Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
de lehet
a transgaming készíti a hivatalos binárisokat, egy kis másolásvédelemmel együtt + point2play-al együtt adja , a transgaming.com – on nézd meg mennyiértcsinálhatsz magadnak te is, de csak cvs-bõl és nem terjesztheted kész állapotban
errõl szól a mese….ja és amit õk csinálnak (transg.) az „valamiért” gyorsabb mint a cvs
készen letölteni?…a románok és az oroszok világelsõk kalózkodásban
szal szétnézel 1-2 ilyen portálon tutira lelsz most is ilyet, látatlanban mondom.Hogy töltesz-e ilyen anyagot az a te magánügyed, de ha igen akkor is csak csendben….
és ez mindenkire vonatkozzon lécci+akinek nem inge az … értitek
üdvigazándiból meg kellene nézned egy új mpg123 -at
rá tudsz keresni…ide nézzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:
http://oldgames.bgbest.net/search.php?&sea…f%20the%20comet
állítsd az oldalt magyarra – ha nem megy nem fagyott le, nem akadt ki ez 1*ûen ilyen lassú portál….. 🙁itt megveheted a játékod 🙂
http://www.mobygames.com/game/sheet/gameId=132/
néhány 5let hozzá:
http://www.gamewinners.com/DOSWIN/blshadowcomet.htmha regisztrálsz innen töltheted:
http://www.ellosnuncaloharian.com/juegos/v…view.php?ID=162
de nézz el ide is csak kell vki a segít az ékes fr nyelven eligazodni:
http://www.abandonware-france.org/
na meg nem utolsó sorban ide, vszínûleg itt is leleldzik
http://vieuxjeux.zaphebergeur.net/liste.ph…p?type=Aventure
meg ide
http://www.download-games-and-free-game-do…/Video_Games/S/
sok szerencsét+a screensavert holnapra
üdvtyühhh múlt héten esküszöm láttam még mindig jót röhögtem rajta de a neve az sajna rejtély…..
a tag 1 magyar portálról töltötte le, majd megquestion h honnan szedte potosan és holnap megírom…
üdvvagy a gmplayerben megnyitsz egy nagyobb méretû fontkészletet a feliratok fül alatt…
de
mivel enélkül tényleg csak 22khz -es mintavéttel játszik……….. 🙁na itt bebootolok mindegy mirõl (floppy más disztró más disztrócd-je másik lemez) és nincs meg a lilo
sehol sincs..
az iso jó, nem egyedüli eset
floppyt ha kérsz arról megy…
na erre varrjak gombot…a xine nem lefagy hanem vár a megadott hangszerverre – erre akár 2 percig is képes ez a progi-de utána jól megy
terminálra su jelszó és xine
vársz és beállítod rendesen
egyébként meg adsz rá jogot chmoddal még su után , és akkor mennie kéne
forrásból tedd mert úgy megy
divx-nél sztem 10%-al gyorsabb mint az mplayer(de csak és kizárlólag divxnél) – csak hát a csínompalkó guijával sem képes arra mint az mplayer parancssorból, felparaméterezve
a kodekhiányáról nem beszélve. Ennek ellenére megéri megnézni
még1*:forrásból tedd , elõbb a coret aztán a guitakarom mondani azt mondja a -versionra h
winex cvs és ugye a dátum -
SzerzőBejegyzés