Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hali
Ezek után megpróbáltam helyreállítani a gyári CD-rõl az eredeti glibc-t, de nem sikerült
ezt hogyan próbáltad? nem mindegy…
érdemes megfigyelni, hogy a lib-ben általában egy link irányít a megfelelõ libc.so-hoz.hali Vendég
na ja, csak egyet értünk, na de sztem Te félre is érthetted: a rövid folyam tesztelése részemrõl nem egy kodeknek szól, hanem hogy két vagy több kodek hogyan(és milyen eredménybeli külömbséggel) képes megbírkózni a problémás jelenetekkel. Itt a vbr valójában csak elmélet, mivel ahogyan írtad is itt majdnem konstans bitrátával megy le a mûsor, nincs szó kiugróan magas minõségrõl, amit a „”gyenge”” jelenetektõl elvont bitráta(és így a megtakarított értékes lemezterület) a gyors oldalon gyakorlatilag pluszként jelentkezne
Videoklippekkel szintén =véleményen vagyunk.akarom mondani ide írtam,0428 dátummal
[url]]http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=mo…&tid=1967
5lete nincs vkinek?hali
nincs türelmem keresgetni, asszem Tassadar keresett megoldást a warcraft3 fekete képernyõ problémára:
Tassadar ha látod mit írok, akkor
a war3 fat32 partíción legyen – ahogy mondtam
nem ikonról indítod!!belépsz a mappába stb és
winex war3.exe -opengl
az -opengl nélkül nem megy
a fat32 írható legyen a profiloddal mert csontra fagy(hat)
ha nem Tassadar volt akkor vegye magára akinek inge
hogy az új uhu alatt sztem miért gáz az elõre csomizott winex2.X.X azt ide írtam
cvs meg a munkahelyi winfos alól nem jön 🙁 brühühühühü2-3 külömbozõ verziójú és formátumú elõre csomagolt winex-el próbálkoztam:
egy qrva nagy gáz van ?minddel?:
A libc.so.6 -] a libc-2.3.2 szimlikje. Ezzel a 2.3.2-vel pedig nem megy…A libek közt ott a libc-2.2.5.so-is azzal sztem menne, de mivel szeretnék még holnap is mûködõ, bootoló rendszert, ígyhát nem módosítom a linket…merthogy sztem a rendszer egésze a 2.3.2-t használná…
brühühü
itt adom fel. Nem tud vki olyan trükköt arra nézve, hogyan lehetne megoldani, hogy a winex-t a libc.so.6 a libc-2.2.5-höz küldje, minden mást pedig a 2.3.2-höz?
üdvbocsáss meg ezt elfelejtettem
http://sourceforge.net/project/showfiles.p…lease_id=130155
2002.12.27=nem vmi „új”
1*is:milyen kodeket nymtál a filmbe avidemuxxal?csak egy 5let
ha ffmpeg, az avidemux forrásában nem volt egy újabb ffmpeg forrást tartalmazó mappa is, újabb ffmpaggel, mint az mplayer ffmpegje?ez is csak egy 5let
egyáltalán az mplayer-ben gui keresztül(így egyszerûbb) látszik a codec a beállítópanelen?
[url]]http://www.divx.com/divx/linux/
nézz el ide a divx linuxos portjához. installszkriptes, úgyhogy tök könnyû telep….a transcodeval tegnap nyomtam ilyen paraméterekkel(az átméretezést és vágást ne nézd az gondolom nálad úgyis más…), a lényeget gondolom fogod-hibátlan minõséget kaptam
2 menet az elsõt és másodikat nézd, a „szemetet” (mkdir stb) ugord át

gyors mozi volt úgyhogy nagy bitráta stb.=1 cd 1 óra
a hang mint látod 160 kb/s és csak rescale volume van rajtaüdv
ui:a képért bocs, nem volt türelmem begépelni, és csak egy kép van nálam…
a paramétereket dvdrippel hoztam létre, de begépelve is mûködik+ nézd meg eddig mit barmolt bele az fstabba és próbálj meg írni rootként – ott látja – e.
Tahát nem-e vmi jogosultsági probléma van a cdrec eszközönjavallom mindazonáltal a cdbakeovent kipróbálni mert jó darab.
Sirályul menni fog csak superuserként csináld mert pl. enélkül ha nem a homeodba tetted a forrást akkor pl. nem fogja tudni megcsinálni a mappákat amelyek kellenének a majd pl. a make installhoz
UHU-ra csont nélkül megy-eddig 3 gépre tettem sehol sem jelzett hibát.
de még1* avidemux
[url]]http://fixounet.free.fr/avidemux/avidemux-…x-0.9.tgz
arra célra amit írtál ez a legjobb. Ez is csont nélkül megy-csak ha majd akasz mp3 hangot tömöríteni vele a filmedhez akkor mielõtt forgatod forgass egy lame-t is mivel az uhu-ban ez alapból mûködik csak hát semmi progi nem hajlandó használni… 🙁 pl alapállapotban az mencoder sem… -
SzerzőBejegyzés
