kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,811-2,820 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904758
    kovi
    Felhasználó


      ]http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=mo…&tid=2184
      tyü de érdekesen viselkedik a mozillám…na de mindegy itt lesz leírás. ha gáz akkor kérdezz csak nyugodtan

      Hozzászólás: Kezdeti csalódások #1904757
      kovi
      Felhasználó

        keress vissza az uhutopic „quake3 natív” topicjára. Errõl szólt amit Te írtál/kérdezel…
        üdv

        Hozzászólás: RealMagic Hollywood #1906430
        kovi
        Felhasználó

          „TV kimenet bekapcsolása
          -vo dxr2:x11 vagy -vo dxr2:xv
          overlay használata X11 ablakban
          -dxr2 pció2:…]
          Ezzel az opcióval lehet a DXR2 meghajtót finomhangolni. „

          tehát felteszed a meghajtót, az mplayert újrafordítod hogy a configure megtalálja a dxr kimenetet…. Utána ha lement a make install is, az mplayer -vo help ha adja a dxr kimenetet akkor használhatod is..
          mplayer -vo és a dxrdriver neve….. film.akármi

          Hozzászólás: SCO-ha nem érdekel ne olvasd #1906559
          kovi
          Felhasználó

            (többek között) emiat a hír indítottam ezt a topicot.Külföldi oldalakon micsit másként fogalmaztak de a lényeg ue mint ebben a tegnapi hírben
            Azért azt ha más nem morálisan ellensúlyozza az elõbbi link mögötti hír.

            Hozzászólás: RealMagic Hollywood #1906428
            kovi
            Felhasználó

              Kedves Drd!
              Azért remélem nem vetted szívedre+örülök hogy észrevetted azt a sort+mással is elõfordul hogy elsiklik a figyelme néhány sor felett…
              (azért van ott több sor is, ami az ‘igen’ – re utal)
              hala

              Hozzászólás: RealMagic Hollywood #1906426
              kovi
              Felhasználó

                bocs hosszú lesz
                a doksiból van-MERT M

                Hozzászólás: SCO-ha nem érdekel ne olvasd #1906557
                kovi
                Felhasználó

                  újabb fejlemény, a hwsw.hu-ról, bár nem olyan nagy hír….

                  cím:Linux forráskód az SCO Group Unix-változatában?
                  http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=21529

                  még1*:ha nem érdekel akkor ne olvasd

                  Hozzászólás: Re: Bonzai #1906615
                  kovi
                  Felhasználó

                    én próbáltam logitech egérrel usb-n és ps2 konverterrel is csak ott ugyebár más protokollal
                    a megfelelõ modulok után minden ment… én nem tapasztaltam ilyet..hozzáteszem asztali gépen
                    touchpad: laptopra tetted?egér érzékenysége?a kontrolcenterben állítható.
                    a laptopoknál sokszor láttam ilyen hogy az érintõpad ok-ul megy és az egér mintha éppen csak mozogna.. Az egyik laptopnál úgy oldottuk meg hogy kikapcsoltuk az érintõpadot a biosban(asszem egy portocom laptop volt) bár ez egy elég bunkó módszer volt így visszagondolva
                    LCD-rõl nincs 5letem mivel ilyennel még nem volt bajom és meg sem tudom nézni mivel nincs tft-m.
                    üdv

                    Hozzászólás: körkérdés #1906480
                    kovi
                    Felhasználó

                      bg=billy
                      na de ha a b’sgate(0.1%) lenne akkor szám lapos

                      Hozzászólás: Re: Bonzai #1906613
                      kovi
                      Felhasználó

                        szaja
                        hehe bejött mi?Azért nézd meg a debian.org -on mi tölthetõ a woodyhoz, mert az ahogy néztem elsõre felmegy a bonzaira a csomagok javarésze, pedig a rendszer komponensei merõben más verziójúak mint woodynál. Nem mellékes hogy az X az 4.1(ebben már alapból sok minden benne van) és így nem kell azonnal frissíteni-bár ez szájíz kérdése…
                        mint mondtam két dolgot hiányolok belõle: alsa és mc. Az openoffice is csont nélkül telepszik rá…atival alapból van 3d stb..
                        na szal tényleg jó, semmi csillám csak a villámgyors rendszer.. nem csodálom hogy bejött..
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,811-2,820 / 3,700