kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,901-2,910 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mandrake 9.1 #1904341
    kovi
    Felhasználó

      Hogyan tudnám megszerezni?  

      Ha debreceni vagy akkor tõlem.Ha nem akkor Mástól. Persze cserecd-ért

      Hozzászólás: AudioCD írás #1904305
      kovi
      Felhasználó

        a fejlécekkel lesz a bibi. Prósza ki ahogy írtam másik fejléccel: RAW

        Hozzászólás: AudioCD írás #1904303
        kovi
        Felhasználó

          A cd szabványa 2csatornás 16bites kvantálású 44,1 KHz mintavételû digitális jelfolyam-
          a modulálási törvénybõl adódóan a mintavétje mint írtam 44,1 (a hallható tartomány legmagasabb értékét szorozd 2-vel és így vegyél mintát)
          ezért szólja a magas hangokat a cd szarabbul mint a bakelitlemezjátszóm.

          Hozzászólás: AudioCD írás #1904301
          kovi
          Felhasználó

            -ao pcm -waveheader
            ill
            -ao pcm -rawheader

            egyébként -ao help

            a fentiek közül az egyik jó lesz, méghozzá vszínû hogy a rawheader, már ha cd-re akarod visszaírni
            üdv

            Hozzászólás: AudioCD írás #1904297
            kovi
            Felhasználó

              a cdrdao-t van jogosultságod használni a bdede profiloddal?

              Hozzászólás: Windows-Linux #1903945
              kovi
              Felhasználó

                Szal Zazu visszatérve nem baj ha elsõre(meg másodjára) nem látod a lehetõségeidet egy ilyen rendszerrel. Ha nem dúrod le akkor egy-két hónap alatt fordul a világ…

                Hozzászólás: Windows-Linux #1903944
                kovi
                Felhasználó

                  Szeva Laci

                  . Viszont en mar talalkoztam eleg sok olyan hibas telepitovel, ami agyoncsapta a rendszer dll-eket

                  Végeredményben mind ilyen, nem? Jó kis dinamik link library, ami ráadásul védtelen.. és még csak linkelni sem lehet… Az Isten mentsen meg tõle…. Munkahelyemen a gépem winfosára többek közt ezért nem installok semmit. Marha jó kis windows. Legális meg minden, csak telepíteni nem merek rá, mert másnap a háló nem biztos hogy mûködik engem meg kiherélnek 5 perc kiesésért is…. Ergo nem sok mindenre használható biztonságosan. Egyebek közt ezért nincs otthon jó ideje win..

                  Hozzászólás: Windows-Linux #1903936
                  kovi
                  Felhasználó

                    meg a media player minden egyes lejátszott filmed kódjait….
                    stb…

                    Hozzászólás: SUSE 8.2 Linuxvilág #1904268
                    kovi
                    Felhasználó

                      hmmm….hmmm.
                      ez érdekes és örvendetes…
                      a Suse 73 óta nem adott ki telepíthetõ próbát teljes értékû rendszereibõl…..
                      Akkor ezt most vszínû le is lehet tölteni ftp-rõl…
                      mindjárt meg is nézem…
                      kösz az infót.

                      Hozzászólás: quake3 natív #1903548
                      kovi
                      Felhasználó

                        bocsesz most sokan vagytok itt ki is használom 🙂
                        2 kérdés még nyitva áll:
                        keresek linuxos portot heroes3-hoz. Nem tud vki ilyet?
                        melyik wolfport nem káromkodik és nem szivat a fentebb említett file hiánya miatt?

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,901-2,910 / 3,700