Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
write mail to
[email protected]
[email protected]wait for the answer(max 30) minutes and wait too 10 minutes
🙂
üdv, Tassadar, aszittem már megfeszültélilletve de. Ha tudod csatolni az isot akkor ok ez még ok a zenét meg elindítod külön.
Csak akkor a zenét nem a progi vezérli-de a semminél jobb
nosza próba kinem megy mert 1 mount point, ráadásul 1 eszköz kellene
azért nem rossz 5letmegy mûködik használtam
winex kell hozzá – winevel nem jártam szerencsével anno.
aoe1 települ és megy-bár a menünek felettébb érdekes a színpalettája.Ha fullverziós akkor a cdaudiot felejtsd el. (mountolt a cd ugyebár arról meg nuku audio – hameg nem mountolod akkor nincs cd….)
aoe2 csak win partra telepítve megy. már ha megy. vmi registry-s trükk lehet a ludas?bõvebben itt:
http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…der=asc&start=0
ha nem megy a link akkor vegyes téma-wine(x) topicban bõvebben
üdvps ax
http://download.berlios.de/bonzai/bonzai_2_1.iso
nézd meg ezt, valójában 1 debian
töltsd le és írd ki 1 8cm-es cd-re
király
kb 500-600 m swapostul
teszel bele oofice-t meg mplayert és még mindig lesz helyed
gyorsabb mint a suse
debianhoz találsz 1000646576857465457 csomagot
üdv+kitartás
bocs ha elírtam sietnem kellnem vmi új ám arra figyelj
sõt elõtte nem árt ha lekeparod a wine-t a rendszeredbõl…bár nem vagyok 1 big livecd doktor,de
csatolni tudod a partíciódat ha az fstabot tudod írni és létre tudsz hozni mountpointot vhol
telepíteni viszont max a prefixek megadásával fogsz tudni de a livecd-k sztem annyira ki vannak csontozva hogy pl. az mplyer configja nem hiszem hogy simán lefutnamekkora helyed van össz?
a bonzai kb 400M-t telepít + áltatad rögzített swapfile mérettedd át a billentyûkiosztást angolra és kész
egyébként a homeod winexes mappájának configjában írd hogy ablakban menjen 800*600-ban(fs-ben nem vmi jó sztem-lassú és nem a hw miatt)
azátn ha indítod a game-t akkor (ha fent van a lod) akkor az ottani res -t is 800*600-ba
ennyi elég: winex game.exe (nem fog hibázni az egyik legstabilabb játék winex alatt)
egyébként a vegyes topic wine(x) címû trécsében leírtam hogy sztem hogy a legegyszerûbb. keress utána jó régen volt(jónéhány hónap)
üdv…vagy ha mondjuk a linuxos lemez külön gépben van és mindkettõben van 1-1 akár 2 ft-os hálókártya….
…vagy ha 1 gépben van a kettõ v betehetõ 1 gépbe akkor a linuxost elõre teszed bootolsz init3-ig csatolod a wines lemezt és arra másolsz..
milyen linux van azon a merevlemezen? ha esetleg lenne rajta automounter akkor ez kb 1 perces meló…persze ha nincs vmi spéci módon belõtt kernel a linux alatt ami kifingana a hw-edtõl.
-
SzerzőBejegyzés