kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,051-3,060 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: avseq01.dat #1901834
    kovi
    Felhasználó

      személyes üzenet : mert nem vagy bejelentkezve
      a cdrom mint eszköz a dev-ben jelen van ? mert ha ninsc akkor azt mindenképp csináld meg. pl Linkeld meg az eredeti eszközt, amit el sem tudok képzelni nálad mi lehet .
      Ebben az esetben az avi azért megy mert ott kitallózód a cuccost és kész. Itt viszont az eszközt kezeli.

      Hozzászólás: avseq01.dat #1901832
      kovi
      Felhasználó

        merthogy fileként nem mindig tudod megnyitni – kellenek a környezõ mappák filejai is hozzá
        (bocs hogy 2-be ment véletlenül entert ütöttem, 🙁 – tök béna)

        Hozzászólás: avseq01.dat #1901831
        kovi
        Felhasználó

          mplayer jobb kliik megnyitás vcd – ennyi

          Hozzászólás: linuxforum kérdések/problémák #1893209
          kovi
          Felhasználó

            ezekkel inkább a webmesteri elérésre kellene írnotok, nem?

            a két admin címére… én legalábbis ezt tenném a helyetekben
            ott ugyanis gyorsabb és „biztosabb”

            Hozzászólás: Letöltés #1901814
            kovi
            Felhasználó

              shrike-i386-disc1.iso
              tól
              disk3.iso

              Hozzászólás: Slackware & Lilo nyûg #1901801
              kovi
              Felhasználó

                hali Bdede

                igen, igen.

                Hozzászólás: Slackware & Lilo nyûg #1901799
                kovi
                Felhasználó

                  ok,kösz – viszont ha nem nagy kérés tényleg írj már vissza.

                  Hozzászólás: Slackware & Lilo nyûg #1901797
                  kovi
                  Felhasználó

                    próbáltam, nem megy.
                    🙁
                    azért thnx
                    valaki 5let?

                    Hozzászólás: IDE-kezelés uhun #1901788
                    kovi
                    Felhasználó

                      Ja meg nézd meg a biost hogy a két idecsatorna is udma-ba van -e állítva vagy csak pio. Bár a biosnak nincs vmi nagy szerepe de ha vmi csodaalaplapod van akkor az nagyon mély szinten tudja tiltani az udma adatátvitelt.

                      Hozzászólás: IDE-kezelés uhun #1901787
                      kovi
                      Felhasználó

                        több kéne:
                        milyen alaplap(chipszet)
                        az eszközök udma-sak?
                        és így is futnak? hdparm – mal meg tudod nézni õket
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,051-3,060 / 3,700