kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,941-2,950 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Winex 3 download #1903275
    kovi
    Felhasználó

      ha bárki tud még linket, ilyesmit akkor ne szégyellje, de warez cucc nem érdekel.
      még több csomagot lehetne betesztelni
      még1* warez nem kell
      köszöntem

      Hozzászólás: Winex 3 download #1903274
      kovi
      Felhasználó

        na ittvagyok, ez a login nehéz szülés volt
        azért írok mert mostanra vagy 4-5 winex3csomagom van(kizárólag forrás). Ha nem késik( már csak hétvégén tudok rájuk nézni), majd jövõ héten jelentek.
        A fenti képek hiányáért bocs, aki látta látta, aki nem,nem
        még1*:kösz G_mac, ez is a kosárba került
        üdv

        kovi
        Felhasználó

          Meg egy dolog a cegnel van AutoDesk Mechanical Desktop. Az tudja ezt? (Csak sajnos nem sokan ertenek hozza)  

          Koszi: Peter

          hala Péter
          annak idején amikor a régi cégemnél telepítgettem akkor nem igazán tudott ilyesmit az 5-ös(Acad2k i2+MDesktop 5). Illetve tudott de nem úgy ahogy Te gondolod. Megadtál egy mozgásfázist és lerenderelte a képet. Egy kész modeltt lehetett ugyan mozgatni de csak kézzel és pl ilyet hogy egy kész csapágymodellt forgatni egérrel
          a proengineer akkortájt már ennél fejlettebb volt:ha mozgott vmi a modellben(a Te leírásod és akaratod szerint) a kényszerek hatására mozgott az összes többi alkatrész is. Effektíve ha akartad egy 3d faliórát tervezhettél amit lerenderelve virtuálisan mûködtethettél.De ebbõl csak demováltozatot néztünk, mert ez volt, és csak kísérletgyanánt nézegették a mérnökök szoftverberuházás elõtt hogy melyiket vetessem meg.
          Anno ez volt.Anno.

          mostanság ha jól tudom(mivel már ennyire sem vagyok tûzközelben) az inventort nyomják mindenütt – ez asszem tud ilyesmi rendert
          a proengineer meg gõzöm sincs merre tart vszínûleg az is tud paraméterezhetõ folyamatos modellrendert.

          De egy pl. játék belsõ terét lemodellezni és mozgatni arról ne álmodj ilyesmi programokkal.
          ja az autodesk programjai annak idején egy komoly bibivel küzdöttek (küzdöttünk) : a kész modelleket iges formátumba mentve(hogy egy külsõs cég kipróbálja a proengineer modelljébe építeni a mi virtuális modellünket) nem jól nyitotta a modeltt a pro/e: a 3 sík közül gyakran 2 egyszerre elmászott és a helyén maradt síkon is elmásztak a paraméterek. 🙁 a jó modell szemétté változott

          Hozzászólás: Amiga emulátor + UHU #1901236
          kovi
          Felhasználó

            ha vkinek nagyon nem megy itt megtalálja a configolást:
            http://www.back2roots.org/Tools/Emu/Configs/
            a játékok után oda van írva melyiket kell használni

            Hozzászólás: Hangkartya. (alaplapra integralva) ?! #1902985
            kovi
            Felhasználó

              Remusz
              1. felnyitod a géped és megnézed mi van az alaplapra szitázva
              2. Mikor indul a gép a bios beállta után sztem lennie kéne vmi utalásnak a képernyõn
              3.ha még ez is gáz akkor csinálsz egy bootlemezt és letöltött a !magyar! aida-t felmásolva az majd megmondja ha kell még a revízió számát is

              aida:
              [urlhttp://www.aida32.hu/aida-download.php?bit=16[/url]
              ha gáz a bootlemez, akkor itt találsz készen is
              [url]]http://www.bootdisk.com/
              rendszerfileok kivételével mindent törölj a floppiról akkor a tesztprogi ráfér

              ennél egyszerûbb megoldást nem tudok. Nem Te vetted a gépet?

              Hozzászólás: Amiga emulátor + UHU #1901234
              kovi
              Felhasználó

                a nebulust elõször zx48 spectrumon kentem. Lehet hogy ez az eredetibb ? 🙂 Ki tudja. û
                hali Fellow
                Sztem egyik 8 bites cuccra írt program sem klón, legfeljebb egymás átiratai=eredetiek. A pc-s win és lin változatok klónok ha jól értelmeztem.Amit Te írsz az is eredeti, a z80 procira írt is eredeti, sõt az amigás 16 bites cucc is eredeti.
                zx81-re nincs vmi programod(sakk, monty ilyesmi-erre csak ilyenek voltak és nem találok sehol sem. Jó lenne egy betöltés utáni ram snapshot is)

                ja ha kell egy mûködõ c64 (nekem az egyik felesleges) akkor a taglistán ott vagyok azt mail.
                üdv
                kovi

                Hozzászólás: Amiga emulátor + UHU #1901232
                kovi
                Felhasználó

                  tehát indítod:
                  uae – feljön a kezelõpanel,fejbõl írom, próba ki:
                  bennt kell lennie a readdisknek ami remélhetõleg bent van a csomagban
                  következõ lépés: ide látogattok:
                  http://amiga.supergamez.hu
                  leszedtek mindent ami kellhet, de ha akárhol is kickstartot láttok akkor óvatosan, mivel jogvédettek. 3-4 féle kickstartot lelhettek fel, akárhová is látogattok.

                  Hozzászólás: Amiga emulátor + UHU #1901226
                  kovi
                  Felhasználó

                    köszönöm szépen akárki is voltál! 😉

                    Hozzászólás: SuSe, de amúgy Linux kérdés #1903225
                    kovi
                    Felhasználó

                      Jó mélyen egyenértékû(kernel). A többi a disztribútor dolga.
                      A disztribútorok teszik lehetõvé hogy a disztró minél frisebb komponensekbõl épüljön fel(alapból). Ez meg annak a függvénye hogy mi a disztribúció (ha úgy tetszik) célja. A mandrake pl az egyszerûséget szereti hangsúlyozni. Ezért van sok minden beforítva a kernelbe alapból , ezért van a legújabb alsa, legújabb xfree hogy minél több hardveren pöccre menjen.

                      Hozzászólás: ATI FOREVER #1898495
                      kovi
                      Felhasználó

                        Ja még annyi hogy nem volt a rendszerben alapból ed editor azt hozzá kellett adni, enélkül nem lehetett installálni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,941-2,950 / 3,700