kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,691-2,700 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Babakocsi :)))))) #1905360
    kovi
    Felhasználó

      na digitalizáljad csak, de gyorsan ám……
      és ha már digizel akkor a babakocsit is + a pólyát
      ne a tizsanetes lapodra tedd hanem ide

      +gratula

      Hozzászólás: Emulator #1909647
      kovi
      Felhasználó

        mandrake cd-n ott a wine…….

        Hozzászólás: Mandrake hardver problémák #1909926
        kovi
        Felhasználó

          1.ne tiltsd le az artsot
          2.cdrõl pakolj fel MINDEN alsacsomagot
          3.a kde controlban az artsnak a második fülön állatsd el az auto driverét alsa-ra.
          rebbot és nem fog recsegni, csak mindent az alsa-ra irányíts

          tuti jó lesz én is ezzel szívtam-azért recseg mert az a qrva oss akarja hajtani… az meg ugyebár nem a fullos oss(mert azért fizetni kéne)

          Hozzászólás: Uhura ternek, ha… #1910361
          kovi
          Felhasználó

            rpm megy konzolrol vagy csak es kizarolag .uhu?

            megy(man rpm) + még megy kpackagebõl is + ha mc-vel beleállsz a csomagba akkor kimásolhatod struktúrahelyesen a tartalmát
            szal feltenni fel lehet 100%-ban
            aztán ha futtatod akkor h mûködik az 30-40 % körül van(hacsak nem általánosan i386 csomag – és nem mandrake , redhat stb pack)
            aztán ami mûködik abból hibátlanul megy 40-50 %(hacsak nem általánosan ……ua mint elõbb)
            szal hogy hibátlanul futó progit kapj annak esélye sztem 30-40% nak durván fele
            szal ha úgy tetszik 100 progiból 15……… 🙁

            forrást keress, az uhuban elég sok „felesleg” van hogy 1 ./configure ne hiányoljon semmit. A make && make install meg ugyebár ilyenkor warning és hibák nélkül lemegy…
            üdv

            Hozzászólás: ATI Radeon #1910121
            kovi
            Felhasználó

              a dri amitõl annyira rettegsz 1 darab installszkript elindításával életre kel uhu 1.0 alatt és ELM

              Hozzászólás: Kworld tvtuner #1910222
              kovi
              Felhasználó

                az xf86configban legyen – v4l betöltés
                a kártya meghajtója be legyen fordítva

                +ha rám hallgattok akkor hagyjátok a zappingot a p….ba és töltsetek le a kwintv -t kde alá azt kész

                a bt8x8 szériát minden hibátlanul kezeli(és így vszínûleg a conexant 8×8-t is)
                üdv

                Hozzászólás: Amiga emulátor + UHU #1901240
                kovi
                Felhasználó

                  thnx=nadzzson f@ssza

                  Hozzászólás: megint csak Mplayer!!!!!!!!!! #1909769
                  kovi
                  Felhasználó

                    „demuxer túl sok file a pufferban”

                    Csak és kizárólag buherált lemezekkel. Vagy hamis, másolt dvd(anak is a primitívebb, „kényszerített” verziója, vagy buherált ifo. Ha nem inged ne vedd magadra, de 99.9%…….
                    kép-hang szinkronizáció:
                    rossz avi(hibás interleaved anyag)
                    -ezen lehet segíteni úgy hogy a mencoderen átengeded a videót vo és ao exact copyval – mielõtt kiírnál/megnéznél 1 filmet mindenképpen ezzel kezdd
                    -lassú gép v brutális tömörítés

                    lassú kép, próbát megér:
                    video out xv(esetleg h bivaly kardod van akkor vidix), itt direct rendering-persze csak ésszel + képkocka eldobás, videoindex újraépítés bekapocs

                    +ha nem gmplayert nyomsz hanem csak frontend nélküli parancssoros lejátszót akkor érdekes módon jobban megy

                    +az uhuba vmiért lame nélkül lett befordítva az mencoder!!!! áááááááá 😮 😮 😮 ááááááááááá

                    Hozzászólás: hálókártya – milyet? #1909632
                    kovi
                    Felhasználó

                      3 com etherlink akármely típusa
                      de egyébként meg olyat vegyél amire van pénzed

                      Hozzászólás: bejelentkezés #1909608
                      kovi
                      Felhasználó

                        b@zzeg a számok miért kerültek bele..
                        ja mer’ egybeírtam
                        lol

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,691-2,700 / 3,700