kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,661-2,670 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Játékok – url #1910584
    kovi
    Felhasználó

      lerágott csont..
      ha van tíz perced akkor érdemes keresni 1 olyan topicot h 3d játékok v ilyesmi, asszem az uhu vegyesben úgy kb 2 hónappal ezelõttrõl
      ott ISZONYAT sok linket találsz….
      ha nem megy akkor írj ezügyben, de csak akkor lécci és akkor kapsz vagy 20 linket
      keresés…

      Hozzászólás: WineX UHU Linux alatt #1908670
      kovi
      Felhasználó

        akkor wine game.exe
        egyáltalán csak a paraméter miatt írtam, így nincs jelentõsége
        winex parancsot egyébként azért tudsz csinálni, nem ?
        az opengl param az viszont kéne… enélkül tényleg nem fog menni a war3….

        Hozzászólás: WineX UHU Linux alatt #1908668
        kovi
        Felhasználó

          winex game.exe -opengl
          így próbáld, és azzal tudsz még 1 lapáttal rátenni h fat32-re telepíted, onnan futtatod winex-el

          Hozzászólás: nyugdijas-party #1910408
          kovi
          Felhasználó

            dehogynem!!! így más más, bazz majd behorpdat a homolokom akkorát csaptam rá…
            http://web.onetel.net.uk/~gnudawn/johnny/

            Hozzászólás: WineX UHU Linux alatt #1908666
            kovi
            Felhasználó

              melyik játékról van szó?
              a configban a dll-ek nem hiányoznak?
              a registry okés?

              Hozzászólás: megint csak Mplayer!!!!!!!!!! #1909777
              kovi
              Felhasználó

                a homeodban létrjövõ mplayermappába hozz létre 1 font mappát
                másold oda a kívánt fontodat mindenféle belsõ mappa nélkül
                ekkor induláskor mindig betölti és a gui paneljáról el is tûnik a feliratbetöltõ beviteli mezõ…

                Hozzászólás: Audió CD-gondok!!! #1910512
                kovi
                Felhasználó

                  ‘kscd’ – kde alatt
                  ‘gnome-cd’ – gnome alatt
                  ezeket be tudod állítani a setuppanelen
                  a mixereket meg tényleg nézd át

                  a cd-n semmit nem fogsz látni semmilyen filekezelõvel mivel nem audiot lehet mountolni fileszerkezet hiányában(vagy inkább a spec. fileszerkezettel)

                  Hozzászólás: Mp3-Pro Linux Alatt #1910451
                  kovi
                  Felhasználó

                    sourceforge.net

                    search – mp3

                    jó sok cucc itt is librarykkal…………………..

                    Hozzászólás: Mp3-Pro Linux Alatt #1910450
                    kovi
                    Felhasználó

                      ecsém, nehogymá’ 1 qrva mp3-hoz emuláljatok mert rögtön felkötöm magam…

                      linux.org – applications – mp3 – rakat mp3cucc
                      +nézd meg az mpg123 lelõhelyét
                      +nézd meg az xmms lelõhelyét+plugineket
                      +nézd meg a freeamp lelõhelyét
                      +sok mást is

                      kovi
                      Felhasználó

                        csinálsz egy szkriptet ami azt csinálja h belép a programmappába és elindítja a cuccost

                        cd /usr/mittudomén/ittvan
                        ./indul

                        na ezt célzod meg az ikonnal és bekapcsolod h terminálon fusson

                        vszínüleg a mappába lépés hiánya miatt nem megy….

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,661-2,670 / 3,700