Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
+ még egy kérdés mi van az fstabban?
nem tudod megjeleníteni=?
1. nem tudod a wint bebootolni
v
2.nem tudod csatolni a partíciót a fuó linuxon
nem mindegymilyen rendszertöltõd van? Lilo v grub? Az elején kiírja. (bár asszem grub lesz)
automounter vagy kézi mountolás (mount /dev/cdrom ilyesmit nézegess mûködik-e)a kérdésre a válaszod fontos enélkül nem sok mindent lehet
Hali G
Asszem ez az az anyag amit nem igazám vélek legálisnak.Nem vagyok biztos benne de ne nagyon terjeszd.Nem tudhattad.
Azt hogy a játék eredeti azt elhiszem Neked,de nem tartozol semmiféle elszámolással senkinek: azt mondod vetted-én készséggel elhiszem
Winex ügyben el kell keserítenem ha ez az anyag az,amire gondolok akkor ráadásként nem is fogja rendesen kezelni a cdromot.
Frodíts egy cvs-t:ez nem olyan nehéz mint ahogyan gondolnád – leírás itt a fórumon : Blaci elég jó receptet mondott rá: asszem az uhutopicban találod a leírását.Na de winex alatt nem enged telepíteni az mit jelent?Hibaüzenet kéne.Kidobja az ablakot üzenet nélkül v van vmilyen üzenet vagy befagy telep közben vagy ilyesmi.
Részemrõl nagyon remélem hogy nem warez anyagot nyomtok.(ez a beillesztem az adott helyre engem nem is tudom miért erre emlékeztet)
ha esetleg ez lenne az állás akkor legalább ne ilyen nyilvánosan……
ha nem az akkor bocsjaja fordítasz egy kernelt minden sallang nélkül
a vezérlõpultban tiltasz minden feleslegeset
icewm-el jelentkezel be mert az a leggyorsabb
a bejelentkezéskezelõnek gdm-et hagyod
nem használsz effekusokat az asztali mûveletekhez(kicsinyítés rejtés stb.)a ramokat ha tudod akkor felnyomod min 192-re. Ekkor már kezd ébredezni .(Már ha hozzájutsz még edoramokhoz vmelyik bontóban)
ja egyébként a múlt héten volt szerencsém egy scsi Yamaha írót javítani.
Azt hittem hogy igazán komoly mechanika csak a kocsmai gépekben van…hát tévedtem…. A fej dokkniját nem csiga mozgatja, hanem ugyanúgy mint a zenegépekben:rá van fogatva egy kis mágnes a fej dokknijára, és a mágnes alatt és felett egy-egy hosszú tekercs van. namost a tekercsekben folyó áram mágnese terer indukál, ami az állandómágnes terével kapcsolatba lép és AZONNAL odapozícionálja a fejet ahová kell. Iszonyatosan kicsi hozzáférési idõ és nagyon kicsi hang nagyon precíz pozícionálás mellett.Megdöbbentõ.
Pedig egy régi író ez. Na most továbbmenve a nyákot megfigyelve is látszott hogy nem egy hétköznapi darab. Pluszként beleépítettek egy hihetetlenül kicsi ventillátort ami az amúgy sem melegedõ fémházból kiszívja a langyos levegõt. Amikor elkészült és láttam hibátlanul is mûködni ezt a ketyerét meg hallottam a hangját akkor döntöttem el hogy a következõ íróm yamaha lesz…semmi felesleges csillogás, semmi formatervezett elõlap semmi csillám csak kõkemény tecnika
na ennyimondok egyet:
részemrõl nem ajánlok ilyen combo ketyerét: a fej „mozgódokknija” súlyosabb mint egy külön dvd-nél ill egy külön írónál. Ezért nagyobb a hozzáférési ideje. Nem beszélve arról hogy amely ilyen ketyeréket eddig láttam azoknal NAGYON hosszú volt az idõ amíg felpörgették a lemezt. Amikor a 20. lemezt cseréled már idegesítõ.annyit tesz hogy ha el van idítva a hangszolgáltatás akkor fagy = nézd a config végét de ne várj csodát (fullduplex és midi beállítás)
akkor nincs hagja ha nem indult el a hangszolgáltatás winex elõtt-mert ugyan pl az xmms addig nem fogja elindítani a zenét míg nincs neki beállított hangszolgáltatás „futóban” addig a winex nem vár rá=elindul és a progi menüiben nem tudsz hangra vonatkozóan állítani semmit= a program nem lát hang hw-t…
milyen hangkártyád van nem írtad-és nézd a configot issztem úgy gondolja a cd és floppy külön akciót, hogy a gép universal bay-es és vagy floppymeghajtó van a gépben vagy cdrom
bocsesz ne haragudj én vóótam csak nagyon béna vóótam
-
SzerzőBejegyzés