasználó

                      akkor a fordítási prefixeket leírod 1 papírfecnire
                      és amikor majd nem kell a software akkor letörlöd a felírt útvonalakon lévõ mappákat és fileokat
                      ha nem tudod akkor keresel mplay*, gmplay nevû mappákat és állományokat és törlöd õket rootként mindenhonnan
                      persze a homeodból is a ./mplayer rejtett mappát

                      Hozzászólás: Mplayer alatt csúnya a divx #1911208
                      kovi
                      Felhasználó

                        gmplyer=gmplayer …… 1 pár dolgot elírtam de ez természetesen tartalmilag zavaró

                        csinálhatsz olyat is hogy ne a libavcodec kódoljon vissza, hanem leszeded a divx linuxos változatát és mplayer fordítás elõtt telepíted azt – 1 install.sh van benne úgyhogy hihetetlenül primitív dolog
                        ekkor ez is kódolhat vissza filmet ha akarod-ekkor garantáltan a wines képedet kapod.

                        az uhus lemez az többé-kevésbé ok, ha bithelyesen szedted le,+ a lemez is ok, + a cd is olvassa + a hw-d nem gázos akkor mennie kell róla MINDENNEK.
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,641-2,650 / 3,700