kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,671-2,680 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: WineX UHU Linux alatt #1908662
    kovi
    Felhasználó

      de lehet
      a transgaming készíti a hivatalos binárisokat, egy kis másolásvédelemmel együtt + point2play-al együtt adja , a transgaming.com – on nézd meg mennyiért

      csinálhatsz magadnak te is, de csak cvs-bõl és nem terjesztheted kész állapotban

      errõl szól a mese….ja és amit õk csinálnak (transg.) az „valamiért” gyorsabb mint a cvs

      készen letölteni?…a románok és az oroszok világelsõk kalózkodásban
      szal szétnézel 1-2 ilyen portálon tutira lelsz most is ilyet, látatlanban mondom.Hogy töltesz-e ilyen anyagot az a te magánügyed, de ha igen akkor is csak csendben….
      és ez mindenkire vonatkozzon lécci+akinek nem inge az … értitek
      üdv

      Hozzászólás: Mp3-Pro Linux Alatt #1910447
      kovi
      Felhasználó

        igazándiból meg kellene nézned egy új mpg123 -at
        rá tudsz keresni…

        Hozzászólás: nyugdijas-party #1910405
        kovi
        Felhasználó

          ide nézzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:
          http://oldgames.bgbest.net/search.php?&sea…f%20the%20comet
          állítsd az oldalt magyarra – ha nem megy nem fagyott le, nem akadt ki ez 1*ûen ilyen lassú portál….. 🙁

          Hozzászólás: nyugdijas-party #1910404
          kovi
          Felhasználó

            itt megveheted a játékod 🙂
            http://www.mobygames.com/game/sheet/gameId=132/
            néhány 5let hozzá:
            http://www.gamewinners.com/DOSWIN/blshadowcomet.htm

            ha regisztrálsz innen töltheted:
            http://www.ellosnuncaloharian.com/juegos/v…view.php?ID=162
            de nézz el ide is csak kell vki a segít az ékes fr nyelven eligazodni:
            http://www.abandonware-france.org/
            na meg nem utolsó sorban ide, vszínûleg itt is leleldzik
            http://vieuxjeux.zaphebergeur.net/liste.ph…p?type=Aventure
            meg ide
            http://www.download-games-and-free-game-do…/Video_Games/S/
            sok szerencsét+a screensavert holnapra
            üdv

            Hozzászólás: nyugdijas-party #1910403
            kovi
            Felhasználó

              tyühhh múlt héten esküszöm láttam még mindig jót röhögtem rajta de a neve az sajna rejtély…..
              a tag 1 magyar portálról töltötte le, majd megquestion h honnan szedte potosan és holnap megírom…
              üdv

              Hozzászólás: megint csak Mplayer!!!!!!!!!! #1909775
              kovi
              Felhasználó

                vagy a gmplayerben megnyitsz egy nagyobb méretû fontkészletet a feliratok fül alatt…

                Hozzászólás: Mp3-Pro Linux Alatt #1910445
                kovi
                Felhasználó

                  de
                  mivel enélkül tényleg csak 22khz -es mintavéttel játszik……….. 🙁

                  Hozzászólás: Slackware & Lilo nyûg #1901807
                  kovi
                  Felhasználó

                    na itt bebootolok mindegy mirõl (floppy más disztró más disztrócd-je másik lemez) és nincs meg a lilo
                    sehol sincs..
                    az iso jó, nem egyedüli eset
                    floppyt ha kérsz arról megy…
                    na erre varrjak gombot…

                    Hozzászólás: Egy kis gond (gondok) #1910390
                    kovi
                    Felhasználó

                      a xine nem lefagy hanem vár a megadott hangszerverre – erre akár 2 percig is képes ez a progi-de utána jól megy
                      terminálra su jelszó és xine
                      vársz és beállítod rendesen
                      egyébként meg adsz rá jogot chmoddal még su után , és akkor mennie kéne
                      forrásból tedd mert úgy megy
                      divx-nél sztem 10%-al gyorsabb mint az mplayer(de csak és kizárlólag divxnél) – csak hát a csínompalkó guijával sem képes arra mint az mplayer parancssorból, felparaméterezve
                      a kodekhiányáról nem beszélve. Ennek ellenére megéri megnézni
                      még1*:forrásból tedd , elõbb a coret aztán a guit

                      Hozzászólás: WineX UHU Linux alatt #1908659
                      kovi
                      Felhasználó

                        akarom mondani azt mondja a -versionra h
                        winex cvs és ugye a dátum

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,671-2,680 / 3,700