Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
parancs:
gnomecc
itt lennie kell
soha nem csináltam, tényleg csak egy infó
a mandrake 90-ban(vagy 91 nemtom) volt a cdrdao-hoz dvd-hack csomag ami leírása szerint a cdrdao-t képessé teszi a dvd-k írására
hát nem egy zsíros infó – de azért nézz utána. A csomagkeresõbe írtam: dvd v cdr v hack v ilyesmi-ott írta hogy van ilyen cdrdao dvd-sítés vmelyik cd-n
üdvSzai Papám 🙂
nálam is volt ilyen szopás anno jó rég: csak akkor írt, ha:
a winyó a primary ide vezérlõn volt egyedül
a másodlagos vezérlõ mestere az író, a szolgája a dvd volt. Nem autora jumperolva, hanem a mastert tényleg a kábel végére téve.Semmi más esetben sem.hajrá Laci
ha kész vagy ne szégyeld megosztani velünk=IDE VELE
szted hogyan lehetne megoldani hogy az elõzõ csomagok a libc.so.6 linken a 2.2.5-höz forduljanak, de minden más ue linken a 2.3.2-t használják?
talán így menne….rc 2 alatt megy, ott rippelés közben nincs semmi perlmappás üzenet, sem i/o hibaüzenet.
A kérdés még nyitott: vki, 5tlet a fentebb említett (Beküldés idõpontja 28/4/2003 10:19) winex&libc.so.6 problémájára? Nagy segítség lenne!!!
legalább az alaplap típusát és hogy milyen uhud van(az alsa miatt nem mindegy hogy rc1 rc3 1.0final stb) pls
Felnyomni nem gáz
használni már annál inkább. nincs 5leted a libc-s dologra?nézném én dehát ma már nem fogom hazavinni: szélessávú elérésem van, de ha ez 0,05 kb-el jön akkor sokat mondtam…. 🙁
Ha már letöltötted és van tárhelyed akkor töltsd fel én meg leszívom:még mindig gyorsabb mint ez az osdn-izé -
SzerzőBejegyzés