Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sztem meg de ha a terminálon is kell x akkor az nem nagyon fog menni. Ilyen kaliberû gépen van tinyx felület de azt inkább hagyjuk.
na vájjál akor most x vagy terminál.
vmi kisebb floppybázisú linux nem jó? azokat direkte erre találták ki.
scsi vagy vmi spéci vezérlõs (esetleg mfm bár ez elég abszurd lenne)?
hali Joci
telepítéskor asszem angol német francia portugál japán – ha jól láttam meg még egy csak
az most nem jut eszembe
billenytûkiosztás akármilyen lehet
telepítés alapból angolra nyomja a disztró nyelvét de a telepítés végén fellökhetsz ha kell egy német modult-ezt is felajánlja még a kde telepítés lehetõsége elõttasszem ezek vannak de még1* nem a gépem elõtt ülök=fejbõl írtam…
csövi EmberkeSzevasz
Nagyon õszinte leszek Hozzád. Nem tudom. Hálózati tapasztalatom sajna nagyon közelít a 0-hoz linux terén-ami sztem is sajnálatos. De a telepítõben mintha nem is láttam volna semmilyen hálózati telepítés menüt. De ha nem késik akkor hétfõre megnézem Neked(7végén nincs netem mivel csak munkahelyi kapcsolatom van).ui milyen laptop? pcmcia-s ide vezérlõkártya mondjuk egy külsõ cd-vel nem megoldás?
Mert ehhez viszont minden jelen van benne… csak tudj kölcsön kérni ilyen ketyerét…
vagy ha ubay-os akkor kölcsönbe egy cd-t a floppy helyére.. hirtelen ezt tudom mondani-ezek jutnak eszembe
na halijaja
vhol itt írták, bár nem tudok románul = nézzen szét aki akar
http://www.linux.ro/forum/viewtopic.php?topic=2466&forum=30&14de azért ne felejtsük el hogy a románok az oroszokkal együtt a világ elsõ két helyezettjei a szoftverkalózkodást illetõen
Ne értsetek félre nem azt mondom hogy nem tiszta anyag hanem azt hogy fogadjátok fenntartással.Azt még jó is kisülhet belõle..
üdv+Kösz Tassadarvan belõle több verzió(új nap újabb verz)
asszem itt a vége felé nyomtam linket
[url]]http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=mo…&tid=1114
de utána volt aki mondta hogy nem nyert.
Ha nem megy akkor küldj mailcímet és pénteken küldöm ami jó mert holnap szabin vagyok
üdv
bocs sieteknem akarlak elkeseríteni de a rh9 komatibilitási listája hát finoman szólva hiányos rásadásul nincs is benne alsa
nézz el a redhat lapjára és fusd végig a kompatlistát mert én is ígyjártam csak egy terratec521 /fm801/ hangkártyával. Hang vagy nuku vagy nagyon gyík.m91 és rh9 sirályul megy alapból 3d-t. A redhaté J
-
SzerzőBejegyzés