Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a konvetrwizardot töltsd le a krix.uhulinux.hu/csaba -ról
asszem csaba csinált belõle uhucsomagot = vszínû itt találod ahol írtam
a menü kivételével mindent megcsinálNekem kifejezetten tetszik
Sztem – bár a régivel sem volt semmi nyûgöm – ideje volt váltania radeon 8.5k – t elméletileg a dri meg tudja hajtani
http://dri.sourceforge.net/snapshots/radeo…ux.i386.tar.bz2
alt+ctrl+f1 : belép root : kicsomagolod akárhová : lefuttatod az installszkriptjét(meg nem árt ha elolvasod a readmet)
majd reboot
persze csak saját felelõsségedre tedd fel mert ugyan mûködik ati 9200-ig de csak elméletileg.. 7500 – t tuti viszi mert múlt héten még ilyen kardom voltennyi
bár a mandrakeben ez a 3d menni szokott alapból
Csaba eltûnt az admin besorolásod és mindenki new lett
Jó lesz ez, kitartás Csaba
mi + nem leszünk türelmetleneknem engeded fullsreenbe a wrappert(a configot nézegesd) és nem húzza magával az x-t, ha fagy
ha lehet akkor a mousegrabot kapcsold ki(persze ezt csak észzel) mivel ez is segíthet, és akkor mikor fagyott akkor natúr lehúzod az egeret a wrapperrõl és az x-en belül nyitsz terminált és erre mehet a kill processgtkDEVEL és libpng hiányzik gondolom
nézd meg ezek felkerültek-e a rendszerbeegyébként a hw dobozaira rátehetnék hogy
-a gyártó fejleszt-e hozzá meghajtót
-ha nem akkor 3rd party driverek vannak e-hozzá
-alapból megy -e xyz verziójú kernellel x11 -el ilyesmimint ahogy a hálókártyákon ott a netwarecímke…
mennyi pénzért szeretnél mire való gépet?mekkora teljesítményre van szükséged, stb
alaplapoknál a chipkészlet a döntõ meg hogy mit integráltak rá
ezek közül mit szeretnél(raid, hálókártya sbt) esetleg integrált vide és hang kell-e
proci: amerre a szíved húz(engem az intel felé)-nézd meg a vegyes topic amd v intel írását(ez elég friss)
winyó : scsi v ide mindegy mindkettõ menni fog de ha ide akkor ne vegyél gagyi scsi vezérlõt-maradj az adaptecnél az egy kiforrott cucc
vidkari:mire van szükséged? ati v nvidia : ua mint proci esetén
hang:mondj ípust mondom h szívás v nem
de összességében ne vegyél gagyit
UI : ha konkrétat kérdezel konkrétat válaszolnak – ha nem akkor nemszal egy kicsit pontosíts hogy mire kell gép és kb mennyiért
-
SzerzőBejegyzés