Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
így most hirtelen nem tudok Neked mit mondani..megpróbálok utánanézni, addig is szedd ki próbaképpen az fstabból a bejegyzést és majd eléred a mnt/diskmittudoménmiben..
egyébként az a bejegyzést ide írhatnád mert lehet hogy csak az a rossz
én a helyedben erre gondolnék:
1.fat32 van befûzve valahová ahová bootkor írna – nézd meg az fstabot
2.ha tuti jó a fatpart akkor talán annyit hogy áthúzod az uhupartra ami kell és az uhutelepítõlemezzel boot -] töröl pöcsölõs partot -] újra létrehoz -] kiírja a partíciós táblát -] leformáz fat32 -re és kész -] azután visszamásol mindent a fat-re
ha ezután is gond van akkor többet kéne hogy mondj erõl a „hibáról”
hali Krasziuhu kiterjesztést hagyod és kettõt kattintasz rá azt kész – vagy egyszerûbb esetben terminálra:
kpackage és megnyitod az uhucsomagottar.gz – t csomagold ki arkkal. A többit majd utána
elérési út: ? ezt nem értem hogy értedfat32 jó átjárónak
A fõoldalra kitet(et)tem egy hírt egy mini linuxról.
Tegnap ledúrtam az uhut hogy egy csonttiszta gépre tegyem fel. Ha nem ilyedsz meg egy olyan telepítéstõl amit nem egy automatika végez helyetted akkor legalább 2. disztrónak nagyonnagyon erõs darab.kellene egy üzenet a „nem enged telepíteni” kategóriából mert így látatlanban részemrõl semmit nem tudok
a configot piszkáltad már?=A cd-t beállítottad már?
Az x jól be van lõve 3d-re?
Esetleg wine-vel nem lehet telepíteni? Mert jártam már úgy hogy csak winevel lehetett setup és winexel játszani.
De még1* egy kicsit részletesebben ha lehet mivel így nem sokat lehet
üdvnem tudom milyen disztró alá kéne de jónéhányhoz létezik kde2compat package.
csak egy 5let a makeproblémára:
a 80 annak idején nem tette fel telepítéskor akármit is csináltál. Viszont a feltelepített rendszerben már kiválaszthattad a make – t és fel is tette…
Nézd meg a cd-t, ha nem akarsz sokat tökölni a cd csomagjai között, akkor keress make*.* állományt rajta. Ha van akkor nyertél ha nem akkor tényleg download..Szia LOTB
igen,igen,hát igen… ez a fizetõs mndrakeclub asszem a 8.1 idejében érlelõdött meg. Akkoriban a nagyon súlyos anyagi válságot az elõzõ vezetésnek betudva próbáltak meg kilábalni belõle-anyagi támogatást csak úgy magában nem kértek, inkább ha már pénzre volt szükségük akkor ezért a pénzért nyújtani akartak vmi pluszt -így a mandrakeclub. Ez így ha a történet egészét nézed akkor kifejezetten szimpatikus.
Ha lenne zsetonom meg hitelkártyám meg bizalmam az ilyen tranzakciók felé akkor meglépném… Teljesen igazad van, hogy nem errõl szól a mûsor, de ennek ellenére a „sok kicsi sokra megy” jelleget erõsíteném és nem utolsó sorban:
Ha nagyon sokat töltögetsz, akkor nem utolsó dolog hogy a kész anyagokat az elsõk között töltheted közvetlenül a disztribútortól és ha jól értesültem garantáltan nem lesz sávszélességproblémád letöltéskor a mandrake felõli oldalon…
még1*:tényleg nem errõl szól az egész, de ebben az esetben az utolsó mentõöv…kifejezetten kultúrált formában. Na én így látom-azért írtam mert hogy kíváncsi voltál.
na szia LOTBVigyázz Laci nehogy ez legyen a vége
http://letoltes.startolj.hu/baromsag/bebi.asfegy képet azért ne habozz majd idelinkelni amikor majd aktuális lesz…
-
SzerzőBejegyzés