kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,731-2,740 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Diamond Monster MX300 nem megy #1906924
    kovi
    Felhasználó

      Csak tisztán a játékok miatt nem érdemes.

      Hozzászólás: Diamond Monster MX300 nem megy #1906922
      kovi
      Felhasználó

        bocsi ezt elfelejtettem: így nem is lesz jó:

        modprobe au8830.o

        csak így:
        modprobe au8830
        na peszre rootként
        +érdemes belenézni az etc/ modules.conf-ba is mi van ott

        Hozzászólás: Diamond Monster MX300 nem megy #1906921
        kovi
        Felhasználó

          1.1.3-al néztem. Azzal nem ment.Most meg egy integrált ac97 szemét csipog nálam+az mx300 vitrinben pihen.
          No akkor majd utánanézek=kösz*1000
          üdv

          Hozzászólás: aureal vortex2 chipset Mandrake 9.1 alatt #1902693
          kovi
          Felhasználó
            Hozzászólás: Játékok UHU-ra #1908598
            kovi
            Felhasználó

              ha nagyon tudsz akkor az unreal1 cd-n lévõ editorral tudsz ilyen modelleket és textúrákat csinálni….érdekesség hogy azon a cd-n lévõ editorral készítették az egész játékbelsõt 97-ben(akarom mondani 93-97-ig)…
              szal a lényeg: türelemmel kivitelezhetõ hogy akár a debreceni nyagytemplomban rohangálj na persze nem flakkal a kezedben….

              ja ez az editor ha jól emlékszem csak glide alatt fut(ott)…ha van egy voodoo-d akkor a lehetõség adott…
              (csak az enginet ne kelle licenszelni)
              üdv

              Hozzászólás: geforce 1 órajel help #1908847
              kovi
              Felhasználó

                köszöntem, Gabaman

                Hozzászólás: mencoder hang probléma #1908854
                kovi
                Felhasználó

                  Amit írtam avidemuxszal azt jó lenne megnéznéd mert rögtön többet látnál
                  ha felteszed elõtte tedd fel a lame-t is mert análkül nem kezeli az mp3 hangot
                  még akkor is ha uhuval nyomod mert akármit csinálsz nem találja ami benne van

                  még 1:az hogy késik az azt jelenti hogy a videostream már fut amikor belép az audio, vagy az audio „”megnyúlik”” és a film elején még jó -a végén meg iszonyat késik(ilyet már láttam és érdekes módon 48k volt a mintavétje annak is….)?

                  http://fixounet.free.fr/avidemux/
                  én azért használom mert átláthatóbb mint a (k)mencoder és van egy rakás szûrõje…

                  Hozzászólás: mencoder hang probléma #1908852
                  kovi
                  Felhasználó

                    elcsúszik = ?
                    késik siet vagy esetleg a hang hossza megcsúszik ilyesmi….
                    egyébként ha avidemux-szal kened akkor abban lehet késlelteni ilyesmi, 2 kattintással…

                    milyen a hang(mp3 vorbi ilyesmi részletesen) a filmben milyen kodek van össze van-e fésülve az a/v a végén szal 1 kicsit részletesebben és akkor talán

                    Hozzászólás: geforce 1 órajel help #1908845
                    kovi
                    Felhasználó

                      legalább olvassátok már el 6-nál többen, na …. hátha vki…. 🙂

                      Hozzászólás: Fordítás forráskódból #1908842
                      kovi
                      Felhasználó

                        futtatási jog
                        rootként gépeled(tehát login vendég és utána terminálra + rootjelszó)
                        chmod a+x amitakarsz
                        vagy durvábban
                        chmod 777 akarmi – de ezzel csak ésszel minden jogot rálök
                        aztán rootként ./configure
                        meg ahogy mondták a többit
                        ha hiányol vmit(ez az üzenet) akkor a configure mondja majd hogy mit,
                        azt leszeded forrásként és azt teszed fel elõször

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,731-2,740 / 3,700