Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
lerágott csont..
ha van tíz perced akkor érdemes keresni 1 olyan topicot h 3d játékok v ilyesmi, asszem az uhu vegyesben úgy kb 2 hónappal ezelõttrõl
ott ISZONYAT sok linket találsz….
ha nem megy akkor írj ezügyben, de csak akkor lécci és akkor kapsz vagy 20 linket
keresés…akkor wine game.exe
egyáltalán csak a paraméter miatt írtam, így nincs jelentõsége
winex parancsot egyébként azért tudsz csinálni, nem ?
az opengl param az viszont kéne… enélkül tényleg nem fog menni a war3….winex game.exe -opengl
így próbáld, és azzal tudsz még 1 lapáttal rátenni h fat32-re telepíted, onnan futtatod winex-eldehogynem!!! így más más, bazz majd behorpdat a homolokom akkorát csaptam rá…
http://web.onetel.net.uk/~gnudawn/johnny/melyik játékról van szó?
a configban a dll-ek nem hiányoznak?
a registry okés?a homeodban létrjövõ mplayermappába hozz létre 1 font mappát
másold oda a kívánt fontodat mindenféle belsõ mappa nélkül
ekkor induláskor mindig betölti és a gui paneljáról el is tûnik a feliratbetöltõ beviteli mezõ…‘kscd’ – kde alatt
‘gnome-cd’ – gnome alatt
ezeket be tudod állítani a setuppanelen
a mixereket meg tényleg nézd áta cd-n semmit nem fogsz látni semmilyen filekezelõvel mivel nem audiot lehet mountolni fileszerkezet hiányában(vagy inkább a spec. fileszerkezettel)
sourceforge.net
search – mp3
jó sok cucc itt is librarykkal…………………..
ecsém, nehogymá’ 1 qrva mp3-hoz emuláljatok mert rögtön felkötöm magam…
linux.org – applications – mp3 – rakat mp3cucc
+nézd meg az mpg123 lelõhelyét
+nézd meg az xmms lelõhelyét+plugineket
+nézd meg a freeamp lelõhelyét
+sok mást iscsinálsz egy szkriptet ami azt csinálja h belép a programmappába és elindítja a cuccost
cd /usr/mittudomén/ittvan
./indulna ezt célzod meg az ikonnal és bekapcsolod h terminálon fusson
vszínüleg a mappába lépés hiánya miatt nem megy….
-
SzerzőBejegyzés