Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a szemén látom hogy kvékel 🙂
tyûecsém ez a gyermek nagyon korán kezdi…
figyelitek a billentyûzet nagy sztárnak számít nála….
hehehehe
most látom „mi van itt”
aszta hadd Gratuláljakegyet elfelejtettél:
MI LESZ A NEVE?Hi Mindenkinek
reggel már írtam egy kis véleményt csak hát elment a kedvem mire a végére értem, úgyhogy elkattintottam innét, merthogy nem ér ennyit a topic…, na de :
1. Asszem nyugodtan kikérhetem magamnak ezt a „hazudozós” szöveget. Részemrõl nincs windowsom de még csak witelep cd sem. Nem tud újat mutatni semelyik windows sem otthoni sem vállalati használatra.Ezzel nem vagyok egyedül.A többit inkább hagyjuk.
2.Részemrõl nem vagyok olyan ***** mint ahogyan gondolta xy: tudom hogyan mûködik a színes tv és a többi.nem ismerem a 82-t személyesen de amikor így „beragad” egy lemez és sem eject sem umount sem az aktuális killprocess sem segít akkor indítasz egy mc-t belépsz a cd mappájába, kilépsz és utána eject – ekkor mûködik…
inkább automounterrel fordul elõ ilyen leginkább de a sima kézinél is láttam ilyet..
pedig ps ax-ra semmi nem jön ami használná..
próbáld ki amit írtam…divx4-5 – t az ffmpeg tökéletesen vissza tudja kódolni,az pedig ott figyel az mplayer forrásában!
milyen verziójú kompilerrel fordítottad a szoftvert? Van amelyik gcc-re allergiás és erre fel is hívják a figyelmedet a doksiban!!mégesgyszer:ha tisztán divx4/5 lejátszás kell akkor ahhoz nem kell winkodek!
hát elég érdekes kérdés…
sztem nem mivel a kscd az szeret fizikai eszközt kezelni, ráadásul nem biztos hogy van elég sávszélessége a hálódnak a folyamatos adatfolyamhoz….. sok kb/secja és értelemszerûen ezeket telepítés helyett csak visszamásolod struktúrahelyesen rootként a helyükre…
papa próbáld azt ha már nincs meg a full run hogy amit telepítettél az usr/local/wolf mappát kiírod és a hozzávaló /usr/local/bin -bõl a wolf futtatható állományokat (asszem wolf, wolsp,wolfmp) is. Ezek mellé teszed a pakokat és így teszed (egyelõre csak próbaképp egy rw) lemezre.
ha nem jön/nincs meg jól a run, de a tetepített fut akkor írd ki a már feltelepítettet így íhogy írtam és próbáld kiui:a ládádba nézz be
-
SzerzőBejegyzés