kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,771-2,780 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: WineX #1907217
    kovi
    Felhasználó

      hala
      éppen három embertõl dobta vissza a levelezõrendszerem a winex cvs-t. Ha ezeken a problémákon átrágom magam akkor elküldöm neked is(vagyis megpróbálom)
      De csak a cvs-t

      Hozzászólás: Windows-Linux #1904050
      kovi
      Felhasználó

        örülök hogy nem anyázásba megy át ez a topic

        „”ie:erre fejlesztik az internetet””:érdekes megfogalmazás,de ha jól fogom amit írtál akkor ez nem igaz. w3c ajánlásra fejlesztik és a hipertextes oldalakat(és még sok mást). általában azokat az oldalakat hozza hibásan a netscape ill opera motor amit mondjuk msworddel szerkesztettek. A kódját egy ilyen oldalnak nézzétek meg. az elsõ 4-5 sor sok mindent megmagyaráz..
        anno mikor mi htmlt tanultunk „”programozni”” szánt szándékkal több böngészõvel is tesztelték az anyagainkat. ie,mozilla,lynx. szakszerû oldalnál NINCS K

        Hozzászólás: Videokártya csere + AGP sebesség #1906845
        kovi
        Felhasználó

          gf4mx=
          gf2 + accuview élsimítás + tvkimenet támogatása a videocsip által + minimálisan újragondolt belsõ elrendezés(nagyobb órajel) + ddr támogatás kifinomulva
          tudtommal ennyi , tehát ez a lényeget tekintve egy jó izmos dx7 kártya gpu és egyebek tekintetében az erdeti gf2 , ezért gf2nek is lesz kijelezve egy ideig

          Hozzászólás: OpenOffice…? #1906983
          kovi
          Felhasználó

            na most ugrott be Maszili után vmi
            asszem nem a binjében hanem a program mappában lesz és úgy ahogy írták az elõbb:
            ooowriter vagy oowriter a szöveg
            ooocalc vagy oocalc a tábla
            meglehet hogy tévedek de asszem ez az

            Hozzászólás: OpenOffice…? #1906981
            kovi
            Felhasználó

              1.fájl-új-munkafüzet

              2.vagy az openoff fõmappájában (általában a /usr/share/soffice -ben vmelyik alkönyvtárában (általában a bin-ben) található a komponensek indítója) és ezeket megcélozhatod egy ikonnal.
              vagy a redhatodon megnézed a parancsikont hogyan oldották meg(az meg gondolom nem téma hogy jobb klikk és tulajdonságok)

              Hozzászólás: HEROES3 #1906963
              kovi
              Felhasználó

                köszi Fellow
                így már sirály

                Hozzászólás: HEROES3 #1906961
                kovi
                Felhasználó

                  köszöntem , Fellow

                  biztos hogy ez az url?ha megzakkanok sem találom.
                  De mindegy ezen már el lehet indulni majd írok nekik mailt

                  Hozzászólás: HEROES3 #1906959
                  kovi
                  Felhasználó

                    tudom hogy a pcguru nyomta de nekem a natív verzió kellene.
                    Nem baj ha full karcos : ereklyének kellene. Még két darabban is jó lenne(bár ez már túlzás)
                    azért kösz
                    Tehát továbbra is áll amit kértem

                    Hozzászólás: SCO-ha nem érdekel ne olvasd #1906563
                    kovi
                    Felhasználó

                      nem kell kommentálni, csak olvassa el, aki figyelemmel kíséri a történéseket a kezdetétõl fogva:
                      hwsw-s hír
                      [url]]http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=21640

                      Hozzászólás: Diamond Monster MX300 nem megy #1906918
                      kovi
                      Felhasználó

                        nem teljesen én talltam ki de így most megy nálam:
                        az au8830.o filet mondjuk mc/f4 -el(így elég egyszerû) és keresel benne egy gcc2 bejegyzést . ezt átírod gcc3-ra. No most ezután lefut a make install. Visszaad 1 warningot de szól.

                        viszont automatice nem lehet tölteni, akárhová írom nem fut le magától a modprobe..
                        úgyhogy a kdevezérlõpultban tiltsd le az arts indulását
                        gnomenál a gnomecc-ben a hang indulását és a gnome tálcáról a hangerõszabályzót

                        aztán majd ha legközelebb indítod a masinát a két felületre belépve nem fog káromkodni a hanghiány miatt (ezért lett letiltva). Nyitsz terminált, su, jelszó, modprobe au8830 és láss csodát megy a hang-de ugyebár ez természetes: csak oss kernellel.. alsa-t felejtsd el=quake stb síri csend
                        de zenét hallgatni videót nézni/hallgatni nagyon szép a hangja(a sokezres terratec512i-met neki is adtam a Barátnémnak)
                        érdekes hogy a natív heroes3 demó szól vele(nem is akárhogy) pedig az is alsaval menne eredetileg…

                        tud vki vmilyen trükköt hogy a q3 szóljon oss-el is?

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,771-2,780 / 3,700