kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,831-2,840 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware telepítési gond #1906265
    kovi
    Felhasználó

      sztem meg de ha a terminálon is kell x akkor az nem nagyon fog menni. Ilyen kaliberû gépen van tinyx felület de azt inkább hagyjuk.

      Hozzászólás: Slackware telepítési gond #1906263
      kovi
      Felhasználó

        na vájjál akor most x vagy terminál.

        Hozzászólás: Slackware telepítési gond #1906261
        kovi
        Felhasználó

          vmi kisebb floppybázisú linux nem jó? azokat direkte erre találták ki.

          Hozzászólás: Slackware telepítési gond #1906260
          kovi
          Felhasználó

            scsi vagy vmi spéci vezérlõs (esetleg mfm bár ez elég abszurd lenne)?

            Hozzászólás: KOVI!!! #1905850
            kovi
            Felhasználó

              hali Joci
              telepítéskor asszem angol német francia portugál japán – ha jól láttam meg még egy csak
              az most nem jut eszembe
              billenytûkiosztás akármilyen lehet
              telepítés alapból angolra nyomja a disztró nyelvét de a telepítés végén fellökhetsz ha kell egy német modult-ezt is felajánlja még a kde telepítés lehetõsége elõtt

              asszem ezek vannak de még1* nem a gépem elõtt ülök=fejbõl írtam…
              csövi Emberke

              Hozzászólás: mandrake csalódás? #1905262
              kovi
              Felhasználó

                Szevasz
                Nagyon õszinte leszek Hozzád. Nem tudom. Hálózati tapasztalatom sajna nagyon közelít a 0-hoz linux terén-ami sztem is sajnálatos. De a telepítõben mintha nem is láttam volna semmilyen hálózati telepítés menüt. De ha nem késik akkor hétfõre megnézem Neked(7végén nincs netem mivel csak munkahelyi kapcsolatom van).

                ui milyen laptop? pcmcia-s ide vezérlõkártya mondjuk egy külsõ cd-vel nem megoldás?
                Mert ehhez viszont minden jelen van benne… csak tudj kölcsön kérni ilyen ketyerét…
                vagy ha ubay-os akkor kölcsönbe egy cd-t a floppy helyére.. hirtelen ezt tudom mondani-ezek jutnak eszembe
                na hali

                Hozzászólás: Winex 3 download #1903322
                kovi
                Felhasználó

                  jaja
                  vhol itt írták, bár nem tudok románul = nézzen szét aki akar
                  http://www.linux.ro/forum/viewtopic.php?topic=2466&forum=30&14

                  de azért ne felejtsük el hogy a románok az oroszokkal együtt a világ elsõ két helyezettjei a szoftverkalózkodást illetõen
                  Ne értsetek félre nem azt mondom hogy nem tiszta anyag hanem azt hogy fogadjátok fenntartással.Azt még jó is kisülhet belõle..
                  üdv+Kösz Tassadar

                  Hozzászólás: Radeon 7500 tapasztalatok? #1906117
                  kovi
                  Felhasználó

                    van belõle több verzió(új nap újabb verz)
                    asszem itt a vége felé nyomtam linket
                    [url]]http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=mo…&tid=1114
                    de utána volt aki mondta hogy nem nyert.
                    Ha nem megy akkor küldj mailcímet és pénteken küldöm ami jó mert holnap szabin vagyok
                    üdv
                    bocs sietek

                    Hozzászólás: sis 7012 hangkártya felismerve, de hang nincs #1906144
                    kovi
                    Felhasználó

                      nem akarlak elkeseríteni de a rh9 komatibilitási listája hát finoman szólva hiányos rásadásul nincs is benne alsa
                      nézz el a redhat lapjára és fusd végig a kompatlistát mert én is ígyjártam csak egy terratec521 /fm801/ hangkártyával. Hang vagy nuku vagy nagyon gyík.

                      Hozzászólás: Radeon 7500 tapasztalatok? #1906115
                      kovi
                      Felhasználó

                        m91 és rh9 sirályul megy alapból 3d-t. A redhaté J

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,831-2,840 / 3,700