kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,881-2,890 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Gamest ide! #1904816
    kovi
    Felhasználó

      az old mappában keresd az 1.31-et azzal hibátlanul megy, sõt nálam csak azzal.

      kell ez a run meg egy telepített wolf main mappájából az összes pak file azt kész

      Hozzászólás: Gamest ide! #1904814
      kovi
      Felhasználó

        na meg a F

        Hozzászólás: Van-nincs???? #1905150
        kovi
        Felhasználó

          írd ki rootként mert vmi jogosultsági problem-én is jártam már így!! csak én egy vegyes cd-vel,10-bõl vagy 3 mappa üres volt, és nem volt kedem mindenre állítgatni, ígyhát rootként írtam meg. Csak ha bejelentkezel rootként x-re akkor vigyázz pl. meg ne „csússzon” a kezed a filekezelõben stb.. , egyébként ami „.” -al kezdõdik az „rejtett” állomány, és nem minden jelzi ki a jelenlétét(az mc az igen)
          úgyhogy próba rootként írni!

          Hozzászólás: LinuxMánia #1900351
          kovi
          Felhasználó

            Most már megy, de egy másik helyre irányít ahol egy meglehetõsen átlagosnak mondható linkgyûjteményt láthatsz.
            Ha ez volt az a nagy fejlesztés akkor tényleg nem érdekes….

            Hozzászólás: Minek vásárol UNIX liszenszt a Microsoft? #1904589
            kovi
            Felhasználó

              FELMER

              Hozzászólás: winex3 cvs forditas #1904543
              kovi
              Felhasználó

                Itt
                http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=555
                részemrõl a winex 2.x -el ?meghajtott? progikról írtam/írtunk le jó pár dolgot. Ha vmelyiktek gondolja ezeket talán érdemes lenne kipróbálni 3.x alatt. Elõre sejtem hogy rosszabb lesz a hatásfok mint 2.x -el. Azért a diablo1-nek örülök hogy most megy mert ezt még a mostani winex3-kapcsán ( is ) nem kompatibilisként említik a transgamingnál

                sztem nagyon gyenge lett ez a 3.x….. sztem….

                kovi
                Felhasználó

                  a fenébe új böngészõ-kuki nuku-nologin – tyüdekezdõvóótam
                  bocsesz én vóótam

                  Hozzászólás: Minek vásárol UNIX liszenszt a Microsoft? #1904582
                  kovi
                  Felhasználó

                    Legalább ne fenyegetõznének. Szabad Szoftver: ha vmi nem odavaló kód van egy rendszerben (ezt azért feltétel nélkül nem hiszem el) akkor szólnak normálisan, és 2 perc alatt kiveszi a fejlesztõcsapat.
                    Mindenféle szoftverjogi téma jó sokáig szokott húzódni. Talán céljuk ez is….

                    Hozzászólás: quake3 natív #1903554
                    kovi
                    Felhasználó

                      Papám akkor mostmár jöhet a wolf is…?Ugyanígy csak ott telepítsd fel a pointot, a linket elküldtem. A wolfcd-t utána nyomd fel a gépre wine-vel vagy winex-el. A telepített main mappa pk3 filejait másold a /usr/local/games/wolfeinstein/mainba. Aztán a wine(x) – el felnyomott wolfot töröld le, mert csak ennyire kellett.

                      azt ha kész akkor :
                      wolfsp
                      és ámulj – bámulj: tökéletesen fut

                      Hozzászólás: winex konfiguralasa #1903846
                      kovi
                      Felhasználó

                        A programjaim 60 % -val így járok… Bármit írok labelnek, stb… nem leli a cd-t.A többi viszont megy..csak mivel ati kártyám van és drivel hajtom a 3d megint csak nem megy a winex3-ban..
                        Az fstbba én nem szoktam írni semmit viszont ha a konfigot belövöd ahogy írtam-persze a Te esetedre alakítva az eszközök nevét és elérési útjait- akkor mennie kéne…
                        hozzáteszem hogy a winex2-vel azért ilyesmikkel nem volt gondom….. csak a 3-al.. 🙁
                        devicenek írhatsz /dev/dvd v dev/cdrom-ot is csak az a lényeg hogy „jól célozd meg” az eszközödet
                        érdekes :haveromhoz elmentem neki az imperium galaktika dvd-n van meg nekem cd-n: a dvd változat címkéje lényegtelen és nem találja a lemezt úgyhogy nem fut róla még a videó sem….Az én 4cd-változatom meg meg sem nyikkan. Ez sem warez,nem crack meg hack meg mittudomén : dobozos regisztrált példány az elsõk közül…..

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,881-2,890 / 3,700