Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hogyan tudnám megszerezni?
Ha debreceni vagy akkor tõlem.Ha nem akkor Mástól. Persze cserecd-ért
a fejlécekkel lesz a bibi. Prósza ki ahogy írtam másik fejléccel: RAW
A cd szabványa 2csatornás 16bites kvantálású 44,1 KHz mintavételû digitális jelfolyam-
a modulálási törvénybõl adódóan a mintavétje mint írtam 44,1 (a hallható tartomány legmagasabb értékét szorozd 2-vel és így vegyél mintát)
ezért szólja a magas hangokat a cd szarabbul mint a bakelitlemezjátszóm.-ao pcm -waveheader
ill
-ao pcm -rawheaderegyébként -ao help
a fentiek közül az egyik jó lesz, méghozzá vszínû hogy a rawheader, már ha cd-re akarod visszaírni
üdva cdrdao-t van jogosultságod használni a bdede profiloddal?
Szal Zazu visszatérve nem baj ha elsõre(meg másodjára) nem látod a lehetõségeidet egy ilyen rendszerrel. Ha nem dúrod le akkor egy-két hónap alatt fordul a világ…
Szeva Laci
. Viszont en mar talalkoztam eleg sok olyan hibas telepitovel, ami agyoncsapta a rendszer dll-eket
Végeredményben mind ilyen, nem? Jó kis dinamik link library, ami ráadásul védtelen.. és még csak linkelni sem lehet… Az Isten mentsen meg tõle…. Munkahelyemen a gépem winfosára többek közt ezért nem installok semmit. Marha jó kis windows. Legális meg minden, csak telepíteni nem merek rá, mert másnap a háló nem biztos hogy mûködik engem meg kiherélnek 5 perc kiesésért is…. Ergo nem sok mindenre használható biztonságosan. Egyebek közt ezért nincs otthon jó ideje win..
meg a media player minden egyes lejátszott filmed kódjait….
stb…hmmm….hmmm.
ez érdekes és örvendetes…
a Suse 73 óta nem adott ki telepíthetõ próbát teljes értékû rendszereibõl…..
Akkor ezt most vszínû le is lehet tölteni ftp-rõl…
mindjárt meg is nézem…
kösz az infót.bocsesz most sokan vagytok itt ki is használom 🙂
2 kérdés még nyitva áll:
keresek linuxos portot heroes3-hoz. Nem tud vki ilyet?
melyik wolfport nem káromkodik és nem szivat a fentebb említett file hiánya miatt? -
SzerzőBejegyzés