Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
]http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=mo…&tid=2184
tyü de érdekesen viselkedik a mozillám…na de mindegy itt lesz leírás. ha gáz akkor kérdezz csak nyugodtankeress vissza az uhutopic „quake3 natív” topicjára. Errõl szólt amit Te írtál/kérdezel…
üdv„TV kimenet bekapcsolása
-vo dxr2:x11 vagy -vo dxr2:xv
overlay használata X11 ablakban
-dxr2 pció2:…]
Ezzel az opcióval lehet a DXR2 meghajtót finomhangolni. „tehát felteszed a meghajtót, az mplayert újrafordítod hogy a configure megtalálja a dxr kimenetet…. Utána ha lement a make install is, az mplayer -vo help ha adja a dxr kimenetet akkor használhatod is..
mplayer -vo és a dxrdriver neve….. film.akármi(többek között) emiat a hír indítottam ezt a topicot.Külföldi oldalakon micsit másként fogalmaztak de a lényeg ue mint ebben a tegnapi hírben
Azért azt ha más nem morálisan ellensúlyozza az elõbbi link mögötti hír.Kedves Drd!
Azért remélem nem vetted szívedre+örülök hogy észrevetted azt a sort+mással is elõfordul hogy elsiklik a figyelme néhány sor felett…
(azért van ott több sor is, ami az ‘igen’ – re utal)
halabocs hosszú lesz
a doksiból van-MERT Mújabb fejlemény, a hwsw.hu-ról, bár nem olyan nagy hír….
cím:Linux forráskód az SCO Group Unix-változatában?
http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=21529még1*:ha nem érdekel akkor ne olvasd
én próbáltam logitech egérrel usb-n és ps2 konverterrel is csak ott ugyebár más protokollal
a megfelelõ modulok után minden ment… én nem tapasztaltam ilyet..hozzáteszem asztali gépen
touchpad: laptopra tetted?egér érzékenysége?a kontrolcenterben állítható.
a laptopoknál sokszor láttam ilyen hogy az érintõpad ok-ul megy és az egér mintha éppen csak mozogna.. Az egyik laptopnál úgy oldottuk meg hogy kikapcsoltuk az érintõpadot a biosban(asszem egy portocom laptop volt) bár ez egy elég bunkó módszer volt így visszagondolva
LCD-rõl nincs 5letem mivel ilyennel még nem volt bajom és meg sem tudom nézni mivel nincs tft-m.
üdvbg=billy
na de ha a b’sgate(0.1%) lenne akkor szám laposszaja
hehe bejött mi?Azért nézd meg a debian.org -on mi tölthetõ a woodyhoz, mert az ahogy néztem elsõre felmegy a bonzaira a csomagok javarésze, pedig a rendszer komponensei merõben más verziójúak mint woodynál. Nem mellékes hogy az X az 4.1(ebben már alapból sok minden benne van) és így nem kell azonnal frissíteni-bár ez szájíz kérdése…
mint mondtam két dolgot hiányolok belõle: alsa és mc. Az openoffice is csont nélkül telepszik rá…atival alapból van 3d stb..
na szal tényleg jó, semmi csillám csak a villámgyors rendszer.. nem csodálom hogy bejött..
üdv -
SzerzőBejegyzés