kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,681-2,690 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: WineX UHU Linux alatt #1908658
    kovi
    Felhasználó

      ha uhura nyomtok winex-et akkor figyeljetek rá hogy elõtte kapjátok le a gyárilag bentlévõ winecsomagot a rendszerbõl. Hülyén hangzik de sztem csodákra képes ez a megoldás
      link:…
      cvs-el rámész a transgaming.com-ra azt kész
      vagy 1 régi cvs-t találsz a winecvs innen topicban is de szólok h kb. 1.5 hónapos… 🙁
      mindezek fordítani valók
      mehlehet h gyárilag jó prefixxel mennek de a létrejövõ indítható bináris alapból nem winex hanem csak simán wine!!erre figyeljetek
      nem csalás nem ámítás:
      kiadod h wine -version
      és azt fogja mondani h wine cvs….
      szal szedjétek ki elõtte a winet az uhuból
      ha mégis kéne – inkább mint a winex akkor kiszeditek a winex-t és dpkg force installal benyomjátok az uhucd wine-jét….

      Hozzászólás: Babakocsi :)))))) #1905363
      kovi
      Felhasználó

        az 1ik utcabéli srác csinálta, ha jól remember:
        kitalálta hogy otthon szül az asszony õ meg levezeti
        3 hónapig járt vmilyen tanfolyamra
        namost eljött az idõ
        nekiesett a „bábakölyök”

        meglátta h lassan, de biztosan 1 gyerek „mászik” ki a feleségébõl és elájult…. 🙂
        2 perc múlva magához tért és megint kifeküdt
        még jó h nem csak ketten voltak mert így a talpon maradt jóval tapasztaltabb segítõ segített + gyorsan hívta a rohammentõt
        ha jól emlékszem miután elvitték az asszonyt a bábasrácnak is kellett vmi kakaót fecskendezni a vénájába, mert nagyon kifehéredett…..

        nem egy mti jelentés de nyugodtan elhihetitek-kb 3 éve volt
        nem tudtam hogy röhögjek-e vagy inkább csapjak a homlokomra:mi van ha az asszony megfeszül miközben õ a földön „”meditál””?….off

        Hozzászólás: Slackware & Lilo nyûg #1901805
        kovi
        Felhasználó

          hala Silent
          nem . ott is próbáltam. az egyik próba volt a 1000000 közül….
          be sem kerül a rendszerbe a lilo…

          Hozzászólás: DRI 20030802 #1910341
          kovi
          Felhasználó

            kernelben a drm modul?
            bár anno a suse 80-al hasonlóan jártam és majdnem ilyen kártyám volt akkor, de nem volt türelmem pöcsölni vele
            sztem megnézhetnél 1 cvs snapshotot is.
            egyáltalán akár a softmesa megy?a glxgears beindul egyáltalán?
            üdv

            Hozzászólás: megint csak Mplayer!!!!!!!!!! #1909772
            kovi
            Felhasználó

              viszont az ilyen hanggal szerelt lemezek érdekes módon az mplayer -dvd 1 -ao pcm -el kinyomják a hangot az audiodump.wav – ba ami azért is érdekes mert az ugyebár lejátszás csak a kimenet nem a hardverre megy hanem 1 fájlba van irányítva….ott meg ok…

              az ilyen lemezek nálam az újságmellékletes filmek, melyek azért eléggé buheráltak sztem

              Hozzászólás: nyugdijas-party #1910401
              kovi
              Felhasználó

                hala Fellow
                nézz el a loogoos.hu -ra is (esküszöm nem reklám-mivel közöm sincs az oldalhoz)
                iszonyat sok régi játék bizonyos részük honosítva(ufo 1 stb)
                üdv

                Hozzászólás: Slackware & Lilo nyûg #1901803
                kovi
                Felhasználó

                  na akkor az a slaki ott rohadt meg ahol van-még csak annyit sem válaszoltak 3 hónap alatt a slakinál hogy „húzd meg a f@szomat azt húzz a rákba”

                  már vagy 5-en jártak úgy mint én szal nem egyedi probléma…
                  brühühühü pedig nagyon jó lett volna
                  még a merevlemez környékére sem kerül lilo-én pedig nem fogok floppyzni meg gépenként liloinstallni az 1* biztos…

                  Hozzászólás: winecvs innen #1908434
                  kovi
                  Felhasználó

                    sztem senkinek sem baj, viszont ezt talán tényleg nem ilyen nyilvánosan kéne, hanem mondjuk 1-t regisztrálsz és személyes üzenetek vkinek
                    egyébként még1* és utoljára mondom h a közkézen forgó „azote” v ki a rákféle elõre fordított anyag NAGYON nem akarja kezelni a cdromokat automounterrel és még LASSABB is mint a 2.2 volt…. = kuka

                    fordíts 1-t és azzal T

                    Hozzászólás: Trust Powercam 300? #1909754
                    kovi
                    Felhasználó

                      Viszont tapasztalatunk szerint az

                      Hozzászólás: DRI 20030802 #1910339
                      kovi
                      Felhasználó

                        háj Pazo
                        snapshotból nyomtad vagy a fõoldali „fullos-cuccos” dri-t?
                        a snapshotoknál volt ami ilyet csinált de volt olyan is ami jobban ment mint a stabil cucc
                        + milyen disztró, milyen x,milyen ati?
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,681-2,690 / 3,700