kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,751-2,760 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Winex 3 download #1903326
    kovi
    Felhasználó
      kovi
      Felhasználó

        a konvetrwizardot töltsd le a krix.uhulinux.hu/csaba -ról
        asszem csaba csinált belõle uhucsomagot = vszínû itt találod ahol írtam
        a menü kivételével mindent megcsinál

        Hozzászólás: Mi van a fórummal? #1908319
        kovi
        Felhasználó

          Nekem kifejezetten tetszik
          Sztem – bár a régivel sem volt semmi nyûgöm – ideje volt váltani

          Hozzászólás: 3D Game #1907126
          kovi
          Felhasználó

            a radeon 8.5k – t elméletileg a dri meg tudja hajtani

            http://dri.sourceforge.net/snapshots/radeo…ux.i386.tar.bz2

            alt+ctrl+f1 : belép root : kicsomagolod akárhová : lefuttatod az installszkriptjét(meg nem árt ha elolvasod a readmet)
            majd reboot
            persze csak saját felelõsségedre tedd fel mert ugyan mûködik ati 9200-ig de csak elméletileg.. 7500 – t tuti viszi mert múlt héten még ilyen kardom volt

            ennyi

            bár a mandrakeben ez a 3d menni szokott alapból

            Hozzászólás: #1908090
            kovi
            Felhasználó

              Csaba eltûnt az admin besorolásod és mindenki new lett

              Hozzászólás: #1908087
              kovi
              Felhasználó

                Jó lesz ez, kitartás Csaba
                mi + nem leszünk türelmetlenek

                Hozzászólás: wine, wine es megintcsak wine #1907563
                kovi
                Felhasználó

                  nem engeded fullsreenbe a wrappert(a configot nézegesd) és nem húzza magával az x-t, ha fagy
                  ha lehet akkor a mousegrabot kapcsold ki(persze ezt csak észzel) mivel ez is segíthet, és akkor mikor fagyott akkor natúr lehúzod az egeret a wrapperrõl és az x-en belül nyitsz terminált és erre mehet a kill process

                  Hozzászólás: Mplayer + egy kis + #1907481
                  kovi
                  Felhasználó

                    gtkDEVEL és libpng hiányzik gondolom
                    nézd meg ezek felkerültek-e a rendszerbe

                    kovi
                    Felhasználó

                      egyébként a hw dobozaira rátehetnék hogy
                      -a gyártó fejleszt-e hozzá meghajtót
                      -ha nem akkor 3rd party driverek vannak e-hozzá
                      -alapból megy -e xyz verziójú kernellel x11 -el ilyesmi

                      mint ahogy a hálókártyákon ott a netwarecímke…

                      kovi
                      Felhasználó

                        mennyi pénzért szeretnél mire való gépet?mekkora teljesítményre van szükséged, stb

                        alaplapoknál a chipkészlet a döntõ meg hogy mit integráltak rá
                        ezek közül mit szeretnél(raid, hálókártya sbt) esetleg integrált vide és hang kell-e
                        proci: amerre a szíved húz(engem az intel felé)-nézd meg a vegyes topic amd v intel írását(ez elég friss)
                        winyó : scsi v ide mindegy mindkettõ menni fog de ha ide akkor ne vegyél gagyi scsi vezérlõt-maradj az adaptecnél az egy kiforrott cucc
                        vidkari:mire van szükséged? ati v nvidia : ua mint proci esetén
                        hang:mondj ípust mondom h szívás v nem
                        de összességében ne vegyél gagyit
                        UI : ha konkrétat kérdezel konkrétat válaszolnak – ha nem akkor nem

                        szal egy kicsit pontosíts hogy mire kell gép és kb mennyiért

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,751-2,760 / 3,700