Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha uhura nyomtok winex-et akkor figyeljetek rá hogy elõtte kapjátok le a gyárilag bentlévõ winecsomagot a rendszerbõl. Hülyén hangzik de sztem csodákra képes ez a megoldás
link:…
cvs-el rámész a transgaming.com-ra azt kész
vagy 1 régi cvs-t találsz a winecvs innen topicban is de szólok h kb. 1.5 hónapos… 🙁
mindezek fordítani valók
mehlehet h gyárilag jó prefixxel mennek de a létrejövõ indítható bináris alapból nem winex hanem csak simán wine!!erre figyeljetek
nem csalás nem ámítás:
kiadod h wine -version
és azt fogja mondani h wine cvs….
szal szedjétek ki elõtte a winet az uhuból
ha mégis kéne – inkább mint a winex akkor kiszeditek a winex-t és dpkg force installal benyomjátok az uhucd wine-jét….az 1ik utcabéli srác csinálta, ha jól remember:
kitalálta hogy otthon szül az asszony õ meg levezeti
3 hónapig járt vmilyen tanfolyamra
namost eljött az idõ
nekiesett a „bábakölyök”meglátta h lassan, de biztosan 1 gyerek „mászik” ki a feleségébõl és elájult…. 🙂
2 perc múlva magához tért és megint kifeküdt
még jó h nem csak ketten voltak mert így a talpon maradt jóval tapasztaltabb segítõ segített + gyorsan hívta a rohammentõt
ha jól emlékszem miután elvitték az asszonyt a bábasrácnak is kellett vmi kakaót fecskendezni a vénájába, mert nagyon kifehéredett…..nem egy mti jelentés de nyugodtan elhihetitek-kb 3 éve volt
nem tudtam hogy röhögjek-e vagy inkább csapjak a homlokomra:mi van ha az asszony megfeszül miközben õ a földön „”meditál””?….offhala Silent
nem . ott is próbáltam. az egyik próba volt a 1000000 közül….
be sem kerül a rendszerbe a lilo…kernelben a drm modul?
bár anno a suse 80-al hasonlóan jártam és majdnem ilyen kártyám volt akkor, de nem volt türelmem pöcsölni vele
sztem megnézhetnél 1 cvs snapshotot is.
egyáltalán akár a softmesa megy?a glxgears beindul egyáltalán?
üdvviszont az ilyen hanggal szerelt lemezek érdekes módon az mplayer -dvd 1 -ao pcm -el kinyomják a hangot az audiodump.wav – ba ami azért is érdekes mert az ugyebár lejátszás csak a kimenet nem a hardverre megy hanem 1 fájlba van irányítva….ott meg ok…
az ilyen lemezek nálam az újságmellékletes filmek, melyek azért eléggé buheráltak sztem
hala Fellow
nézz el a loogoos.hu -ra is (esküszöm nem reklám-mivel közöm sincs az oldalhoz)
iszonyat sok régi játék bizonyos részük honosítva(ufo 1 stb)
üdvna akkor az a slaki ott rohadt meg ahol van-még csak annyit sem válaszoltak 3 hónap alatt a slakinál hogy „húzd meg a f@szomat azt húzz a rákba”
már vagy 5-en jártak úgy mint én szal nem egyedi probléma…
brühühühü pedig nagyon jó lett volna
még a merevlemez környékére sem kerül lilo-én pedig nem fogok floppyzni meg gépenként liloinstallni az 1* biztos…sztem senkinek sem baj, viszont ezt talán tényleg nem ilyen nyilvánosan kéne, hanem mondjuk 1-t regisztrálsz és személyes üzenetek vkinek
egyébként még1* és utoljára mondom h a közkézen forgó „azote” v ki a rákféle elõre fordított anyag NAGYON nem akarja kezelni a cdromokat automounterrel és még LASSABB is mint a 2.2 volt…. = kukafordíts 1-t és azzal T
Viszont tapasztalatunk szerint az
háj Pazo
snapshotból nyomtad vagy a fõoldali „fullos-cuccos” dri-t?
a snapshotoknál volt ami ilyet csinált de volt olyan is ami jobban ment mint a stabil cucc
+ milyen disztró, milyen x,milyen ati?
üdv -
SzerzőBejegyzés