Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
jajjaj 🙁
Ha jól nézem volt egy ici-pici kis halovány csúnya ‘warez’ jellege az említett csomag(ok)nak.uhucsomag készítésrõl nincs vkinek vmilyen infója?
link vagy ilyesmi. Monkrét leírásra gondoltam, hogyan lesz a forrásból uhucsomag
elõre is thnxalapból ment a gl a dri után
a hálózati részt nem néztem=ez hidegen hagy, telepítésnél hálózati dolgokat nem teszek fel
hát ez így nem fog menni
most már egyáltalán nem tudom elindítani az imperum galaktikát.
Valaki nem tud vmi más forrást? Ha cvs-t fordítok akkor hibaüzenet. Az esti anyag meg nem viszi a drága programjaimat.Na így kell elkiabálni vmit.Pedig csodajól ment.http://www.osdn.org.ua/winex/winex3-3.0.src.rpm
ezzel tudtatok vmit kezdeni?
Ismétlem az esti nem kell, mert nem megy vele sem ig2 sem homeworld sem kiss psycho circus
pedig sok pénzbe kerültek annoezért kell a kezdõ népnek mandrake vagy suse (inkább akkor már a mandrake- minden új hw megy nem kell modulokat fordítani hozzájuk – ettõl hullik a kezdõk haja leginkább :sokezres kártya és meg sem mukkan linux alatt)
ekkor jön a mandrake és pöccre megy minden anélkül hogy tudná az user mit is jelent fordítani(ami elsõ nap nem is elvárható)
majd ue a helyzet a suseval, csak azért fizetni illikNálam ez a csomag adta futtatáskor az error32 hibát és ezután mindig kilökött. Másnál nem tudom mi a helyzet de ez nálam nem ment. Nem nézegettem 20 percnél tovább, de mintha a wine-vel keveredett volna meg – ezután a wine el sem indult….
ekkor nyúltam a fentebb említett archívhoz-ami pöccre mentha kell felnyomom
várjál csak
jé tényleg ez most már lefogyott 1.7 megára. Megnézem de sztem nincs nálam. Akkor majd holnaphátha kedvet kap vki:winex3 képek – nem a régi winex2.x.x

diablo1

diablo2azt hogy a másolásvédett stb warez cuccokkal hogyan boldogul azt nem tudni, mivel a fenti két kép dobozos eredeti progikról készültek (a winex2 vitte a másolt dolgokat is ha jól remember)
ja a gyári imperium galaktika 2-t nem tudtam elindítani, helyes konfigolások után sem látta ennek a proginak a cd-jét(pedig iszonyat sok pénzért vettem meg megjelenése után 1 héttel). A többiét gond nélkül gyûrte.
na haliA fentebb említett címrõl letöltött csomag:
semmi dolgotok sincs, csak annyi hogy az archívban lévõ winex archívból struktúrahelyesen bemásoljátok a cuccot a megfelelõ mappába…
még point2play is van benne (graf upgrade, teszt ilyesmi)
és nem hoz semmiféle hibaüzenetet, nem úgy mint azok amelyeket eddig próbáltam a 3-as szériából
még a diablo 1 is megy vele, pedig az az eddigi winexekkel (2, 2.1, 2,.2) dokumentáltan haragban volt. A diablo2-nél pedig el leget felejteni az eddigi swappelést.jaja
csak akkortájt amikor ezt írtam akkor azt két nappal megelõzõleg egy man a fõoldalon nagyon ajánlkozott mindenféle csomag gyártására, és szó mi szó csinált is egy párat. Ezt viszont vhogy nem….
Na mindegy ha vkinek kell akkor az rpmfind.net rpm-jét leszedi és felnyomja függõségellenõrzés nélkül, azon ritka csomagok egyike amelyek hiba nélkül futnak
vagy mc-vel belép az rpm csomagba, és az ottani struktúrával bemásolja a helyére azt a 2 programfilet ill 5 doc-t(márha olvasgatni akar) – vagy aliennel átfordítja deb-be és úgy nyomja fel. Mindegy hogy de ez a csomag menni fog(mint kiderült)
Azért jó lenne az uhupackage, de még jobb lenne ha vhol leírnák hogyan lehet uhucsomagot csinálni.
ja ha vki nem tudja helyesen beállítani a konfigját akármilyen progihoz akkor szívesen segítek. -
SzerzőBejegyzés

