Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a fontokat feltetted?
miután indítod gmplayerrel a terminálon ahonnan indítottad fellöki az üzeneteit figyeld a font üzeneteketa videokártya overlay rétege megy?
akárhogy is telepítettem, a lilo reboot után nem volt a rendszerben… nem vagyok egyedül ezzel a nyûggel, de hiába írtam a supportra le sem sz@rtak…floppyra viszont ráteszi a rendszertöltõt.. na de merevlemezrõl nem tudok indulni(na persze floppyról meg a cd-rõl fel lehet tenni, de alapból nem megy(nálam legalábbis) )
Ti meg tudtátok oldani?mit? benne van…
mivel az az anyag amit írtam cvs-bõl van és elméletileg jó 8500-hoz így a kövi a teendõ
kicsomogolod mondjuk a homeodba(pl mc-vel beleállsz és kimásolod a tartalmát)
alt+ctrl+f1
login root
jelszó
bemész a kicsomizott dri mappába
elindítod az installszkriptet:
./install.sh
követed az utasításokat
aztán majd újraindítod a gépedmég1* csak saját felelõsségre mivel elméletileg a dri jó lenne ati9200 -ig de csak elméletileg és ezen dátummal kiadott drit nem ismerem(vmi 1 hónappal ezelõtti megy nálam)
az x86config-ban alapból töltõdik a dri semmit sem kell írnod
na ha mered próbáld ki 80% hogy bejön…
üdvaz nem jó Neked
inkább ezt:
http://dri.sourceforge.net/snapshots/radeo…ux.i386.tar.bz2
többit utánadri.sourceforge.net
szedj le egy friss drimodult aztán a többit utána
ha írsz mailcímet lehet hogy tudok küldeni egyet bár nem tudom van-e itt nálammilyen videokártyád van?
vendég!
töltöd a runscriptes quake3portot. (linuxquake3xxxxx.run-t)
nyitsz egy terminált
su (parancs = superuser)
jelszó
mc
ráálsz a runfilre. Enter. ennyi
vagy írod
./linuxquake3xxxxx.run vársz türelmesen-értelemszerûen követed az utasításokat
aztán még su aktív legyen és mc-vel a quake3cd-rõl a pak0.pk3-at másolod a usr/local/games/quake3/baseq3-ba
kilépsz errõl a terminálról
indítasz új terminált írod quake3 és kész
csak legyen opengl-ed különben 2 fpsbocs a szájbarágósdiért – de így nem lesz gáz
http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=2184
ha most sem jó felkötöm magamhát itt vmi nem stimm…
na mindegy keress az uhu általánosok között most a 3.lapon ilyen témát.na 3.jára csak leírom hol keresd… -
SzerzőBejegyzés