Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
root terminál, a parancsok:
gdmsetupegyénként
gnomecc
köszöntem NAGYON szépen
este ha hazaértem megnézem, majd jelentek
még1* köszhali Gege
ha nem gáz akkor írhatnál egy linket ehhez a csomaghoz, én is szívesen megnézném. Ha jól sejtem ez a winex3 csomagja…?
rpmfind.net et hiába nézem ha megdöglök sem látok rpm csomagban winex-et csak winet.
egyébként egy rakás perlmodul a 2. cd-n
ha jól be van lõve a glx abban benne az új glut(mesa esetén mindenképp)thnx
elõre mondom nem vagyok debianos sem amd-s
amd: menni fog (bár én nagyon nem szeretem), kernel szinten támogatva van
ddr : menni fog egyébként lásd lentebb
lcd : ha nagyon lcd-zni akarsz akkor a kártyán legyen transzmitter
tv : a tv outot az nvidiákkal a legkönyebb beindítani (bár az nvidiát személy szerint szintén nagyon nem sztem)
a megbízható alkatrész az tényleg elkélabit nf7 s alaplap : milyen csipszet: ha nforce 2 akkor az lehet h szívni fogsz, lagalábbis egy új kernel fordításának erejéig, vagy a gyári drivermodul befordításáig. A kétcsatornás ddr a csipkészlet északi hídja miatt lehet hogy megint problémás lesz (nforce2). lehet.
sokadjára mondom de ahogy elnézem nem utoljára
letölt kézikönyv és 69.oldal.
hogyan tehetem vissza a grubot mbr-be címmel. Egyszerû, nagyszerû stb.jöhet ide is a kérdés, mivel:
1. Meglehet nem csak Téged érdekel
2. Nem biztos hogy tudom a választ viszont lehet idenéz vki aki jobban keni mint én
üdvnem dõl tõle össze a világ, úgyhogy ezt az abszolut kézenfekvõ magoldást ki kéne próbálni: egy hívással frissíteni/telepíteni a két csomagot nodeps kapcsolóval:
root terminál
rpm -Uvh –nodeps –force 1csomag.rpm 2csomag.rpmmásfél óra 700 M
ffmpeg-]mpeg4
2 menet
-Q 5,5 (ez kell különben iszonyat fos képe lesz..)
Bitrate 700 kb/s(esetleg 800)
hang 96 bk/s joint stereo mp3
ha átméretezel/képméretre vágsz akkor állítsd be az antialiasingot 2-rebillenytû: régen így kellett
usr/share/xmodmap/hun.xmap
ehelyett :keycode 29 = y Y
ezt: keycode 29 = z Z
és
ehelyett: keycode 52 = z Z
ezt: keycode 52 = y Yfelbontás:
legegyszerûbben a vezérlõpultban 🙂 -
SzerzőBejegyzés