kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,951-2,960 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Winex 3 download #1903266
    kovi
    Felhasználó

      jajjaj 🙁
      Ha jól nézem volt egy ici-pici kis halovány csúnya ‘warez’ jellege az említett csomag(ok)nak.

      Hozzászólás: Amiga emulátor + UHU #1901224
      kovi
      Felhasználó

        uhucsomag készítésrõl nincs vkinek vmilyen infója?
        link vagy ilyesmi. Monkrét leírásra gondoltam, hogyan lesz a forrásból uhucsomag
        elõre is thnx

        Hozzászólás: ATI FOREVER #1898493
        kovi
        Felhasználó

          alapból ment a gl a dri után

          a hálózati részt nem néztem=ez hidegen hagy, telepítésnél hálózati dolgokat nem teszek fel

          Hozzászólás: Winex 3 download #1903265
          kovi
          Felhasználó

            hát ez így nem fog menni
            most már egyáltalán nem tudom elindítani az imperum galaktikát.
            Valaki nem tud vmi más forrást? Ha cvs-t fordítok akkor hibaüzenet. Az esti anyag meg nem viszi a drága programjaimat.Na így kell elkiabálni vmit.Pedig csodajól ment.

            http://www.osdn.org.ua/winex/winex3-3.0.src.rpm

            ezzel tudtatok vmit kezdeni?
            Ismétlem az esti nem kell, mert nem megy vele sem ig2 sem homeworld sem kiss psycho circus
            pedig sok pénzbe kerültek anno

            Hozzászólás: SuSe, de amúgy Linux kérdés #1903219
            kovi
            Felhasználó

              ezért kell a kezdõ népnek mandrake vagy suse (inkább akkor már a mandrake- minden új hw megy nem kell modulokat fordítani hozzájuk – ettõl hullik a kezdõk haja leginkább :sokezres kártya és meg sem mukkan linux alatt)
              ekkor jön a mandrake és pöccre megy minden anélkül hogy tudná az user mit is jelent fordítani(ami elsõ nap nem is elvárható)
              majd ue a helyzet a suseval, csak azért fizetni illik

              Hozzászólás: Winex 3 download #1903261
              kovi
              Felhasználó

                Nálam ez a csomag adta futtatáskor az error32 hibát és ezután mindig kilökött. Másnál nem tudom mi a helyzet de ez nálam nem ment. Nem nézegettem 20 percnél tovább, de mintha a wine-vel keveredett volna meg – ezután a wine el sem indult….
                ekkor nyúltam a fentebb említett archívhoz-ami pöccre ment

                Hozzászólás: Winex 3 download #1903258
                kovi
                Felhasználó

                  ha kell felnyomom
                  várjál csak
                  jé tényleg ez most már lefogyott 1.7 megára. Megnézem de sztem nincs nálam. Akkor majd holnap

                  Hozzászólás: Winex 3 download #1903255
                  kovi
                  Felhasználó

                    hátha kedvet kap vki:winex3 képek – nem a régi winex2.x.x
                    dia1.jpg
                    diablo1
                    dia2.jpg
                    diablo2

                    azt hogy a másolásvédett stb warez cuccokkal hogyan boldogul azt nem tudni, mivel a fenti két kép dobozos eredeti progikról készültek (a winex2 vitte a másolt dolgokat is ha jól remember)
                    ja a gyári imperium galaktika 2-t nem tudtam elindítani, helyes konfigolások után sem látta ennek a proginak a cd-jét(pedig iszonyat sok pénzért vettem meg megjelenése után 1 héttel). A többiét gond nélkül gyûrte.
                    na hali

                    Hozzászólás: Winex 3 download #1903254
                    kovi
                    Felhasználó

                      A fentebb említett címrõl letöltött csomag:
                      semmi dolgotok sincs, csak annyi hogy az archívban lévõ winex archívból struktúrahelyesen bemásoljátok a cuccot a megfelelõ mappába…
                      még point2play is van benne (graf upgrade, teszt ilyesmi)
                      és nem hoz semmiféle hibaüzenetet, nem úgy mint azok amelyeket eddig próbáltam a 3-as szériából
                      még a diablo 1 is megy vele, pedig az az eddigi winexekkel (2, 2.1, 2,.2) dokumentáltan haragban volt. A diablo2-nél pedig el leget felejteni az eddigi swappelést.

                      Hozzászólás: Amiga emulátor + UHU #1901223
                      kovi
                      Felhasználó

                        jaja
                        csak akkortájt amikor ezt írtam akkor azt két nappal megelõzõleg egy man a fõoldalon nagyon ajánlkozott mindenféle csomag gyártására, és szó mi szó csinált is egy párat. Ezt viszont vhogy nem….
                        Na mindegy ha vkinek kell akkor az rpmfind.net rpm-jét leszedi és felnyomja függõségellenõrzés nélkül, azon ritka csomagok egyike amelyek hiba nélkül futnak
                        vagy mc-vel belép az rpm csomagba, és az ottani struktúrával bemásolja a helyére azt a 2 programfilet ill 5 doc-t(márha olvasgatni akar) – vagy aliennel átfordítja deb-be és úgy nyomja fel. Mindegy hogy de ez a csomag menni fog(mint kiderült)
                        Azért jó lenne az uhupackage, de még jobb lenne ha vhol leírnák hogyan lehet uhucsomagot csinálni.
                        ja ha vki nem tudja helyesen beállítani a konfigját akármilyen progihoz akkor szívesen segítek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,951-2,960 / 3,700