Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
átköltöztették a linuxportal . hu-ra
na mindegy:
kezdõnek ez a legegyszerûbb solution mint azt írtam:ide is küldted?
3.1 micsoda:
sztem kde 3.1
a susedhoz az http://ftp.suselinux.hu -n illene lennie kde frissítésnek ami után nem kell új susehoz nyúlnod
Szeva Fellow
1-rõl beszélünk! Pontosan az a gáz hogy akármennyire is nem bírom az nvidiát kénytelen voltam egy gf -re cserélni a kardomat mivel az nvidia ha kell hetenként készít egy új meghajtót ami (majdnem) mindent megeszik…
Az ati meg finoman szólva sem erõlteti meg magát… De még csak a windowsos fronton semüdv
hali Gábor, Te látod hogyan mûködik a „csevejmodul”?
http://www.demo-files.com/linuxlist.php3
egy rakás natív játékdemó – rövidke 1-2 napra azért jók és megéri szétnézniftp://ftp.idsoftware.com/idstuff/
az id kódjainak unix/linux-ra fordított binárisai-qrvajól sikerült portok találhatóak itt (quake mind + wolf ilyesmi)http://www.linuxgames.com/
rakás játék hírei + linkek + screenshotokhttp://icculus.org/
nem egy lokiminõség de ezek a srácok is be tudnak termelni natív portokkalftp://ftp.lokigames.com/pub/
A hatalmas és sajnos megfeszült LOKI demói,portjai,updatei és patchjeiáltalában runszkriptes anyagok vannak ezeken a helyeken úgyhogy rootként elindítod azt kész
sztem ezek a legjobb oldalakazért még érdemes ezeket is nézni:
http://www.happypenguin.org/
javarészt forrásanyag
http://www.tuxgames.com/
kereskedelmi programokat árulnak de van 1-2 friss demó
http://www.linuxgaming.net/
játékmániás oldal fórummal(ami nem mindig mûkszik 🙁 )üdv
Ja még 1:
a k3b setupjában a cdrdao protokollja generic-ben van v vmi automata idétlenkedésben?
a /dev/cdrecorder elérhetõ FULL-ban mezei userként is?
a /etc/fstabban nincs 500000000 meghajtóra vonatkozó szemét amit mondjuk a k3b setupja tett oda?
a cdrecord/cdrdao használatára jogosult vagy?milyen író?enélkül nehéz…
ha nem megy ekkor sem akkor más cdíró mag és frontend mint ahogy elõttem mondta vki..+ ha mondjuk uhulinuxról van szó akkor minimum bejelenteni mint hibát
Azért köszi a segítséget. Remélem a new RH9-en végre menni fog minden
Nem fog. Sajna a redhat ha tetszik ha nem a nagyok közül a legszegényebb hw támogatással bír ( na persze csak alapból – azután azt csinálsz vele amit akarsz – akarom mondani tudsz)
Legáltalánosabban a suse és a mandrake kezeli a legtöbb hw-t.Laptopokhoz van külön portál hogy kevesebb legyen a szívás.
-
SzerzőBejegyzés