kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,851-2,860 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Sos Nem tudom az ócska fatomat elõhozni #1905956
    kovi
    Felhasználó

      + még egy kérdés mi van az fstabban?

      Hozzászólás: Sos Nem tudom az ócska fatomat elõhozni #1905952
      kovi
      Felhasználó

        nem tudod megjeleníteni=?
        1. nem tudod a wint bebootolni
        v
        2.nem tudod csatolni a partíciót a fuó linuxon
        nem mindegy

        milyen rendszertöltõd van? Lilo v grub? Az elején kiírja. (bár asszem grub lesz)
        automounter vagy kézi mountolás (mount /dev/cdrom ilyesmit nézegess mûködik-e)

        a kérdésre a válaszod fontos enélkül nem sok mindent lehet

        Hozzászólás: winex konfiguralasa #1903864
        kovi
        Felhasználó

          Hali G
          Asszem ez az az anyag amit nem igazám vélek legálisnak.Nem vagyok biztos benne de ne nagyon terjeszd.Nem tudhattad.
          Azt hogy a játék eredeti azt elhiszem Neked,de nem tartozol semmiféle elszámolással senkinek: azt mondod vetted-én készséggel elhiszem
          Winex ügyben el kell keserítenem ha ez az anyag az,amire gondolok akkor ráadásként nem is fogja rendesen kezelni a cdromot.
          Frodíts egy cvs-t:ez nem olyan nehéz mint ahogyan gondolnád – leírás itt a fórumon : Blaci elég jó receptet mondott rá: asszem az uhutopicban találod a leírását.

          Na de winex alatt nem enged telepíteni az mit jelent?Hibaüzenet kéne.Kidobja az ablakot üzenet nélkül v van vmilyen üzenet vagy befagy telep közben vagy ilyesmi.

          Hozzászólás: winex konfiguralasa #1903862
          kovi
          Felhasználó

            Részemrõl nagyon remélem hogy nem warez anyagot nyomtok.(ez a beillesztem az adott helyre engem nem is tudom miért erre emlékeztet)
            ha esetleg ez lenne az állás akkor legalább ne ilyen nyilvánosan……
            ha nem az akkor bocs

            Hozzászólás: Uhu PImmx-233 / 96 mega ram gépen :) #1905769
            kovi
            Felhasználó

              jaja fordítasz egy kernelt minden sallang nélkül

              a vezérlõpultban tiltasz minden feleslegeset
              icewm-el jelentkezel be mert az a leggyorsabb
              a bejelentkezéskezelõnek gdm-et hagyod
              nem használsz effekusokat az asztali mûveletekhez(kicsinyítés rejtés stb.)

              a ramokat ha tudod akkor felnyomod min 192-re. Ekkor már kezd ébredezni .(Már ha hozzájutsz még edoramokhoz vmelyik bontóban)

              Hozzászólás: Mondjatok egy CD-írót! #1905562
              kovi
              Felhasználó

                ja egyébként a múlt héten volt szerencsém egy scsi Yamaha írót javítani.
                Azt hittem hogy igazán komoly mechanika csak a kocsmai gépekben van…hát tévedtem…. A fej dokkniját nem csiga mozgatja, hanem ugyanúgy mint a zenegépekben:

                rá van fogatva egy kis mágnes a fej dokknijára, és a mágnes alatt és felett egy-egy hosszú tekercs van. namost a tekercsekben folyó áram mágnese terer indukál, ami az állandómágnes terével kapcsolatba lép és AZONNAL odapozícionálja a fejet ahová kell. Iszonyatosan kicsi hozzáférési idõ és nagyon kicsi hang nagyon precíz pozícionálás mellett.Megdöbbentõ.
                Pedig egy régi író ez. Na most továbbmenve a nyákot megfigyelve is látszott hogy nem egy hétköznapi darab. Pluszként beleépítettek egy hihetetlenül kicsi ventillátort ami az amúgy sem melegedõ fémházból kiszívja a langyos levegõt. Amikor elkészült és láttam hibátlanul is mûködni ezt a ketyerét meg hallottam a hangját akkor döntöttem el hogy a következõ íróm yamaha lesz…semmi felesleges csillogás, semmi formatervezett elõlap semmi csillám csak kõkemény tecnika
                na ennyi

                Hozzászólás: Mondjatok egy CD-írót! #1905549
                kovi
                Felhasználó

                  mondok egyet:
                  részemrõl nem ajánlok ilyen combo ketyerét: a fej „mozgódokknija” súlyosabb mint egy külön dvd-nél ill egy külön írónál. Ezért nagyobb a hozzáférési ideje. Nem beszélve arról hogy amely ilyen ketyeréket eddig láttam azoknal NAGYON hosszú volt az idõ amíg felpörgették a lemezt. Amikor a 20. lemezt cseréled már idegesítõ.

                  Hozzászólás: WineX van hang nincs hang? #1902469
                  kovi
                  Felhasználó

                    annyit tesz hogy ha el van idítva a hangszolgáltatás akkor fagy = nézd a config végét de ne várj csodát (fullduplex és midi beállítás)
                    akkor nincs hagja ha nem indult el a hangszolgáltatás winex elõtt-mert ugyan pl az xmms addig nem fogja elindítani a zenét míg nincs neki beállított hangszolgáltatás „futóban” addig a winex nem vár rá=elindul és a progi menüiben nem tudsz hangra vonatkozóan állítani semmit= a program nem lát hang hw-t…
                    milyen hangkártyád van nem írtad-és nézd a configot is

                    Hozzászólás: #1905673
                    kovi
                    Felhasználó

                      sztem úgy gondolja a cd és floppy külön akciót, hogy a gép universal bay-es és vagy floppymeghajtó van a gépben vagy cdrom

                      Hozzászólás: MPlayer vs. Mandrake 9.1 #1905692
                      kovi
                      Felhasználó

                        bocsesz ne haragudj én vóótam csak nagyon béna vóótam

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,851-2,860 / 3,700