Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
INTEL
http://gatos.sourceforge.net/
ez (lehet) a megoldádfull , de a második cd nélkül amire nincs is szükséged
én egyszer próbáltam rh9-re az mplayert forrásból guival: egy rakás csomagot hiányolt(valódi fullinstallos rendszerrel tehát témánként minden kézzel kiválasztva) ami egyébként sztem javarészt megvolt csakhát nem volt kedvem linkelni.Jó lett volna gui nélkül is(sõt talán még jobb), de aztán kiderült hogy a sokezer ft-os hangkártyámat nem támogatta és ledúrtam
ekkora megkönnyebbülés volt : 😛na persze nem lebeszélésként írom, dehát mit csináljak? nekem nem jött be.
Szal hogy ment alapból az mplayer configureszkritje –enable-gui kapcsolóval az egy jó dolog és el is hiszem. Nálam viszont nem ment 🙁 🙁 🙁
üdvha nem ment a configure –enable-gui val akkor az oka a configure lapján olvasható
redhat esetén nem olyan egyszerû dolog…ha nem megy az mplayer guival de tuti fordult az ok mivel gmplayerrel kell indítani…
dpkg -i –force=all mittudomén.deb
biztos hogy felmegy
hogy használni tudod-e azt tapasztalatból mondom úgy 60-70% (na persze ha okosan linkelsz és teszed a csomagokat akkor jóval nagyobb esély) leginkább azért mert a woody egyes elemeire támaszkodik a cuccos –
telepítsetek forrásból. univerzális friss és lényegretörõ
de van esély hogy menjen a deb mint írtam ha okosan csinálod jóval több mint 60%
ezek csak a saját tapasztalataim
üdvközben kiderült az volt a gáz a novellel hogy a takarítónõ az utpkábelt úgy meghúzta tegnap hogy az integrált hálókártya(ezen megy a gép a novellszerverre) csatlakozója elválhatott az alaplapról mivel kontakhibás lett…albacomp p4-es….. ezt a barbárságot…
pedig úgy tanultuk sok éve hogy az utp az már takarítónõbiztos… csak az aljzatok nem.
még jó hogy az internetes hálókártya hosszabb kábellel jön….na? hogy állsz
kernel modul miért nem compile?
üzenet kell különben nem tudok segíteni! 🙁arra hellyre amelyet ír hogy onna hiányolná..
bocs ez így elég sovány vigasz de a terminálon ott a hiányolt hely megnevezveasszem a home/teebee/.mplayer/font és ide kell azt a betûtípust másolni ami kell de nem a betûtípus mappát hanem ide beszórni a kiválasztott betûtípus összes (kb 6-7) file-ját.
üdvde lehet hogy a usr/ mittudomén hová ment az mplayer make install után – ez is ott a terminálon
üdvtyûha … nem az ed nevû editor hiányzik hozzá? ott az uhucd-n
vagy csak egyszerûen a gcc? bár ez elég bizarr 5let .. ez is ott az uhucdn
bocsi majd visszanézek ledöglött a novellhálónk mennek kell
üdvigyekszem addig is ha vki segít annak vmi egyéb üzenetet írhatnál mert ez így nagyopn általános…
na háj+sietek -
SzerzőBejegyzés