Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Beny ha letöltöd a kézikönyvet(kb 9 M) abban benne van pont ez a téma-csak az uhucd kell a megoldáshoz(szánt szándékkel nem írom le mit csinálj) meg az hogy beleolvassatok a jegyzetbe…
na halaRészemrõl inkább folytatom a gyõzködést, hogy az xxx userek pofázás és hazugságokhoz való ragaszkodás helyett inkább legalább 1x tegyenek fel egy disztribet és próbájlák ki. Többet elérek így, mintha a megfelelõ oldalokon (pl. sg.hu, vagy prog.hu) hülyeségekért kardoskodnék.
–
Hala Gabaman 😉
röviden és mellékesen:milyen az a kártya?..mert hátha tudok vmit a beosodra..
kovijaja – az avidemux az egy nagyon ok cucc és forrásból is szépen fordul…csak elõtte fel kell nyomni a lame-t(újra..) mivel a configure nem találja a rendszerben lévõt
van egy pár szûrõje. Ez való az elsõ esetre….
a másodikra nem igazán tudok-a filmgimpre sokan esküsznek-csak kezelni nem olyan egyszerû(hozzáteszem állítólag)az 1*û vágási mûveletek(filedarabolás forgatás,crop stb)
érdekelnek,
vagy szerkeszteni akarsz meg ilyesmi?
Nem mindegy ám….-SuSE 80 ,Mandrake 9.0 , most már csak UHU 1.0 (próbálgatás szintjén több disztró 2-2 hónpon át, de ez nem hiszem hogy érdekel)
-bõ 2 éve
-Hobbiból=1.hogy ne csak az okgombok-nyomkodáshoz értsek 2.ezt az uhus dolgot sztem úgy kéne(úgy is lehetne) hogy a liloba:
other=/dev/hdamittudomén ahol az uhu(és a grub) van
label=akármiaztán lefuttatod ugyebár a lilot
ehhez még annyi kell hogy az uhuparton legyen grub
tehát ha úgy tetszik a lilo tölti a grubot az meg az uhut
üdv
fejbõl írtam úgyhogy nem biztos hogy pontosan(szó szerint akarom mondani karaktert szerint) így van de ilyesmi
üdvnem. az openofficenál nincs ilyen tudtommal. ott egy intall.sh szkript végez minden ilyesmit. ez hihetetlenül egyszerû.csak lefuttatod és kész is.
ha úgy tetszik kettõt kattintasz rá-így is megy még gépelned sem kell.
üdvletöltöd az ooffisz archívot kb 70 M
kicsomagolod
lefuttatod az installszkriptet
persze midezeket rootkéntaztán vársz türelemmel
aztán mezei felhasználóként az usr/share/ooffice-ból lefuttatod a setupszkriptet futtatod
választod a legkisebb telepítést
azt kész,ennyi volt a mûsor -
SzerzőBejegyzés