kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,981-2,990 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Help!!! glibc upgrade után hogyan tovább? #1903008
    kovi
    Felhasználó

      hali

      Ezek után megpróbáltam helyreállítani a gyári CD-rõl az eredeti glibc-t, de nem sikerült

      ezt hogyan próbáltad? nem mindegy…
      érdemes megfigyelni, hogy a lib-ben általában egy link irányít a megfelelõ libc.so-hoz.

      Hozzászólás: Transcode #1902562
      kovi
      Felhasználó

        hali Vendég
        na ja, csak egyet értünk, na de sztem Te félre is érthetted: a rövid folyam tesztelése részemrõl nem egy kodeknek szól, hanem hogy két vagy több kodek hogyan(és milyen eredménybeli külömbséggel) képes megbírkózni a problémás jelenetekkel. Itt a vbr valójában csak elmélet, mivel ahogyan írtad is itt majdnem konstans bitrátával megy le a mûsor, nincs szó kiugróan magas minõségrõl, amit a „”gyenge”” jelenetektõl elvont bitráta(és így a megtakarított értékes lemezterület) a gyors oldalon gyakorlatilag pluszként jelentkezne
        Videoklippekkel szintén =véleményen vagyunk.

        Hozzászólás: wine(x) #1894922
        kovi
        Felhasználó

          akarom mondani ide írtam,0428 dátummal
          [url]]http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=mo…&tid=1967
          5lete nincs vkinek?

          Hozzászólás: wine(x) #1894921
          kovi
          Felhasználó

            hali
            nincs türelmem keresgetni, asszem Tassadar keresett megoldást a warcraft3 fekete képernyõ problémára:
            Tassadar ha látod mit írok, akkor
            a war3 fat32 partíción legyen – ahogy mondtam
            nem ikonról indítod!!belépsz a mappába stb és
            winex war3.exe -opengl
            az -opengl nélkül nem megy
            a fat32 írható legyen a profiloddal mert csontra fagy(hat)
            ha nem Tassadar volt akkor vegye magára akinek inge
            hogy az új uhu alatt sztem miért gáz az elõre csomizott winex2.X.X azt ide írtam
            cvs meg a munkahelyi winfos alól nem jön 🙁 brühühühühü

            Hozzászólás: WineX rpm install probléma #1902799
            kovi
            Felhasználó

              2-3 külömbozõ verziójú és formátumú elõre csomagolt winex-el próbálkoztam:
              egy qrva nagy gáz van ?minddel?:
              A libc.so.6 -] a libc-2.3.2 szimlikje. Ezzel a 2.3.2-vel pedig nem megy…A libek közt ott a libc-2.2.5.so-is azzal sztem menne, de mivel szeretnék még holnap is mûködõ, bootoló rendszert, ígyhát nem módosítom a linket…merthogy sztem a rendszer egésze a 2.3.2-t használná…
              brühühü
              itt adom fel. Nem tud vki olyan trükköt arra nézve, hogyan lehetne megoldani, hogy a winex-t a libc.so.6 a libc-2.2.5-höz küldje, minden mást pedig a 2.3.2-höz?
              üdv

              Hozzászólás: mplayer #1900924
              kovi
              Felhasználó

                bocsáss meg ezt elfelejtettem

                http://sourceforge.net/project/showfiles.p…lease_id=130155

                2002.12.27=nem vmi „új”

                Hozzászólás: mplayer #1900923
                kovi
                Felhasználó

                  1*is:milyen kodeket nymtál a filmbe avidemuxxal?csak egy 5let

                  ha ffmpeg, az avidemux forrásában nem volt egy újabb ffmpeg forrást tartalmazó mappa is, újabb ffmpaggel, mint az mplayer ffmpegje?ez is csak egy 5let

                  egyáltalán az mplayer-ben gui keresztül(így egyszerûbb) látszik a codec a beállítópanelen?

                  Hozzászólás: Transcode #1902557
                  kovi
                  Felhasználó

                    [url]]http://www.divx.com/divx/linux/
                    nézz el ide a divx linuxos portjához. installszkriptes, úgyhogy tök könnyû telep….

                    a transcodeval tegnap nyomtam ilyen paraméterekkel(az átméretezést és vágást ne nézd az gondolom nálad úgyis más…), a lényeget gondolom fogod-hibátlan minõséget kaptam
                    2 menet az elsõt és másodikat nézd, a „szemetet” (mkdir stb) ugord át
                    pillanat.jpg
                    gyors mozi volt úgyhogy nagy bitráta stb.=1 cd 1 óra
                    a hang mint látod 160 kb/s és csak rescale volume van rajta

                    üdv
                    ui:a képért bocs, nem volt türelmem begépelni, és csak egy kép van nálam…
                    a paramétereket dvdrippel hoztam létre, de begépelve is mûködik

                    Hozzászólás: k3b alatti Cd írás #1902888
                    kovi
                    Felhasználó

                      + nézd meg eddig mit barmolt bele az fstabba és próbálj meg írni rootként – ott látja – e.
                      Tahát nem-e vmi jogosultsági probléma van a cdrec eszközön

                      javallom mindazonáltal a cdbakeovent kipróbálni mert jó darab.

                      Hozzászólás: Avibol divix file #1902855
                      kovi
                      Felhasználó

                        Sirályul menni fog csak superuserként csináld mert pl. enélkül ha nem a homeodba tetted a forrást akkor pl. nem fogja tudni megcsinálni a mappákat amelyek kellenének a majd pl. a make installhoz
                        UHU-ra csont nélkül megy-eddig 3 gépre tettem sehol sem jelzett hibát.
                        de még1* avidemux
                        [url]]http://fixounet.free.fr/avidemux/avidemux-…x-0.9.tgz
                        arra célra amit írtál ez a legjobb. Ez is csont nélkül megy-csak ha majd akasz mp3 hangot tömöríteni vele a filmedhez akkor mielõtt forgatod forgass egy lame-t is mivel az uhu-ban ez alapból mûködik csak hát semmi progi nem hajlandó használni… 🙁 pl alapállapotban az mencoder sem…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,981-2,990 / 3,700