Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
az old mappában keresd az 1.31-et azzal hibátlanul megy, sõt nálam csak azzal.
kell ez a run meg egy telepített wolf main mappájából az összes pak file azt kész
na meg a F
írd ki rootként mert vmi jogosultsági problem-én is jártam már így!! csak én egy vegyes cd-vel,10-bõl vagy 3 mappa üres volt, és nem volt kedem mindenre állítgatni, ígyhát rootként írtam meg. Csak ha bejelentkezel rootként x-re akkor vigyázz pl. meg ne „csússzon” a kezed a filekezelõben stb.. , egyébként ami „.” -al kezdõdik az „rejtett” állomány, és nem minden jelzi ki a jelenlétét(az mc az igen)
úgyhogy próba rootként írni!Most már megy, de egy másik helyre irányít ahol egy meglehetõsen átlagosnak mondható linkgyûjteményt láthatsz.
Ha ez volt az a nagy fejlesztés akkor tényleg nem érdekes….FELMER
Itt
http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=555
részemrõl a winex 2.x -el ?meghajtott? progikról írtam/írtunk le jó pár dolgot. Ha vmelyiktek gondolja ezeket talán érdemes lenne kipróbálni 3.x alatt. Elõre sejtem hogy rosszabb lesz a hatásfok mint 2.x -el. Azért a diablo1-nek örülök hogy most megy mert ezt még a mostani winex3-kapcsán ( is ) nem kompatibilisként említik a transgamingnálsztem nagyon gyenge lett ez a 3.x….. sztem….
a fenébe új böngészõ-kuki nuku-nologin – tyüdekezdõvóótam
bocsesz én vóótamLegalább ne fenyegetõznének. Szabad Szoftver: ha vmi nem odavaló kód van egy rendszerben (ezt azért feltétel nélkül nem hiszem el) akkor szólnak normálisan, és 2 perc alatt kiveszi a fejlesztõcsapat.
Mindenféle szoftverjogi téma jó sokáig szokott húzódni. Talán céljuk ez is….Papám akkor mostmár jöhet a wolf is…?Ugyanígy csak ott telepítsd fel a pointot, a linket elküldtem. A wolfcd-t utána nyomd fel a gépre wine-vel vagy winex-el. A telepített main mappa pk3 filejait másold a /usr/local/games/wolfeinstein/mainba. Aztán a wine(x) – el felnyomott wolfot töröld le, mert csak ennyire kellett.
azt ha kész akkor :
wolfsp
és ámulj – bámulj: tökéletesen futA programjaim 60 % -val így járok… Bármit írok labelnek, stb… nem leli a cd-t.A többi viszont megy..csak mivel ati kártyám van és drivel hajtom a 3d megint csak nem megy a winex3-ban..
Az fstbba én nem szoktam írni semmit viszont ha a konfigot belövöd ahogy írtam-persze a Te esetedre alakítva az eszközök nevét és elérési útjait- akkor mennie kéne…
hozzáteszem hogy a winex2-vel azért ilyesmikkel nem volt gondom….. csak a 3-al.. 🙁
devicenek írhatsz /dev/dvd v dev/cdrom-ot is csak az a lényeg hogy „jól célozd meg” az eszközödet
érdekes :haveromhoz elmentem neki az imperium galaktika dvd-n van meg nekem cd-n: a dvd változat címkéje lényegtelen és nem találja a lemezt úgyhogy nem fut róla még a videó sem….Az én 4cd-változatom meg meg sem nyikkan. Ez sem warez,nem crack meg hack meg mittudomén : dobozos regisztrált példány az elsõk közül….. -
SzerzőBejegyzés