kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,761-2,770 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Miért ilyen lassú …… #1907356
    kovi
    Felhasználó

      sztem az a gáz hogy sokan vannak rajta-és mondjuk mindenki tölt..
      nem elképzelhetetlen-reggel viszont csodásan megy-alátámasztva ezt az 5letet
      de most megnéztem Neked:6-7 mp alatt bejött az oldal mozillával-reggel persze jóval gyorsabban de azt nem mértem

      Hozzászólás: Nintendo 64 emulator #1907342
      kovi
      Felhasználó

        miylen géped van ecsém?
        ez a 2 fps döngölõ 1 érték

        nem használna glx-et az emulátor Neked meg nincs hw 3d driver a grafkártyádhoz?

        Hozzászólás: k3b futtatas #1907335
        kovi
        Felhasználó

          a k3b beállításainál a sebesség max értéke mennyi
          a cdrdao protokollja mire van állítva(genericre tedd)

          Hozzászólás: k3b futtatas #1907334
          kovi
          Felhasználó

            amikor nem akartam szívni a k3b-vel (más gépérõl volt szó ugyebár) akkor bementem gnome alá és azt mondtam egy terminálon hogy
            gtoaster
            és kész ennyi volt ott volt a fõnök progi

            még1:az eszközökhöz hozzáférsz korlátozások nélkül mint mezei user?

            Hozzászólás: k3b futtatas #1907331
            kovi
            Felhasználó

              k3bsetupban hozzáadtad magad mint mezei felhasználót?
              mi nem megy? nem lát eszközt a frontend v mi?

              Hozzászólás: Nintendo 64 emulator #1907338
              kovi
              Felhasználó

                http://www.wwits.net/linuxapps/list.php3?Group=emu-system
                true realityt keresd

                http://belinoxx.20fr.com/belinuxx.html
                little john
                és a
                nintendo64 for linux

                http://www.lugs.ch/linux/resourcen/index.phtml.en?group=50
                true realityt keresheted itt is

                anno próbáltam vmi ilyesmit csak nem ment – prósza ki
                ui hihetetlenül SOK J

                Hozzászólás: WineX #1907230
                kovi
                Felhasználó

                  nincsen ellenséges hang
                  csak jót akarok/akarunk Neki

                  de ne menjünk már át warezba, na..

                  Hozzászólás: WineX #1907228
                  kovi
                  Felhasználó

                    Szerintem minden ami linux az legális , én is ugy találtam egy web oldalon
                    Le is szették 2 napon belü

                    b@zzeg szted miért? :casstet:

                    Szerintem minden ami linux az legális

                    akkor hadd gratuláljak hozzá

                    üdv

                    Hozzászólás: Windows-Linux #1904111
                    kovi
                    Felhasználó

                      Gege boldog szülinapot így utólag is
                      (úgyis 8 napon belül gyógyul a köszöntés hiánya… ) 🙂
                      ui:belegondolok hogy kishíján egy 10essel vagyok elõrébb így lefelé konyul a szám széle 🙁

                      Hozzászólás: Wine #1906912
                      kovi
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,761-2,770 / 3,700