személyes üzenet : mert nem vagy bejelentkezve
a cdrom mint eszköz a dev-ben jelen van ? mert ha ninsc akkor azt mindenképp csináld meg. pl Linkeld meg az eredeti eszközt, amit el sem tudok képzelni nálad mi lehet .
Ebben az esetben az avi azért megy mert ott kitallózód a cuccost és kész. Itt viszont az eszközt kezeli.
merthogy fileként nem mindig tudod megnyitni – kellenek a környezõ mappák filejai is hozzá
(bocs hogy 2-be ment véletlenül entert ütöttem, 🙁 – tök béna)
Ja meg nézd meg a biost hogy a két idecsatorna is udma-ba van -e állítva vagy csak pio. Bár a biosnak nincs vmi nagy szerepe de ha vmi csodaalaplapod van akkor az nagyon mély szinten tudja tiltani az udma adatátvitelt.