Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bocsesz, nem láttam a sima wineconfigban is van ilyen, tehát helyesen a [drive m] után:
„Path” = „/mnt/.dev/dvd”
„Type” = „cdrom”
„Label” = „cdrom” – de ezt módosíthatod játékok függvényében
„Filesystem” = „win95”
„Device” = „/dev/cdrom”
sztem ezek kellenekviszont a Te üzeneteidet nem ez a módosítás/hiány okozza
terminál:
su
jelszó
mc
beállsz rá
eddig gondolm oknem biztos de vmi ilyesmi kell beléje(fejbõl mondom, nem 100 %)
az idézõ és kapcsoszárójeleket képzeld oda, majd meglátod
drive m
type = cdrom
path = /mnt/.dev/cdrom
system = win95
device = /dev/cdromés keresd a screen beállításokat alapvetõen
; 800X600
bejegyzéssel , töröld innét a ; jeletjuhhéjj
én is így jártam csak én más csomaggal.az a hibaüzenet szép piskóta, csak a ” „parancsot” ” félreértetted.
elõször is belépsz a cdmappába terminálon és ha a telepítõ (pl quake3) setup.exe-vel rendelkezik akkor abban a mappában winex setup.exe
viszont a configot módosítanod kell vszínû az automounter miatt
hali Kesigomu
mielõtt nekilátnál a dolgaidnak azért nézd meg a redhat oldalán a kompatibilitási listát:
csak lestem hogy a tuxracer miért kussol:
fél óra után esett le hogy hiányzik az alsa, de ez még hagyján: nincs a kompatibilitási listán a fortemedia801 hangcsip :casstet:hogy mostanában nincs egy disztró ami azoknak készült akik ha lehet nem fõzõcskéznék a töltöttkáposztát hanem inkább kétpofára ennék.
Egyébként bármilyen oldalra mentem ma, elég „sok” rh9 anyagot ajánlottak letöltésre.
Mi az amit a tux hiányol?
üdv
kovia deb csomag felmegy a uhu-csomagkezelõn keresztül csak kapcsold ki a függõségellenõrzést
winex-et saját kezûleg uhu alá még rc1 korában tettem és a deb csomagot a fentebb említett oldalon szereztem. Mûködött. (Viszont az alien to deb x.rpm – el kapott deb már nem.)
Egy terminálon(nem root!) kiadod a winex parancsot -] a homeodban létrejöl a transgaming mappa. Ott a config és szerkesztheted. Kell(het) egy drive rész a cd-nek. A config felsõ részében commentként le van írva mit és hogyan kell. Ja és ez a kész csomag kezeli az installshieldet….. winex /mnt/.dev/cdrom/setup.exe és települ a progid…
NE ENGEDD FULL SCREENBE MERT AZ ATIK EGY Rnézd meg a kézikönyvet amit mondtam
1.tedd vissza a grubot
2.nézd meg az uhulinux.hu – t0.5 : grub elõtt a winfost tedd fel mert kinyírja az idegen rendszertöltõket aztán grubozhatsz megint..
hájvagy inkább 6 percen belül, igazam van LC?
nam halt bele az xp. Látatlanban mondom hogy szar helyre tetted a grubot és ez kinyírta a winloadert. Ha mondjuk ránéztél volna az uhulinux.hu-ra ott le van írva a segítségnél hogy mit kell tenned hogy a bootmenüben megjelenjen a winszar. Az ilyen kezdõ szívások miatt van ott a bootfloppy opció
aztán csak annyi kellet volna ha már az uninstallnál tarunk hogy bebootolsz a winszar cd-rõl és kijavítod a merevlemez mbr-jét(vagy ntfs – nél az mft – t). Nem formázol.
Ha meg vissza akarod tenni a grubot akkor a kézikönyv 69.oldala.
ha már mindenképpen uninstallt akasz akkor a winszarod partícionálójával tötöld le az idegen partot és hozz létre egy újat
azt kész-egyébként uhulinux.hu mielõtt baromságot csinálnátok
vagy linuxforum.hu ahol 15 percen belül válaszol akárki.http://ers.linuxforum.hu/
regisztrálsz egyet azt kész mehetsz download: akár rpm akár deb
de errõl már volt szó csak nem nézitek a fórum archív részeit…. -
SzerzőBejegyzés