kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,821-2,830 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: GRUB módosítás! #1906547
    kovi
    Felhasználó

      Beny ha letöltöd a kézikönyvet(kb 9 M) abban benne van pont ez a téma-csak az uhucd kell a megoldáshoz(szánt szándékkel nem írom le mit csinálj) meg az hogy beleolvassatok a jegyzetbe…
      na hala

      Hozzászólás: SCO-ha nem érdekel ne olvasd #1906556
      kovi
      Felhasználó

        Részemrõl inkább folytatom a gyõzködést, hogy az xxx userek pofázás és hazugságokhoz való ragaszkodás helyett inkább legalább 1x tegyenek fel egy disztribet és próbájlák ki. Többet elérek így, mintha a megfelelõ oldalokon (pl. sg.hu, vagy prog.hu) hülyeségekért kardoskodnék. 

        Hozzászólás: SCO-ha nem érdekel ne olvasd #1906554
        kovi
        Felhasználó

          Hala Gabaman 😉

          Hozzászólás: körkérdés #1906461
          kovi
          Felhasználó

            röviden és mellékesen:milyen az a kártya?..mert hátha tudok vmit a beosodra..
            kovi

            Hozzászólás: Videóvágás UHU #1906519
            kovi
            Felhasználó

              jaja – az avidemux az egy nagyon ok cucc és forrásból is szépen fordul…csak elõtte fel kell nyomni a lame-t(újra..) mivel a configure nem találja a rendszerben lévõt
              van egy pár szûrõje. Ez való az elsõ esetre….
              a másodikra nem igazán tudok-a filmgimpre sokan esküsznek-csak kezelni nem olyan egyszerû(hozzáteszem állítólag)

              Hozzászólás: Videóvágás UHU #1906517
              kovi
              Felhasználó

                az 1*û vágási mûveletek(filedarabolás forgatás,crop stb)
                érdekelnek,
                vagy szerkeszteni akarsz meg ilyesmi?
                Nem mindegy ám….

                Hozzászólás: körkérdés #1906435
                kovi
                Felhasználó

                  -SuSE 80 ,Mandrake 9.0 , most már csak UHU 1.0 (próbálgatás szintjén több disztró 2-2 hónpon át, de ez nem hiszem hogy érdekel)
                  -bõ 2 éve
                  -Hobbiból=1.hogy ne csak az okgombok-nyomkodáshoz értsek 2.

                  Hozzászólás: GRUB-bejegyzések LILO-ul #1906514
                  kovi
                  Felhasználó

                    ezt az uhus dolgot sztem úgy kéne(úgy is lehetne) hogy a liloba:
                    other=/dev/hdamittudomén ahol az uhu(és a grub) van
                    label=akármi

                    aztán lefuttatod ugyebár a lilot
                    ehhez még annyi kell hogy az uhuparton legyen grub
                    tehát ha úgy tetszik a lilo tölti a grubot az meg az uhut
                    üdv
                    fejbõl írtam úgyhogy nem biztos hogy pontosan(szó szerint akarom mondani karaktert szerint) így van de ilyesmi
                    üdv

                    Hozzászólás: fordítás #1906366
                    kovi
                    Felhasználó

                      nem. az openofficenál nincs ilyen tudtommal. ott egy intall.sh szkript végez minden ilyesmit. ez hihetetlenül egyszerû.csak lefuttatod és kész is.
                      ha úgy tetszik kettõt kattintasz rá-így is megy még gépelned sem kell.
                      üdv

                      Hozzászólás: fordítás #1906364
                      kovi
                      Felhasználó

                        letöltöd az ooffisz archívot kb 70 M
                        kicsomagolod
                        lefuttatod az installszkriptet
                        persze midezeket rootként

                        aztán vársz türelemmel
                        aztán mezei felhasználóként az usr/share/ooffice-ból lefuttatod a setupszkriptet futtatod
                        választod a legkisebb telepítést
                        azt kész,ennyi volt a mûsor

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,821-2,830 / 3,700