kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,011-3,020 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kovi
    Felhasználó

      bocsesz, nem láttam a sima wineconfigban is van ilyen, tehát helyesen a [drive m] után:

      „Path” = „/mnt/.dev/dvd”
      „Type” = „cdrom”
      „Label” = „cdrom” – de ezt módosíthatod játékok függvényében
      „Filesystem” = „win95”
      „Device” = „/dev/cdrom”
      sztem ezek kellenek

      viszont a Te üzeneteidet nem ez a módosítás/hiány okozza

      kovi
      Felhasználó

        terminál:
        su
        jelszó
        mc
        beállsz rá
        eddig gondolm ok

        nem biztos de vmi ilyesmi kell beléje(fejbõl mondom, nem 100 %)
        az idézõ és kapcsoszárójeleket képzeld oda, majd meglátod
        drive m
        type = cdrom
        path = /mnt/.dev/cdrom
        system = win95
        device = /dev/cdrom

        és keresd a screen beállításokat alapvetõen
        ; 800X600
        bejegyzéssel , töröld innét a ; jelet

        Hozzászólás: RH-9.0 #1901035
        kovi
        Felhasználó

          juhhéjj
          én is így jártam csak én más csomaggal.

          kovi
          Felhasználó

            az a hibaüzenet szép piskóta, csak a ” „parancsot” ” félreértetted.

            elõször is belépsz a cdmappába terminálon és ha a telepítõ (pl quake3) setup.exe-vel rendelkezik akkor abban a mappában winex setup.exe

            viszont a configot módosítanod kell vszínû az automounter miatt

            Hozzászólás: RH-9.0 #1901033
            kovi
            Felhasználó

              hali Kesigomu
              mielõtt nekilátnál a dolgaidnak azért nézd meg a redhat oldalán a kompatibilitási listát:
              csak lestem hogy a tuxracer miért kussol:
              fél óra után esett le hogy hiányzik az alsa, de ez még hagyján: nincs a kompatibilitási listán a fortemedia801 hangcsip :casstet:

              hogy mostanában nincs egy disztró ami azoknak készült akik ha lehet nem fõzõcskéznék a töltöttkáposztát hanem inkább kétpofára ennék.
              Egyébként bármilyen oldalra mentem ma, elég „sok” rh9 anyagot ajánlottak letöltésre.
              Mi az amit a tux hiányol?
              üdv
              kovi

              kovi
              Felhasználó

                a deb csomag felmegy a uhu-csomagkezelõn keresztül csak kapcsold ki a függõségellenõrzést

                winex-et saját kezûleg uhu alá még rc1 korában tettem és a deb csomagot a fentebb említett oldalon szereztem. Mûködött. (Viszont az alien to deb x.rpm – el kapott deb már nem.)
                Egy terminálon(nem root!) kiadod a winex parancsot -] a homeodban létrejöl a transgaming mappa. Ott a config és szerkesztheted. Kell(het) egy drive rész a cd-nek. A config felsõ részében commentként le van írva mit és hogyan kell. Ja és ez a kész csomag kezeli az installshieldet….. winex /mnt/.dev/cdrom/setup.exe és települ a progid…
                NE ENGEDD FULL SCREENBE MERT AZ ATIK EGY R

                Hozzászólás: Linux törlése? #1902688
                kovi
                Felhasználó

                  nézd meg a kézikönyvet amit mondtam
                  1.tedd vissza a grubot
                  2.nézd meg az uhulinux.hu – t

                  0.5 : grub elõtt a winfost tedd fel mert kinyírja az idegen rendszertöltõket aztán grubozhatsz megint..
                  háj

                  Hozzászólás: Linux törlése? #1902686
                  kovi
                  Felhasználó

                    vagy inkább 6 percen belül, igazam van LC?

                    Hozzászólás: Linux törlése? #1902684
                    kovi
                    Felhasználó

                      nam halt bele az xp. Látatlanban mondom hogy szar helyre tetted a grubot és ez kinyírta a winloadert. Ha mondjuk ránéztél volna az uhulinux.hu-ra ott le van írva a segítségnél hogy mit kell tenned hogy a bootmenüben megjelenjen a winszar. Az ilyen kezdõ szívások miatt van ott a bootfloppy opció
                      aztán csak annyi kellet volna ha már az uninstallnál tarunk hogy bebootolsz a winszar cd-rõl és kijavítod a merevlemez mbr-jét(vagy ntfs – nél az mft – t). Nem formázol.
                      Ha meg vissza akarod tenni a grubot akkor a kézikönyv 69.oldala.
                      ha már mindenképpen uninstallt akasz akkor a winszarod partícionálójával tötöld le az idegen partot és hozz létre egy újat
                      azt kész-egyébként uhulinux.hu mielõtt baromságot csinálnátok
                      vagy linuxforum.hu ahol 15 percen belül válaszol akárki.

                      kovi
                      Felhasználó

                        http://ers.linuxforum.hu/
                        regisztrálsz egyet azt kész mehetsz download: akár rpm akár deb
                        de errõl már volt szó csak nem nézitek a fórum archív részeit….

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,011-3,020 / 3,700