Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hala
éppen három embertõl dobta vissza a levelezõrendszerem a winex cvs-t. Ha ezeken a problémákon átrágom magam akkor elküldöm neked is(vagyis megpróbálom)
De csak a cvs-törülök hogy nem anyázásba megy át ez a topic
„”ie:erre fejlesztik az internetet””:érdekes megfogalmazás,de ha jól fogom amit írtál akkor ez nem igaz. w3c ajánlásra fejlesztik és a hipertextes oldalakat(és még sok mást). általában azokat az oldalakat hozza hibásan a netscape ill opera motor amit mondjuk msworddel szerkesztettek. A kódját egy ilyen oldalnak nézzétek meg. az elsõ 4-5 sor sok mindent megmagyaráz..
anno mikor mi htmlt tanultunk „”programozni”” szánt szándékkal több böngészõvel is tesztelték az anyagainkat. ie,mozilla,lynx. szakszerû oldalnál NINCS Kgf4mx=
gf2 + accuview élsimítás + tvkimenet támogatása a videocsip által + minimálisan újragondolt belsõ elrendezés(nagyobb órajel) + ddr támogatás kifinomulva
tudtommal ennyi , tehát ez a lényeget tekintve egy jó izmos dx7 kártya gpu és egyebek tekintetében az erdeti gf2 , ezért gf2nek is lesz kijelezve egy ideigna most ugrott be Maszili után vmi
asszem nem a binjében hanem a program mappában lesz és úgy ahogy írták az elõbb:
ooowriter vagy oowriter a szöveg
ooocalc vagy oocalc a tábla
meglehet hogy tévedek de asszem ez az1.fájl-új-munkafüzet
2.vagy az openoff fõmappájában (általában a /usr/share/soffice -ben vmelyik alkönyvtárában (általában a bin-ben) található a komponensek indítója) és ezeket megcélozhatod egy ikonnal.
vagy a redhatodon megnézed a parancsikont hogyan oldották meg(az meg gondolom nem téma hogy jobb klikk és tulajdonságok)köszi Fellow
így már sirályköszöntem , Fellow
biztos hogy ez az url?ha megzakkanok sem találom.
De mindegy ezen már el lehet indulni majd írok nekik mailttudom hogy a pcguru nyomta de nekem a natív verzió kellene.
Nem baj ha full karcos : ereklyének kellene. Még két darabban is jó lenne(bár ez már túlzás)
azért kösz
Tehát továbbra is áll amit kértemnem kell kommentálni, csak olvassa el, aki figyelemmel kíséri a történéseket a kezdetétõl fogva:
hwsw-s hír
[url]]http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=21640nem teljesen én talltam ki de így most megy nálam:
az au8830.o filet mondjuk mc/f4 -el(így elég egyszerû) és keresel benne egy gcc2 bejegyzést . ezt átírod gcc3-ra. No most ezután lefut a make install. Visszaad 1 warningot de szól.viszont automatice nem lehet tölteni, akárhová írom nem fut le magától a modprobe..
úgyhogy a kdevezérlõpultban tiltsd le az arts indulását
gnomenál a gnomecc-ben a hang indulását és a gnome tálcáról a hangerõszabályzótaztán majd ha legközelebb indítod a masinát a két felületre belépve nem fog káromkodni a hanghiány miatt (ezért lett letiltva). Nyitsz terminált, su, jelszó, modprobe au8830 és láss csodát megy a hang-de ugyebár ez természetes: csak oss kernellel.. alsa-t felejtsd el=quake stb síri csend
de zenét hallgatni videót nézni/hallgatni nagyon szép a hangja(a sokezres terratec512i-met neki is adtam a Barátnémnak)
érdekes hogy a natív heroes3 demó szól vele(nem is akárhogy) pedig az is alsaval menne eredetileg…tud vki vmilyen trükköt hogy a q3 szóljon oss-el is?
-
SzerzőBejegyzés