Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sztem az a gáz hogy sokan vannak rajta-és mondjuk mindenki tölt..
nem elképzelhetetlen-reggel viszont csodásan megy-alátámasztva ezt az 5letet
de most megnéztem Neked:6-7 mp alatt bejött az oldal mozillával-reggel persze jóval gyorsabban de azt nem mértemmiylen géped van ecsém?
ez a 2 fps döngölõ 1 értéknem használna glx-et az emulátor Neked meg nincs hw 3d driver a grafkártyádhoz?
a k3b beállításainál a sebesség max értéke mennyi
a cdrdao protokollja mire van állítva(genericre tedd)amikor nem akartam szívni a k3b-vel (más gépérõl volt szó ugyebár) akkor bementem gnome alá és azt mondtam egy terminálon hogy
gtoaster
és kész ennyi volt ott volt a fõnök progimég1:az eszközökhöz hozzáférsz korlátozások nélkül mint mezei user?
k3bsetupban hozzáadtad magad mint mezei felhasználót?
mi nem megy? nem lát eszközt a frontend v mi?http://www.wwits.net/linuxapps/list.php3?Group=emu-system
true realityt keresdhttp://belinoxx.20fr.com/belinuxx.html
little john
és a
nintendo64 for linuxhttp://www.lugs.ch/linux/resourcen/index.phtml.en?group=50
true realityt keresheted itt isanno próbáltam vmi ilyesmit csak nem ment – prósza ki
ui hihetetlenül SOK Jnincsen ellenséges hang
csak jót akarok/akarunk Nekide ne menjünk már át warezba, na..
Szerintem minden ami linux az legális , én is ugy találtam egy web oldalon
Le is szették 2 napon belüb@zzeg szted miért? :casstet:
Szerintem minden ami linux az legális
akkor hadd gratuláljak hozzá
üdv
Gege boldog szülinapot így utólag is
(úgyis 8 napon belül gyógyul a köszöntés hiánya… ) 🙂
ui:belegondolok hogy kishíján egy 10essel vagyok elõrébb így lefelé konyul a szám széle 🙁 -
SzerzőBejegyzés