kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,971-2,980 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Screensaver #1902880
    kovi
    Felhasználó

      parancs:

      gnomecc

      itt lennie kell

      Hozzászólás: dvd iras linuxon #1903084
      kovi
      Felhasználó

        soha nem csináltam, tényleg csak egy infó
        a mandrake 90-ban(vagy 91 nemtom) volt a cdrdao-hoz dvd-hack csomag ami leírása szerint a cdrdao-t képessé teszi a dvd-k írására
        hát nem egy zsíros infó – de azért nézz utána. A csomagkeresõbe írtam: dvd v cdr v hack v ilyesmi-ott írta hogy van ilyen cdrdao dvd-sítés vmelyik cd-n
        üdv

        Hozzászólás: K3b #1900134
        kovi
        Felhasználó

          Szai Papám 🙂
          nálam is volt ilyen szopás anno jó rég: csak akkor írt, ha:
          a winyó a primary ide vezérlõn volt egyedül
          a másodlagos vezérlõ mestere az író, a szolgája a dvd volt. Nem autora jumperolva, hanem a mastert tényleg a kábel végére téve.Semmi más esetben sem.

          kovi
          Felhasználó

            hajrá Laci
            ha kész vagy ne szégyeld megosztani velünk=IDE VELE
            szted hogyan lehetne megoldani hogy az elõzõ csomagok a libc.so.6 linken a 2.2.5-höz forduljanak, de minden más ue linken a 2.3.2-t használják?
            talán így menne….

            Hozzászólás: Transcode #1902565
            kovi
            Felhasználó

              rc 2 alatt megy, ott rippelés közben nincs semmi perlmappás üzenet, sem i/o hibaüzenet.

              Hozzászólás: WineX rpm install probléma #1902805
              kovi
              Felhasználó

                A kérdés még nyitott: vki, 5tlet a fentebb említett (Beküldés idõpontja 28/4/2003 10:19) winex&libc.so.6 problémájára? Nagy segítség lenne!!!

                Hozzászólás: Hangkartya. (alaplapra integralva) ?! #1902973
                kovi
                Felhasználó

                  legalább az alaplap típusát és hogy milyen uhud van(az alsa miatt nem mindegy hogy rc1 rc3 1.0final stb) pls

                  Hozzászólás: WineX rpm install probléma #1902803
                  kovi
                  Felhasználó

                    Felnyomni nem gáz
                    használni már annál inkább. nincs 5leted a libc-s dologra?

                    Hozzászólás: WineX rpm install probléma #1902801
                    kovi
                    Felhasználó

                      nézném én dehát ma már nem fogom hazavinni: szélessávú elérésem van, de ha ez 0,05 kb-el jön akkor sokat mondtam…. 🙁
                      Ha már letöltötted és van tárhelyed akkor töltsd fel én meg leszívom:még mindig gyorsabb mint ez az osdn-izé

                      Hozzászólás: mplayer #1900927
                      kovi
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 2,971-2,980 / 3,700