kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,031-3,040 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Melyik disztró a jobb? #1892470
    kovi
    Felhasználó

      hali
      na én vmi speciálisan slackwarehez kötõdõ irodalomra gondoltam(csomagokról stb – olyasmire mint mondjuk egy support-irodalom).Amit írtál az elsõ könyvet meg fogom nézni, mivel azt nem ismerem.
      üdv
      kovácszsolt debrecenbõl 🙂

      Hozzászólás: Melyik disztró a jobb? #1892467
      kovi
      Felhasználó

        hali Vendég
        ha nem nagy kérés és tuccc ilyet akkor ha tudnál ajánlani hozzá egy kis akármilyen nyelvû irodalmat akkor az nagyon baba lenne. Kipróbáltam, jó meg minden , de hogyha nem mindenre magamtól stb kellene rájönni hanem lenne egy írás ahonnan 5 perc alatt ki lehet keresni akármit akkor jó lenne. Szal link plíz.
        elõre is kösz*1000, sokunk nevében
        üdv
        kovi

        Hozzászólás: ATI FOREVER #1898480
        kovi
        Felhasználó

          win alatt 125, itt 80
          hát lehet, de ez így rendjén van. Ha esetleg meglépnéd hogy az ati gyári drivereit életre leheled és nem a dri-vel mész x43 alatt akkor ez a kb 125 meglesz itt is..
          viszont nem lesz olyan egyszerû 43 alatt életre lehelni azokat a híres/hírhedt gyári drivereket…
          hozzáteszem hogy a trueform is hiányzik(sztem) az xfreebõl – na de mindegya lényeg ,ahogyan Te is mondtad: legalább megy.

          Hozzászólás: üzenet #1902050
          kovi
          Felhasználó

            cdírás? hogy állsz?

            Hozzászólás: ATI FOREVER #1898477
            kovi
            Felhasználó

              az a mutatott érték ott nem valós( nem hamisított csak rosszul kijelzett sztem), nálam is szokott 6000 fps lenni ati 7x-el – ez nem valós
              az elsõ értéket szorozd kb 1.5 -el na annyi lehet a max – tapasztalatom szerint

              Hozzászólás: mandrake 90 letöltés #1901765
              kovi
              Felhasználó

                még mindig áll a kérdés
                mondjatok már lsziv vmi gyors helyet. Amiket tudtam onnan hipergyorsan eltüntették a 90 isokat

                Hozzászólás: /etc/fstab #1901936
                kovi
                Felhasználó
                  Hozzászólás: cd-irás #1902036
                  kovi
                  Felhasználó

                    hááát hibaüzenet nélkül elég gáz,de
                    a beállításoknál protokollként generic-mmc (mind a két meghajtón) nem segít? Az auto van úgy hogy téved…

                    Hozzászólás: Mekkora a kernel image-ed? #1902002
                    kovi
                    Felhasználó

                      arnyek te nem a lefordított forrást mérted meg?
                      ha 900 k-t eléri archivált állapotban a rendszermag akkor az egy nagyon spéci gép…

                      úgy fordítod hogy az elõzõ kernel configját (lenyomatát) betöltöd a menuconfiggal ezek után ami kell pluszba azt kiválasztod és lehetõleg nem modulozol hanem be a kernelbe

                      Hozzászólás: ATI FOREVER #1898475
                      kovi
                      Felhasználó

                        a mandrakeben lévõ 3d és a redhat 3d-je (mesa dri radeon) kb egy szinten van, viszont nálam a mandrake opengl-je fagy…
                        ha az uhuba installsz dri-t (dri package – 20020811) akkor itt az elõzõek teljesítményébõl veszítesz kb 15-20 % -ot, ami még nem lenne gáz, csakhogy ez is fagy
                        figyelem: ati7x & uhu ha az xf86configba beszúrod a doksi szerinti pafeflip akármi sort(nem emlékszem pontosan a nevére) „on” értékkel akkor megszûnik a gl közbeni radeonpageflipping hibaüzenet, és nem fagy az ablakok mozgatása közben. Viszont pl a quake max 15 perc alatt akkor is csontrafagy.. 🙁
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,031-3,040 / 3,700