kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,001-3,010 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU Linux 1.0 Automatikus login #1902195
    kovi
    Felhasználó

      root terminál, a parancsok:
      gdmsetup

      egyénként

      gnomecc

      Hozzászólás: WineX rpm install probléma #1902792
      kovi
      Felhasználó

        köszöntem NAGYON szépen

        este ha hazaértem megnézem, majd jelentek
        még1* kösz

        Hozzászólás: Hardware kérdés #1902764
        kovi
        Felhasználó
          Hozzászólás: WineX rpm install probléma #1902790
          kovi
          Felhasználó

            hali Gege
            ha nem gáz akkor írhatnál egy linket ehhez a csomaghoz, én is szívesen megnézném. Ha jól sejtem ez a winex3 csomagja…?
            rpmfind.net et hiába nézem ha megdöglök sem látok rpm csomagban winex-et csak winet.
            egyébként egy rakás perlmodul a 2. cd-n
            ha jól be van lõve a glx abban benne az új glut(mesa esetén mindenképp)

            thnx

            Hozzászólás: Hardware kérdés #1902762
            kovi
            Felhasználó

              elõre mondom nem vagyok debianos sem amd-s

              amd: menni fog (bár én nagyon nem szeretem), kernel szinten támogatva van
              ddr : menni fog egyébként lásd lentebb
              lcd : ha nagyon lcd-zni akarsz akkor a kártyán legyen transzmitter
              tv : a tv outot az nvidiákkal a legkönyebb beindítani (bár az nvidiát személy szerint szintén nagyon nem sztem)
              a megbízható alkatrész az tényleg elkél

              abit nf7 s alaplap : milyen csipszet: ha nforce 2 akkor az lehet h szívni fogsz, lagalábbis egy új kernel fordításának erejéig, vagy a gyári drivermodul befordításáig. A kétcsatornás ddr a csipkészlet északi hídja miatt lehet hogy megint problémás lesz (nforce2). lehet.

              Hozzászólás: WinXP install után GRUB meghalt =( #1902386
              kovi
              Felhasználó

                sokadjára mondom de ahogy elnézem nem utoljára
                letölt kézikönyv és 69.oldal.
                hogyan tehetem vissza a grubot mbr-be címmel. Egyszerû, nagyszerû stb.

                Hozzászólás: Transcode #1902533
                kovi
                Felhasználó

                  jöhet ide is a kérdés, mivel:
                  1. Meglehet nem csak Téged érdekel
                  2. Nem biztos hogy tudom a választ viszont lehet idenéz vki aki jobban keni mint én
                  üdv

                  Hozzászólás: RH-9.0 #1901043
                  kovi
                  Felhasználó

                    nem dõl tõle össze a világ, úgyhogy ezt az abszolut kézenfekvõ magoldást ki kéne próbálni: egy hívással frissíteni/telepíteni a két csomagot nodeps kapcsolóval:
                    root terminál
                    rpm -Uvh –nodeps –force 1csomag.rpm 2csomag.rpm

                    Hozzászólás: Transcode #1902531
                    kovi
                    Felhasználó

                      másfél óra 700 M
                      ffmpeg-]mpeg4
                      2 menet
                      -Q 5,5 (ez kell különben iszonyat fos képe lesz..)
                      Bitrate 700 kb/s(esetleg 800)
                      hang 96 bk/s joint stereo mp3
                      ha átméretezel/képméretre vágsz akkor állítsd be az antialiasingot 2-re

                      Hozzászólás: z és y, képernyõ #1902741
                      kovi
                      Felhasználó

                        billenytû: régen így kellett

                        usr/share/xmodmap/hun.xmap
                        ehelyett :keycode 29 = y Y
                        ezt: keycode 29 = z Z
                        és
                        ehelyett: keycode 52 = z Z
                        ezt: keycode 52 = y Y

                        felbontás:
                        legegyszerûbben a vezérlõpultban 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,001-3,010 / 3,700