Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sztem azért vásárol többek között,mert a linux elért egy olyan fázist amikor már a hwgyártók(azért itt még nem olyan rózsás a helyzet) és swfejlesztõk komoly potenciált látnak benne. Ennek köszönhetõen már nem számít alapelvnek hogy az „amatõrök dögöljenek meg” / ezt a mottót nem én találtam ki-annak idején ezt a mottót a linuxos tankönyvünk és jegyzetünk belsõ oldalán idézték mittudoménkitõl.
Ennek köszönhetõen a kezdõk szegmensében is elég gyorsan terjed. Sõt talán közelségbe került az a fázis amikor is lavinaszerûen tarol az ismertsége, és sok windózernek a gépén ha más nem második rendszerként ott figyel a nyílt rendszer.szevasz Laci
akkor ha jól értem nem használtad az –enable-opengl paramétert?
üzenet a ládádbansztem a switch felszálló ágát be lehet húzni mind a gerincbe(ha mondjuk a gerinc optikai akkor pl egy transceiverrel) de és itt a lényeg a routerbe is sztem. Nálam a switchre futó gépek a routerrel mennek a fõszálra,ami egy közpponti routerhez vannak csatolva vhol pesten(országos háló). Bár elég bonyolultnak érzem de azért mûködik-hozzáteszem van egy kis novelles csavar benne így bizonyos dolgokat nem látok és nem is láthatok benne.
gépek közé pedig switchet és nem hubot. Lacek hibátlanul írta le miért. Manapság már kisebb hálóhoz sem használnak hubot mert nagyon egyenlõtlen teherelosztást kapsz vele(egy 10-es kártya 10-re lassítja a 100-sok adatforgalmát stb)
na halikrics ill csaba (nem tudom melyikük csinálta) a konvertwizardot. Azzal a konvertálás megy, és asszem vannak beépített szûrõi. Annyit megér, hogy megnézd feliratkezelõ szûrõi vannak-e. Esetleg ha vki uhu leõtt ül és van fent konvertwizard akkor megnézhetné neked…
Na várjatok akkor vmit rosszul tudok a 80 tájékán…
a 80-ból az 1 cd-s telepíthetõ verzió tudtummal nem eval volt, legalábbis nem olyan értelemben eval, amit mondjuk egy újsághoz adnának vagy letölthetõ lenne(mint ahogyan a 73 volt)..
Todtommal legalábbis, de lehet hogy tévedek. Ez a 80 1 cd sztem fizetõs volt, legalábbis a mediamarktban biztos, méghozzá 4900 ft-ért volt vásárolható dvdtokban asszem, – a sokcd-s 18990 ft-jával szemben. Lehet hogy rosszul tudom de akkor javítsatok ki, mert szeretném tisztán látni ezt a dolgotSzeva schwartzgelb
az én bajom személy szerint a liveevallal hogy iszonyatos kompromisszum a fullhoz képest.nem teljes?
akkor x11-rõl állítsd xv-re a videobeállításainál.Alaból a Matrox MGA-n vagy a vidixen áll. Látatlanban mondom.
A linuxportal.hu-n olvasom hogy van/volt? egy deb csomag is, amit mellékesen szívesen letesztelnék. Nem tudjátok hol leledzik ez mostanság?
ha az mplayer mondja ezt lejátszáskor akkor lehet hogy nem mondtam pontosan..bocsesz ha ez áll fent..fejbõl mondtam munkahelyi winszar elõtt ülve.
na szal
mplayer -vo null -vc null -ao pcm /mittudoménha vége akkor a hómodban megjelenik az audiodump.wav
közben pedig a terminálon ott egy kis help hogy milyen kapcsolóval kell megcsinálnod a raw headert, amit a progi is úgy ír hogy akkor használd ha audiocd lesz belõle..
lehet hogy a rawheader elé is kell ‘-‘ jel, de a legegyszerûbb ha kipróbálod és megnézed a terminál üzeneteit…
üdvHa Vki hibátlanul akar wolfolni akkor az 1.31 portot keresse – az nem hiányol semmi…
úgy látszik ezekkel az 1.32 verziójú játékokkal nincs szerencsémJa ha még nem unjátok a heroes kérdés nyitva áll
elõre is kösz -
SzerzőBejegyzés