kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,701-2,710 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: bejelentkezés #1909607
    kovi
    Felhasználó

      write mail to
      [email protected]
      [email protected]

      wait for the answer(max 30) minutes and wait too 10 minutes
      🙂
      üdv, Tassadar, aszittem már megfeszültél

      Hozzászólás: Wine alatt Age of Empires #1909502
      kovi
      Felhasználó

        illetve de. Ha tudod csatolni az isot akkor ok ez még ok a zenét meg elindítod külön.
        Csak akkor a zenét nem a progi vezérli-de a semminél jobb
        nosza próba ki

        Hozzászólás: Wine alatt Age of Empires #1909501
        kovi
        Felhasználó

          nem megy mert 1 mount point, ráadásul 1 eszköz kellene
          azért nem rossz 5let

          Hozzászólás: Wine alatt Age of Empires #1909499
          kovi
          Felhasználó

            megy mûködik használtam
            winex kell hozzá – winevel nem jártam szerencsével anno.
            aoe1 települ és megy-bár a menünek felettébb érdekes a színpalettája.Ha fullverziós akkor a cdaudiot felejtsd el. (mountolt a cd ugyebár arról meg nuku audio – hameg nem mountolod akkor nincs cd….)
            aoe2 csak win partra telepítve megy. már ha megy. vmi registry-s trükk lehet a ludas?

            bõvebben itt:
            http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…der=asc&start=0
            ha nem megy a link akkor vegyes téma-wine(x) topicban bõvebben
            üdv

            Hozzászólás: konyvtar mountolasa #1909465
            kovi
            Felhasználó

              ps ax

              Hozzászólás: SuSE Live CD + Ures particio #1909279
              kovi
              Felhasználó

                http://download.berlios.de/bonzai/bonzai_2_1.iso

                nézd meg ezt, valójában 1 debian
                töltsd le és írd ki 1 8cm-es cd-re
                király
                kb 500-600 m swapostul
                teszel bele oofice-t meg mplayert és még mindig lesz helyed
                gyorsabb mint a suse
                debianhoz találsz 1000646576857465457 csomagot
                üdv+kitartás
                bocs ha elírtam sietnem kell

                Hozzászólás: winecvs innen #1908431
                kovi
                Felhasználó

                  nem vmi új ám arra figyelj
                  sõt elõtte nem árt ha lekeparod a wine-t a rendszeredbõl…

                  Hozzászólás: SuSE Live CD + Ures particio #1909277
                  kovi
                  Felhasználó

                    bár nem vagyok 1 big livecd doktor,de
                    csatolni tudod a partíciódat ha az fstabot tudod írni és létre tudsz hozni mountpointot vhol
                    telepíteni viszont max a prefixek megadásával fogsz tudni de a livecd-k sztem annyira ki vannak csontozva hogy pl. az mplyer configja nem hiszem hogy simán lefutna

                    mekkora helyed van össz?
                    a bonzai kb 400M-t telepít + áltatad rögzített swapfile méret

                    Hozzászólás: Winex + Diablo II #1909264
                    kovi
                    Felhasználó

                      tedd át a billentyûkiosztást angolra és kész
                      egyébként a homeod winexes mappájának configjában írd hogy ablakban menjen 800*600-ban(fs-ben nem vmi jó sztem-lassú és nem a hw miatt)
                      azátn ha indítod a game-t akkor (ha fent van a lod) akkor az ottani res -t is 800*600-ba
                      ennyi elég: winex game.exe (nem fog hibázni az egyik legstabilabb játék winex alatt)
                      egyébként a vegyes topic wine(x) címû trécsében leírtam hogy sztem hogy a legegyszerûbb. keress utána jó régen volt(jónéhány hónap)
                      üdv

                      Hozzászólás: Linux-win #1909229
                      kovi
                      Felhasználó

                        …vagy ha mondjuk a linuxos lemez külön gépben van és mindkettõben van 1-1 akár 2 ft-os hálókártya….

                        …vagy ha 1 gépben van a kettõ v betehetõ 1 gépbe akkor a linuxost elõre teszed bootolsz init3-ig csatolod a wines lemezt és arra másolsz..
                        milyen linux van azon a merevlemezen? ha esetleg lenne rajta automounter akkor ez kb 1 perces meló…

                        persze ha nincs vmi spéci módon belõtt kernel a linux alatt ami kifingana a hw-edtõl.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,701-2,710 / 3,700