kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,781-2,790 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Windows-Linux #1904031
    kovi
    Felhasználó

      office:ez igaz, de utána ugyanúgy megy. Sõt a munkahelyemen is (pedig itt win wan 🙂 )
      openoffice és msoffice fut. Az egyik alatt tud az ügyfél „improvizálni” (openoff) a másiknál nem (ms) .

      Hozzászólás: Szerintetek intel vagy AMD? #1906829
      kovi
      Felhasználó

        tegyük fel mindkét mag ugyanolyan gyors:tegyük fel hogy az amd SOKKAL olcsóbb
        ekkor is:

        az amd disszipációja jelentõsen több mint az intelé
        az amd tiszta teljesítményfelvétele több mint az intelé
        ezekben finoman fogalmaztam

        az amd-ben ott a 3dnow és a 3dnow+ típustól függõen
        az intelben ott az sse és az sse2 -„-
        az sse ha tetszik ha nem jobban teljesít-a 3dnow viszont kiforrottabb

        az intel gyárt egy sor csipkészletet a prociaihoz kezdettõl fogva
        az amd ha úgy tetszik sohasem volt képes tisztességes csipkészeletet produkálni-ezen csak a K

        Hozzászólás: Windows-Linux #1904029
        kovi
        Felhasználó

          Hali anonym

          xp:részemrõl ha olyan jónk véled hát használd váljék egészségedre csak ne felejtsd el kifizetni stb meg job bha veszel még egy bizt progit ami figyeli a portjait stb meg a microsoft felé kémked utánad arra egy antispy progit…
          annyi szoftver:Térjünk a lényegre : veszed vagy lopod õket?
          20* gyorsabb:ezt 1 egyszerûen elfásult és buta véleménynek tartom
          azzal megy:részemrõl meglennék a linuxxal de nem én döntök errõl. A programok x% rendelkezik natív verzióval . De ha nincs van dosemu és wine. Számlázóhoz ált. dosemu ilyesmi
          winex:érdekes a sebessége…ha jól konfigolod és a progi sem egy kiscserkész dx buzerátor progi akkor egy átlagos gépen a sebessége az eredeti sebességének kb 80%-a.Ami azért tiszteletre méltó mert egy rendszer és az emu is a játék alatt van…
          A lannal mi a nyûgöd?

          A képlet sztem is tökéletes volt.Legalábbis az én „lepusztult kibelezett kisstílû befásult egypárti bunkó beképzelt segítenisemtudó nagypofájú” linuxos elmémnek-na ez nem szó szerint volt de egyes fórumokon kb ezzel illettek minket.
          na de hali
          Kovi

          Hozzászólás: Wine #1906909
          kovi
          Felhasználó

            meglesz de mivel nincs nálam úgyhogy holnap..de azért még kutatok(csak mh – en vagyok és 7 gép 40g winyóját nem olyan egyszerû kutatni)
            na de meglesz ha másnem akkor holnap.
            a fordítását Blaci leírta itt az UHU-általános topicban.

            Hozzászólás: Wine #1906907
            kovi
            Felhasználó

              bocs már látom van mailcím
              csak ugyebár kiverte a szememet

              Hozzászólás: Wine #1906906
              kovi
              Felhasználó

                hala Keksz
                Ftp nem kell mivel a mai „”biztonságos”” idõken nem nyúlok más tárhellyéhez mert ha vmi csúnya dolog kerül oda az Isten sem mossa le rólam
                ha mailcímet írsz megy holnap a cvs

                Hozzászólás: Windows-Linux #1904026
                kovi
                Felhasználó

                  az van hogy a csóró népnek nincs pénze otthoni netre a munkahelyen meg „lecsókolbász van oszt azt kell enni’ és azzal megy…
                  ez van….

                  Hozzászólás: Wine #1906904
                  kovi
                  Felhasználó

                    az eddigi winex2.xxx -ek a libc verziója miatt nem mennek. Ha cvs-t fordítasz akkor ez „megoldódik” ugyebár. Ezért nem ment az uhurc21-en..
                    A libc linket meg nem illik módosítani mert ezután még csak leállítani sem tudnád a géped nem hogy vmire is használni….
                    nekem is csak a munkahelyi winen van net, úgyhogy cvs-t én is kértem egy segítõkész emberkétõl

                    Hozzászólás: Wine #1906901
                    kovi
                    Felhasználó

                      ha cvs kell vkinek akkor ha ír címet akkor küldök egyet legkésõbb holnap.
                      ha elõre csomagolt akkor inkább tényleg hagyjátok vagy legalább ne ilyen nyilvánosan

                      Hozzászólás: Wine #1906896
                      kovi
                      Felhasználó

                        az uhuban benne van
                        add ki a wine parancsot én olvasd el mit ír…
                        a winex na az nincs benne

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,781-2,790 / 3,700