Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tegnap esti tapasztalatom szerint q3apoint 1.31 at hibátlan.
1.32 és 1.32b nem egerezik….szal ha vki biztosra akar menni akkor 1.31-et töltsön…..Bár igaz hogy annak nincs külön menüjében a team arena…
a wolf3 viszont akármit csinálok keresi a fentebb említett filet…. 🙁 A ráblól szedjek én olyat…
nézz visszább a fórumba, kb 1-2 hónapja uezt kérdeztem és válaszoltak. Vmi levlista témát keress
Milyen hangkártyát ajánlasz???
Nálam egy eredeti terratec digital 512i kártya van fm801 csippel. Drága darab, ennek nem látszik a rajta lévõ gameport semmilyen linux alatt.. 🙁 . A hangja tuti, megy oss és alsa is pöccre
barátnémnál eredeti sb128 (nem vibra 128) ez is megy de itt már az alsa kerül elõtérbe. Használtan lehet kapni úgy 2500 körül. Több revízió épült belõle úgyhogy van aki szív vele. Nekünk szerencsénk volt.
Anno próbáltam diamond mx300-t. Ez tuti hw csak a driver hozzá 3thparty amit inkább nem kívánok senkinek
Anno diamond s70 ess maestro2. Anno ment de mostanság hallom hogy ezzel is szívnak.
Tudtommal a winex oss kernellel muzsikálna. Gyakorlatilag igen sok helyen alsaval mivel az alsa adja az oss-t egy „emulációval” na persze ezt csak úgy nagy vonalakban érthetõség kedvéért írom így.
Nem nagyon tudok mit mondani Neked erre, mivel hogy nincs sb16-om hála a jó égnek. De akármilyen fórumot nézek elég sokat szívnak vele az emberek, nem csak winex-el.a terminálon ahonnan indítod milyen üzenetet ad ilyenkor?
milyen kártya(hang)
milyen verziójú alsa hajtja?jaja jöhet..
ha a kvékre gondoltál akkor elég lenne egy verziószám is
elõre is thnxhali Ryaren2
kovi: téged el lehet érni irc-en?? lenne egy pár kérdésem és ott könyebb lenne!! köszi
nem. nem akarok munkahelyi gépre ilyen kétes kliensprogramokat telepíteni. Windowsról megyek melóhelyen 🙁 és nem akarom magamat szívatni – ráadásul azért annyi idõm nincs. Az hogy sokat vagyok itt annak köszönhetõ hogy a munkám napi 8 órájából 60-70% internethez köt
ha kérdés van jöhet ide-sok mindenkit értinthet és sok mindenki tudhat rá jobbnál jobb tippeket, sokkal jobbakat mint én 1edül.
vagy ha befejeztem az ebédemet akkor a bal oldalon az irány a chat linket használd lehet bemegyek és is de még1* az idejövõ kérdésekkel jobban jársz
üdv
kovina de melyik winex3-t? nem a link kell csak mondjuk rpm volt, az elõzõleg említett pre stb
tipp a fullduplexet nyomd ki a configban. Nálam egyszer bekavart fm801 kártyával.
Szasz Laci!
sp-rõl nem tudok, de kösz+mindjárt utánanézek:nem sok esélyt látok azonban rá: más disztró alatt nem volt vele baj….UHU alatt is jó lenne csak hát egy régi demo fut hibátlanul(v1.11). Az 1.32 point már gáz. Pedig dobozos game, gyári számmal stb… 🙁wolf3: indításkor vmi ui386.so-t keres, ilyenem meg nincs….az enemy terroritybõl kiemeltem egy ilyet(mivel ua a grafikus motor), azzal meg dobott vmi üzenetet ami által nem tudtam natívan game (kénytelen voltam mandraket feltenni anno és winex 2.2-vel végignyomni)… vagy én vagyok iszonyat b.na vagy az uhum válogat, de azt nagyon keményen teszi. Se winex stb…
quake1 meg libsvga-t keres, vagy libvga-t, úgyhogy alapból az is gáz. Ma viszek haza ilyen csomagot reményeim szerint, mivel a futtatható állomany nem talál ilyet+én sem. GLquake meg linkhegyek után menne csak nincs voodoom ez meg úgy menne hogy glide kéne alá(dokumentáltan erre épül 🙁 ). Legalábbis az a verzió amit el tudtam érni így hirtelenjében.
Natív játékokkal nem szívtam ennyit 2 éve, mint most egy 7vége alatt.
5letek?
+még egy gond: nem tutok vmi linket ami elvezetne a heroes3 linuxos portjához?Csak demóm van natív, a dobozos játék meg ott pihen a polcon. Winex egyelõre kilõve.
kösz*1000 mindenkinek aki legalább elolvasta ez a förmedvényt…
és ez a négyzeten annak aki 5lettel rendelkezik a fentiekkel kapcsolatbanmostmár ezt is hozzáteszem:ha ps2 konverterrel dugom be az egeret a gépbe(=ps2 protokollal megy), ekkor sem mozdul. Joystickot is keres induláskor. Ha ezt kikapcsolnám a pak0.pk3-ban akkor a quake3.x86 „szól” hogy felejtsem el, mivel a mérete alapján a blabla.pk3 corrupt.
a programban menübõl kikapcsolni meg olyan mint a halottnak a szenteltvíz -
SzerzőBejegyzés