kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,801-2,810 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mplayer????????? #1906734
    kovi
    Felhasználó

      a fontokat feltetted?
      miután indítod gmplayerrel a terminálon ahonnan indítottad fellöki az üzeneteit figyeld a font üzeneteket

      a videokártya overlay rétege megy?

      Hozzászólás: Slackware 9.0 tapasztalatok #1902352
      kovi
      Felhasználó

        akárhogy is telepítettem, a lilo reboot után nem volt a rendszerben… nem vagyok egyedül ezzel a nyûggel, de hiába írtam a supportra le sem sz@rtak…floppyra viszont ráteszi a rendszertöltõt.. na de merevlemezrõl nem tudok indulni(na persze floppyról meg a cd-rõl fel lehet tenni, de alapból nem megy(nálam legalábbis) )
        Ti meg tudtátok oldani?

        Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904777
        kovi
        Felhasználó

          mit? benne van…

          Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904775
          kovi
          Felhasználó

            mivel az az anyag amit írtam cvs-bõl van és elméletileg jó 8500-hoz így a kövi a teendõ
            kicsomogolod mondjuk a homeodba(pl mc-vel beleállsz és kimásolod a tartalmát)
            alt+ctrl+f1
            login root
            jelszó
            bemész a kicsomizott dri mappába
            elindítod az installszkriptet:
            ./install.sh
            követed az utasításokat
            aztán majd újraindítod a géped

            még1* csak saját felelõsségre mivel elméletileg a dri jó lenne ati9200 -ig de csak elméletileg és ezen dátummal kiadott drit nem ismerem(vmi 1 hónappal ezelõtti megy nálam)
            az x86config-ban alapból töltõdik a dri semmit sem kell írnod
            na ha mered próbáld ki 80% hogy bejön…
            üdv

            Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904772
            kovi
            Felhasználó

              az nem jó Neked
              inkább ezt:
              http://dri.sourceforge.net/snapshots/radeo…ux.i386.tar.bz2
              többit utána

              Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904770
              kovi
              Felhasználó

                dri.sourceforge.net

                szedj le egy friss drimodult aztán a többit utána
                ha írsz mailcímet lehet hogy tudok küldeni egyet bár nem tudom van-e itt nálam

                Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904768
                kovi
                Felhasználó

                  milyen videokártyád van?

                  Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904763
                  kovi
                  Felhasználó

                    vendég!
                    töltöd a runscriptes quake3portot. (linuxquake3xxxxx.run-t)
                    nyitsz egy terminált
                    su (parancs = superuser)
                    jelszó
                    mc
                    ráálsz a runfilre. Enter. ennyi
                    vagy írod
                    ./linuxquake3xxxxx.run vársz türelmesen-értelemszerûen követed az utasításokat
                    aztán még su aktív legyen és mc-vel a quake3cd-rõl a pak0.pk3-at másolod a usr/local/games/quake3/baseq3-ba
                    kilépsz errõl a terminálról
                    indítasz új terminált írod quake3 és kész
                    csak legyen opengl-ed különben 2 fps

                    bocs a szájbarágósdiért – de így nem lesz gáz

                    Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904760
                    kovi
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904759
                      kovi
                      Felhasználó

                        hát itt vmi nem stimm…
                        na mindegy keress az uhu általánosok között most a 3.lapon ilyen témát.na 3.jára csak leírom hol keresd…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,801-2,810 / 3,700