Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hali
na én vmi speciálisan slackwarehez kötõdõ irodalomra gondoltam(csomagokról stb – olyasmire mint mondjuk egy support-irodalom).Amit írtál az elsõ könyvet meg fogom nézni, mivel azt nem ismerem.
üdv
kovácszsolt debrecenbõl 🙂hali Vendég
ha nem nagy kérés és tuccc ilyet akkor ha tudnál ajánlani hozzá egy kis akármilyen nyelvû irodalmat akkor az nagyon baba lenne. Kipróbáltam, jó meg minden , de hogyha nem mindenre magamtól stb kellene rájönni hanem lenne egy írás ahonnan 5 perc alatt ki lehet keresni akármit akkor jó lenne. Szal link plíz.
elõre is kösz*1000, sokunk nevében
üdv
koviwin alatt 125, itt 80
hát lehet, de ez így rendjén van. Ha esetleg meglépnéd hogy az ati gyári drivereit életre leheled és nem a dri-vel mész x43 alatt akkor ez a kb 125 meglesz itt is..
viszont nem lesz olyan egyszerû 43 alatt életre lehelni azokat a híres/hírhedt gyári drivereket…
hozzáteszem hogy a trueform is hiányzik(sztem) az xfreebõl – na de mindegya lényeg ,ahogyan Te is mondtad: legalább megy.cdírás? hogy állsz?
az a mutatott érték ott nem valós( nem hamisított csak rosszul kijelzett sztem), nálam is szokott 6000 fps lenni ati 7x-el – ez nem valós
az elsõ értéket szorozd kb 1.5 -el na annyi lehet a max – tapasztalatom szerintmég mindig áll a kérdés
mondjatok már lsziv vmi gyors helyet. Amiket tudtam onnan hipergyorsan eltüntették a 90 isokathááát hibaüzenet nélkül elég gáz,de
a beállításoknál protokollként generic-mmc (mind a két meghajtón) nem segít? Az auto van úgy hogy téved…arnyek te nem a lefordított forrást mérted meg?
ha 900 k-t eléri archivált állapotban a rendszermag akkor az egy nagyon spéci gép…úgy fordítod hogy az elõzõ kernel configját (lenyomatát) betöltöd a menuconfiggal ezek után ami kell pluszba azt kiválasztod és lehetõleg nem modulozol hanem be a kernelbe
a mandrakeben lévõ 3d és a redhat 3d-je (mesa dri radeon) kb egy szinten van, viszont nálam a mandrake opengl-je fagy…
ha az uhuba installsz dri-t (dri package – 20020811) akkor itt az elõzõek teljesítményébõl veszítesz kb 15-20 % -ot, ami még nem lenne gáz, csakhogy ez is fagy
figyelem: ati7x & uhu ha az xf86configba beszúrod a doksi szerinti pafeflip akármi sort(nem emlékszem pontosan a nevére) „on” értékkel akkor megszûnik a gl közbeni radeonpageflipping hibaüzenet, és nem fagy az ablakok mozgatása közben. Viszont pl a quake max 15 perc alatt akkor is csontrafagy.. 🙁
üdv -
SzerzőBejegyzés