Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
office:ez igaz, de utána ugyanúgy megy. Sõt a munkahelyemen is (pedig itt win wan 🙂 )
openoffice és msoffice fut. Az egyik alatt tud az ügyfél „improvizálni” (openoff) a másiknál nem (ms) .tegyük fel mindkét mag ugyanolyan gyors:tegyük fel hogy az amd SOKKAL olcsóbb
ekkor is:az amd disszipációja jelentõsen több mint az intelé
az amd tiszta teljesítményfelvétele több mint az intelé
ezekben finoman fogalmaztamaz amd-ben ott a 3dnow és a 3dnow+ típustól függõen
az intelben ott az sse és az sse2 -„-
az sse ha tetszik ha nem jobban teljesít-a 3dnow viszont kiforrottabbaz intel gyárt egy sor csipkészletet a prociaihoz kezdettõl fogva
az amd ha úgy tetszik sohasem volt képes tisztességes csipkészeletet produkálni-ezen csak a KHali anonym
xp:részemrõl ha olyan jónk véled hát használd váljék egészségedre csak ne felejtsd el kifizetni stb meg job bha veszel még egy bizt progit ami figyeli a portjait stb meg a microsoft felé kémked utánad arra egy antispy progit…
annyi szoftver:Térjünk a lényegre : veszed vagy lopod õket?
20* gyorsabb:ezt 1 egyszerûen elfásult és buta véleménynek tartom
azzal megy:részemrõl meglennék a linuxxal de nem én döntök errõl. A programok x% rendelkezik natív verzióval . De ha nincs van dosemu és wine. Számlázóhoz ált. dosemu ilyesmi
winex:érdekes a sebessége…ha jól konfigolod és a progi sem egy kiscserkész dx buzerátor progi akkor egy átlagos gépen a sebessége az eredeti sebességének kb 80%-a.Ami azért tiszteletre méltó mert egy rendszer és az emu is a játék alatt van…
A lannal mi a nyûgöd?A képlet sztem is tökéletes volt.Legalábbis az én „lepusztult kibelezett kisstílû befásult egypárti bunkó beképzelt segítenisemtudó nagypofájú” linuxos elmémnek-na ez nem szó szerint volt de egyes fórumokon kb ezzel illettek minket.
na de hali
Kovimeglesz de mivel nincs nálam úgyhogy holnap..de azért még kutatok(csak mh – en vagyok és 7 gép 40g winyóját nem olyan egyszerû kutatni)
na de meglesz ha másnem akkor holnap.
a fordítását Blaci leírta itt az UHU-általános topicban.bocs már látom van mailcím
csak ugyebár kiverte a szememethala Keksz
Ftp nem kell mivel a mai „”biztonságos”” idõken nem nyúlok más tárhellyéhez mert ha vmi csúnya dolog kerül oda az Isten sem mossa le rólam
ha mailcímet írsz megy holnap a cvsaz van hogy a csóró népnek nincs pénze otthoni netre a munkahelyen meg „lecsókolbász van oszt azt kell enni’ és azzal megy…
ez van….az eddigi winex2.xxx -ek a libc verziója miatt nem mennek. Ha cvs-t fordítasz akkor ez „megoldódik” ugyebár. Ezért nem ment az uhurc21-en..
A libc linket meg nem illik módosítani mert ezután még csak leállítani sem tudnád a géped nem hogy vmire is használni….
nekem is csak a munkahelyi winen van net, úgyhogy cvs-t én is kértem egy segítõkész emberkétõlha cvs kell vkinek akkor ha ír címet akkor küldök egyet legkésõbb holnap.
ha elõre csomagolt akkor inkább tényleg hagyjátok vagy legalább ne ilyen nyilvánosanaz uhuban benne van
add ki a wine parancsot én olvasd el mit ír…
a winex na az nincs benne -
SzerzőBejegyzés