Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A transgaming v winex mappában (a homeon belüli) a config végén nézelõdsz és ott van beállítva hogy a wineoss maghajtón fullduplex-el vagy enélkül stb.
de nem írtad melyik progi és hogy milyen winex-el gondoltad.egyedül az általam cvs-bõl compile nem megy 3d-t. Minden egyéb más(rpm stb), ha jól néztem ok.
osmesa paraméter nuku
enable-opengl paraméter nukuhogy õk hogyan, milyen paraméterekkel fordítják…….?
második alternatívát !nagyon! köszönnék
a linuxforumos ládádban van a munkahelyi címem. Akármekkora anyagot küldhetsz.
mégegyszer kösz szépenhali Laci
a cvs-el gondjaim vannak : nincs vmi 5leted, hogyan lehetne winfos alatt letölteni a cvs archívot a transgamingtól? Esetleg hibátlanul letölteni (munkahelyi win)?
hájbocsesz nem ide tart:blaci nézz bele winexletöltés
ilyen förmedvényt rég nem láttam
itt a cím, hogy a forrás is látsszon:http://www.jsk.t.u-tokyo.ac.jp/~yukiko/robot/penguin.jpg
itt a kép
[img]‘%20target=’_blank’]http://www.jsk.t.u-tokyo.ac.jp/~yukiko/rob…nguin.jpg
ez is elég gané
cím:http://www.airforcefun.com/penguin.jpg
kép:

blaci asszem sikerült tegnap hibátlan cvs-el hazatérnem
nálam fordul –with-x –enable-opengl -el (én drit használok-ati radeon)
de amikor már futtatnám akármelyik programomat akkor error32 hibaüzi minden programban amivel nem tudok mit kezdeni….
és így tesztelni sem tudtam…
az rpm-ekben egyébként az /usr/lib/transgaming/libben ott a libGLU.so ha jól láttam.
üdvnormális háttértárhiz a normális gyártó ad tesztprogit(lemez fizikai tesztelése-és nem a logikai tesztek), ha más nem a weblapjukon van egy-két link a supportnál. Saját tesztprogramjaik eredményét hivatalosan elfogadják(az elsõ ilyen komoly lépest a wd lépte meg),a más gyártók programjai a Te tájékoztatásodra szolgálnak
egyébként meg ide-oda másolgatsz rá ahogy mondták, aztán egy kis pillangóteszt aztán törölgetsz aztán csá újra az egész amíg nem hibázik…. Ha túléli az elsõ 5-6 órát akkor gáz mert egy nagyon jó winyót járattál meg iszonyatosan, ha nem akkor nyertél.
De pl egy 7200rpm-es maxtornál csodát képes tenni ha szellõzõ helyre teszed a géped belül, és így nem tud melegedni-kisebb esély a rendellenes üzemállapotra. Mert hogy nem említetted mi a gáz pontosan meg hogy milyen gyártmány és mekkora és mennyit forog ilyesmiNa az elõzõre figyeljetek mert gondolom csak elírás volt dejo linkje: ez a linuxportal.hu anyaga
na de a lényeg ipróbáltam ezt pár linkkel fentebbi winex3 pre izét:tapasztalat
itt egy kép szokásomhoz híven ragaszkodva diablo2. Szépen megy jó a hang. Biztos van akinél bejön, de az én hwkörnyezetemben fagy(mint ahogy azt vártam egy ilyen prebétától), a cdromot a drága progijaimnál szintén nem kezeli(jól van beállítva a config, csak a labelnél mindegy mit írok:wrong disc, missing disc, not play disc stb üzenet magától a játéktól, de a starcraft diablo1 diablo 2 azért ezzel a winex3pre -vel is „hibátlanul” megy)

azért csak próbálgassátok, biztos van akinél jól megy:arra figyeljetek, hogy a home/transgamingban a létrejövõ wineserverlocalhost mappát minden futtatás elõtt töröljétek különben hibaüzenet.A cdromot lõjétek be és ezt a verziót hangsúlyozottan ne engedjétek fullscreenbe mert nálam ha fagyott az egész x borult. Ha nem akartok az eltávolításával tökölni akkor az rpm contentsét struktúrahelyesen másoljátok a megfelelõ helyre, és ha nem kell akkor majd törlitek amit kell
prósza ki
na haliMûködött úgy ahogy, de mint kiderült nem volt vmi tisztességes cucc úgyhogy felejtsd el, ráadásul a gyári cd-s játékaimnál akárhogy konfigolva „insert cd” „missing cd” üzenetet kaptam drága,dobozos progiknál. Tegnap este le is kaptam a géprõl, és egy (mint kiderült nem bithelyesen) letöltött és hazavitt cvs-el tököltem(a hiba miatt feleslegesen).De mint mondtam nem ette meg a 15000 ft-os progit meg a többi sokezrest, úgyhogy részemrõl forget it.
Helyesen stb le kéne fordítani egy jól letöltött cvs-t és az akkor kifejezetten a Te gépedre lenne optimalizálva, ha úgy tetszik.
ez a megoldás, de mint mondtam jövõ hétre kipróbálok egy-két dolgot egy-két cvs-el, csomaggal.
szal cvs-re fela cvs ágból készült a winexed ugyebár és nem hozattad létre a transgaming mappát
a végén hozd létre a homeodban
.transgaming-ot
ebben a c_drivet
ebben a program_files – t
és a windows – t
ebben a system-et és a system32-t
és a végén állítsd be a winex-es regisztrációs adatbázist, de ha cvs-bõl csináltad akkor ez menni fog
üdv -
SzerzőBejegyzés

