Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csak tisztán a játékok miatt nem érdemes.
bocsi ezt elfelejtettem: így nem is lesz jó:
modprobe au8830.o
csak így:
modprobe au8830
na peszre rootként
+érdemes belenézni az etc/ modules.conf-ba is mi van ott1.1.3-al néztem. Azzal nem ment.Most meg egy integrált ac97 szemét csipog nálam+az mx300 vitrinben pihen.
No akkor majd utánanézek=kösz*1000
üdvha nagyon tudsz akkor az unreal1 cd-n lévõ editorral tudsz ilyen modelleket és textúrákat csinálni….érdekesség hogy azon a cd-n lévõ editorral készítették az egész játékbelsõt 97-ben(akarom mondani 93-97-ig)…
szal a lényeg: türelemmel kivitelezhetõ hogy akár a debreceni nyagytemplomban rohangálj na persze nem flakkal a kezedben….ja ez az editor ha jól emlékszem csak glide alatt fut(ott)…ha van egy voodoo-d akkor a lehetõség adott…
(csak az enginet ne kelle licenszelni)
üdvköszöntem, Gabaman
Amit írtam avidemuxszal azt jó lenne megnéznéd mert rögtön többet látnál
ha felteszed elõtte tedd fel a lame-t is mert análkül nem kezeli az mp3 hangot
még akkor is ha uhuval nyomod mert akármit csinálsz nem találja ami benne vanmég 1:az hogy késik az azt jelenti hogy a videostream már fut amikor belép az audio, vagy az audio „”megnyúlik”” és a film elején még jó -a végén meg iszonyat késik(ilyet már láttam és érdekes módon 48k volt a mintavétje annak is….)?
http://fixounet.free.fr/avidemux/
én azért használom mert átláthatóbb mint a (k)mencoder és van egy rakás szûrõje…elcsúszik = ?
késik siet vagy esetleg a hang hossza megcsúszik ilyesmi….
egyébként ha avidemux-szal kened akkor abban lehet késlelteni ilyesmi, 2 kattintással…milyen a hang(mp3 vorbi ilyesmi részletesen) a filmben milyen kodek van össze van-e fésülve az a/v a végén szal 1 kicsit részletesebben és akkor talán
legalább olvassátok már el 6-nál többen, na …. hátha vki…. 🙂
futtatási jog
rootként gépeled(tehát login vendég és utána terminálra + rootjelszó)
chmod a+x amitakarsz
vagy durvábban
chmod 777 akarmi – de ezzel csak ésszel minden jogot rálök
aztán rootként ./configure
meg ahogy mondták a többit
ha hiányol vmit(ez az üzenet) akkor a configure mondja majd hogy mit,
azt leszeded forrásként és azt teszed fel elõször -
SzerzőBejegyzés