kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,791-2,800 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Szerintetek intel vagy AMD? #1906823
    kovi
    Felhasználó

      INTEL

      Hozzászólás: ATI TV Wonder #1906879
      kovi
      Felhasználó

        http://gatos.sourceforge.net/
        ez (lehet) a megoldád

        Hozzászólás: UHU CD-k #1906690
        kovi
        Felhasználó

          full , de a második cd nélkül amire nincs is szükséged

          Hozzászólás: mplayer????????? #1906743
          kovi
          Felhasználó

            én egyszer próbáltam rh9-re az mplayert forrásból guival: egy rakás csomagot hiányolt(valódi fullinstallos rendszerrel tehát témánként minden kézzel kiválasztva) ami egyébként sztem javarészt megvolt csakhát nem volt kedvem linkelni.Jó lett volna gui nélkül is(sõt talán még jobb), de aztán kiderült hogy a sokezer ft-os hangkártyámat nem támogatta és ledúrtam
            ekkora megkönnyebbülés volt : 😛

            na persze nem lebeszélésként írom, dehát mit csináljak? nekem nem jött be.
            Szal hogy ment alapból az mplayer configureszkritje –enable-gui kapcsolóval az egy jó dolog és el is hiszem. Nálam viszont nem ment 🙁 🙁 🙁
            üdv

            Hozzászólás: mplayer????????? #1906741
            kovi
            Felhasználó

              ha nem ment a configure –enable-gui val akkor az oka a configure lapján olvasható
              redhat esetén nem olyan egyszerû dolog…

              ha nem megy az mplayer guival de tuti fordult az ok mivel gmplayerrel kell indítani…

              Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904786
              kovi
              Felhasználó

                dpkg -i –force=all mittudomén.deb
                biztos hogy felmegy
                hogy használni tudod-e azt tapasztalatból mondom úgy 60-70% (na persze ha okosan linkelsz és teszed a csomagokat akkor jóval nagyobb esély) leginkább azért mert a woody egyes elemeire támaszkodik a cuccos –
                telepítsetek forrásból. univerzális friss és lényegretörõ
                de van esély hogy menjen a deb mint írtam ha okosan csinálod jóval több mint 60%
                ezek csak a saját tapasztalataim
                üdv

                Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904783
                kovi
                Felhasználó

                  közben kiderült az volt a gáz a novellel hogy a takarítónõ az utpkábelt úgy meghúzta tegnap hogy az integrált hálókártya(ezen megy a gép a novellszerverre) csatlakozója elválhatott az alaplapról mivel kontakhibás lett…albacomp p4-es….. ezt a barbárságot…
                  pedig úgy tanultuk sok éve hogy az utp az már takarítónõbiztos… csak az aljzatok nem.
                  még jó hogy az internetes hálókártya hosszabb kábellel jön….

                  Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904782
                  kovi
                  Felhasználó

                    na? hogy állsz
                    kernel modul miért nem compile?
                    üzenet kell különben nem tudok segíteni! 🙁

                    Hozzászólás: mplayer????????? #1906736
                    kovi
                    Felhasználó

                      arra hellyre amelyet ír hogy onna hiányolná..
                      bocs ez így elég sovány vigasz de a terminálon ott a hiányolt hely megnevezve

                      asszem a home/teebee/.mplayer/font és ide kell azt a betûtípust másolni ami kell de nem a betûtípus mappát hanem ide beszórni a kiválasztott betûtípus összes (kb 6-7) file-ját.
                      üdv

                      de lehet hogy a usr/ mittudomén hová ment az mplayer make install után – ez is ott a terminálon
                      üdv

                      Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904780
                      kovi
                      Felhasználó

                        tyûha … nem az ed nevû editor hiányzik hozzá? ott az uhucd-n
                        vagy csak egyszerûen a gcc? bár ez elég bizarr 5let .. ez is ott az uhucdn
                        bocsi majd visszanézek ledöglött a novellhálónk mennek kell
                        üdv

                        igyekszem addig is ha vki segít annak vmi egyéb üzenetet írhatnál mert ez így nagyopn általános…
                        na háj+sietek

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,791-2,800 / 3,700