Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
na digitalizáljad csak, de gyorsan ám……
és ha már digizel akkor a babakocsit is + a pólyát
ne a tizsanetes lapodra tedd hanem ide+gratula
mandrake cd-n ott a wine…….
1.ne tiltsd le az artsot
2.cdrõl pakolj fel MINDEN alsacsomagot
3.a kde controlban az artsnak a második fülön állatsd el az auto driverét alsa-ra.
rebbot és nem fog recsegni, csak mindent az alsa-ra irányítstuti jó lesz én is ezzel szívtam-azért recseg mert az a qrva oss akarja hajtani… az meg ugyebár nem a fullos oss(mert azért fizetni kéne)
rpm megy konzolrol vagy csak es kizarolag .uhu?
megy(man rpm) + még megy kpackagebõl is + ha mc-vel beleállsz a csomagba akkor kimásolhatod struktúrahelyesen a tartalmát
szal feltenni fel lehet 100%-ban
aztán ha futtatod akkor h mûködik az 30-40 % körül van(hacsak nem általánosan i386 csomag – és nem mandrake , redhat stb pack)
aztán ami mûködik abból hibátlanul megy 40-50 %(hacsak nem általánosan ……ua mint elõbb)
szal hogy hibátlanul futó progit kapj annak esélye sztem 30-40% nak durván fele
szal ha úgy tetszik 100 progiból 15……… 🙁forrást keress, az uhuban elég sok „felesleg” van hogy 1 ./configure ne hiányoljon semmit. A make && make install meg ugyebár ilyenkor warning és hibák nélkül lemegy…
üdva dri amitõl annyira rettegsz 1 darab installszkript elindításával életre kel uhu 1.0 alatt és ELM
az xf86configban legyen – v4l betöltés
a kártya meghajtója be legyen fordítva+ha rám hallgattok akkor hagyjátok a zappingot a p….ba és töltsetek le a kwintv -t kde alá azt kész
a bt8x8 szériát minden hibátlanul kezeli(és így vszínûleg a conexant 8×8-t is)
üdvthnx=nadzzson f@ssza
„demuxer túl sok file a pufferban”
Csak és kizárólag buherált lemezekkel. Vagy hamis, másolt dvd(anak is a primitívebb, „kényszerített” verziója, vagy buherált ifo. Ha nem inged ne vedd magadra, de 99.9%…….
kép-hang szinkronizáció:
rossz avi(hibás interleaved anyag)
-ezen lehet segíteni úgy hogy a mencoderen átengeded a videót vo és ao exact copyval – mielõtt kiírnál/megnéznél 1 filmet mindenképpen ezzel kezdd
-lassú gép v brutális tömörítéslassú kép, próbát megér:
video out xv(esetleg h bivaly kardod van akkor vidix), itt direct rendering-persze csak ésszel + képkocka eldobás, videoindex újraépítés bekapocs+ha nem gmplayert nyomsz hanem csak frontend nélküli parancssoros lejátszót akkor érdekes módon jobban megy
+az uhuba vmiért lame nélkül lett befordítva az mencoder!!!! áááááááá 😮 😮 😮 ááááááááááá
3 com etherlink akármely típusa
de egyébként meg olyat vegyél amire van pénzedb@zzeg a számok miért kerültek bele..
ja mer’ egybeírtam
lol -
SzerzőBejegyzés