kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,861-2,870 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: bootolasnal hibauzenet #1905678
    kovi
    Felhasználó

      így most hirtelen nem tudok Neked mit mondani..megpróbálok utánanézni, addig is szedd ki próbaképpen az fstabból a bejegyzést és majd eléred a mnt/diskmittudoménmiben..

      egyébként az a bejegyzést ide írhatnád mert lehet hogy csak az a rossz

      Hozzászólás: bootolasnal hibauzenet #1905676
      kovi
      Felhasználó

        én a helyedben erre gondolnék:
        1.fat32 van befûzve valahová ahová bootkor írna – nézd meg az fstabot
        2.ha tuti jó a fatpart akkor talán annyit hogy áthúzod az uhupartra ami kell és az uhutelepítõlemezzel boot -] töröl pöcsölõs partot -] újra létrehoz -] kiírja a partíciós táblát -] leformáz fat32 -re és kész -] azután visszamásol mindent a fat-re
        ha ezután is gond van akkor többet kéne hogy mondj erõl a „hibáról”
        hali Kraszi

        Hozzászólás: #1905667
        kovi
        Felhasználó

          uhu kiterjesztést hagyod és kettõt kattintasz rá azt kész – vagy egyszerûbb esetben terminálra:
          kpackage és megnyitod az uhucsomagot

          tar.gz – t csomagold ki arkkal. A többit majd utána
          elérési út: ? ezt nem értem hogy érted

          fat32 jó átjárónak

          Hozzászólás: mandrake csalódás? #1905259
          kovi
          Felhasználó

            A fõoldalra kitet(et)tem egy hírt egy mini linuxról.
            Tegnap ledúrtam az uhut hogy egy csonttiszta gépre tegyem fel. Ha nem ilyedsz meg egy olyan telepítéstõl amit nem egy automatika végez helyetted akkor legalább 2. disztrónak nagyonnagyon erõs darab.

            Hozzászólás: winex konfiguralasa #1903858
            kovi
            Felhasználó

              kellene egy üzenet a „nem enged telepíteni” kategóriából mert így látatlanban részemrõl semmit nem tudok

              a configot piszkáltad már?=A cd-t beállítottad már?
              Az x jól be van lõve 3d-re?
              Esetleg wine-vel nem lehet telepíteni? Mert jártam már úgy hogy csak winevel lehetett setup és winexel játszani.
              De még1* egy kicsit részletesebben ha lehet mivel így nem sokat lehet
              üdv

              Hozzászólás: kio_exec #1905520
              kovi
              Felhasználó

                nem tudom milyen disztró alá kéne de jónéhányhoz létezik kde2compat package.

                Hozzászólás: SUSE 8.2 Linuxvilág #1904280
                kovi
                Felhasználó

                  csak egy 5let a makeproblémára:
                  a 80 annak idején nem tette fel telepítéskor akármit is csináltál. Viszont a feltelepített rendszerben már kiválaszthattad a make – t és fel is tette…
                  Nézd meg a cd-t, ha nem akarsz sokat tökölni a cd csomagjai között, akkor keress make*.* állományt rajta. Ha van akkor nyertél ha nem akkor tényleg download..

                  Hozzászólás: mandrake csalódás? #1905256
                  kovi
                  Felhasználó

                    Szia LOTB

                    igen,igen,hát igen… ez a fizetõs mndrakeclub asszem a 8.1 idejében érlelõdött meg. Akkoriban a nagyon súlyos anyagi válságot az elõzõ vezetésnek betudva próbáltak meg kilábalni belõle-anyagi támogatást csak úgy magában nem kértek, inkább ha már pénzre volt szükségük akkor ezért a pénzért nyújtani akartak vmi pluszt -így a mandrakeclub. Ez így ha a történet egészét nézed akkor kifejezetten szimpatikus.
                    Ha lenne zsetonom meg hitelkártyám meg bizalmam az ilyen tranzakciók felé akkor meglépném… Teljesen igazad van, hogy nem errõl szól a mûsor, de ennek ellenére a „sok kicsi sokra megy” jelleget erõsíteném és nem utolsó sorban:
                    Ha nagyon sokat töltögetsz, akkor nem utolsó dolog hogy a kész anyagokat az elsõk között töltheted közvetlenül a disztribútortól és ha jól értesültem garantáltan nem lesz sávszélességproblémád letöltéskor a mandrake felõli oldalon…
                    még1*:tényleg nem errõl szól az egész, de ebben az esetben az utolsó mentõöv…kifejezetten kultúrált formában. Na én így látom-azért írtam mert hogy kíváncsi voltál.
                    na szia LOTB

                    Hozzászólás: Babakocsi :)))))) #1905338
                    kovi
                    Felhasználó

                      Vigyázz Laci nehogy ez legyen a vége
                      http://letoltes.startolj.hu/baromsag/bebi.asf

                      Hozzászólás: Babakocsi :)))))) #1905336
                      kovi
                      Felhasználó

                        egy képet azért ne habozz majd idelinkelni amikor majd aktuális lesz…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,861-2,870 / 3,700