kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,871-2,880 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Babakocsi :)))))) #1905331
    kovi
    Felhasználó
      Hozzászólás: Babakocsi :)))))) #1905327
      kovi
      Felhasználó

        a szemén látom hogy kvékel 🙂

        Hozzászólás: Babakocsi :)))))) #1905326
        kovi
        Felhasználó

          tyûecsém ez a gyermek nagyon korán kezdi…
          figyelitek a billentyûzet nagy sztárnak számít nála….
          hehe

          Hozzászólás: Babakocsi :)))))) #1905323
          kovi
          Felhasználó

            hehe
            most látom „mi van itt”
            aszta hadd Gratuláljak

            egyet elfelejtettél:
            MI LESZ A NEVE?

            Hozzászólás: Más szemlélet! #1905439
            kovi
            Felhasználó

              Hi Mindenkinek
              reggel már írtam egy kis véleményt csak hát elment a kedvem mire a végére értem, úgyhogy elkattintottam innét, merthogy nem ér ennyit a topic…, na de :
              1. Asszem nyugodtan kikérhetem magamnak ezt a „hazudozós” szöveget. Részemrõl nincs windowsom de még csak witelep cd sem. Nem tud újat mutatni semelyik windows sem otthoni sem vállalati használatra.Ezzel nem vagyok egyedül.A többit inkább hagyjuk.
              2.Részemrõl nem vagyok olyan ***** mint ahogyan gondolta xy: tudom hogyan mûködik a színes tv és a többi.

              kovi
              Felhasználó

                nem ismerem a 82-t személyesen de amikor így „beragad” egy lemez és sem eject sem umount sem az aktuális killprocess sem segít akkor indítasz egy mc-t belépsz a cd mappájába, kilépsz és utána eject – ekkor mûködik…
                inkább automounterrel fordul elõ ilyen leginkább de a sima kézinél is láttam ilyet..
                pedig ps ax-ra semmi nem jön ami használná..
                próbáld ki amit írtam…

                Hozzászólás: Mplayer #1904827
                kovi
                Felhasználó

                  divx4-5 – t az ffmpeg tökéletesen vissza tudja kódolni,az pedig ott figyel az mplayer forrásában!
                  milyen verziójú kompilerrel fordítottad a szoftvert? Van amelyik gcc-re allergiás és erre fel is hívják a figyelmedet a doksiban!!

                  mégesgyszer:ha tisztán divx4/5 lejátszás kell akkor ahhoz nem kell winkodek!

                  Hozzászólás: zenei cd hallgatasa #1905142
                  kovi
                  Felhasználó

                    hát elég érdekes kérdés…
                    sztem nem mivel a kscd az szeret fizikai eszközt kezelni, ráadásul nem biztos hogy van elég sávszélessége a hálódnak a folyamatos adatfolyamhoz….. sok kb/sec

                    Hozzászólás: Van-nincs???? #1905155
                    kovi
                    Felhasználó

                      ja és értelemszerûen ezeket telepítés helyett csak visszamásolod struktúrahelyesen rootként a helyükre…

                      Hozzászólás: Van-nincs???? #1905154
                      kovi
                      Felhasználó

                        papa próbáld azt ha már nincs meg a full run hogy amit telepítettél az usr/local/wolf mappát kiírod és a hozzávaló /usr/local/bin -bõl a wolf futtatható állományokat (asszem wolf, wolsp,wolfmp) is. Ezek mellé teszed a pakokat és így teszed (egyelõre csak próbaképp egy rw) lemezre.
                        ha nem jön/nincs meg jól a run, de a tetepített fut akkor írd ki a már feltelepítettet így íhogy írtam és próbáld ki

                        ui:a ládádba nézz be

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,871-2,880 / 3,700