Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
MPLAYER: hallottátok hogy G.
a hippoliton is több (két) szinkron/hangsáv van, nem csak egy: egy zajos és egy zajtalanított.
hagyjátok már ezt az elkeserítést
ki kesereg emiatt?sztem az a kép sántít vhol.. majd hiszem ha a saját gépemen látom: ígyhát este kipróbálom – bár már anno próbáltam ilyet úgy nov körül, de hasztalan:” nincs megfelelõ megjelenítõ eszk.” – akármilyen csomagot teleptem fel….akármilyen vo – t adtam …
egyébként szívesebben néztem volna meg az mlpayer üzeneteit teljes hosszúságban mint azt az idétlen chat-izét. Mindenesetre érdekes kép….
Uj design az oldalon. Nem is rossz …
és ha jól látom még gyorsabb is lett…
ha tényleg ilyen könnyen lejátssza x nélkül akkor tökön szúrom magam….. tavaly elég sok gépre tettünk többek között filmek miatt x -et.
szasz blaci!
feltéve hogy a vesa-illesztéshez szükséges csomag ott van:
de ha csont terminál a masina akkor nem lesz
üdv
kovácszsoltnem tudom miért ment 2X…. 🙁
Az aalibet gondolom csak poénból írtátok. AAlibbel filmet nézni = biciklilánccal levest kanalazni…. 5 perc poén-nem több
De egyébként meg x nélkül(nincs framebuffer eszköz, x eszköz fordítva, beállítva stb) nem tudom hogyan lehetne filmet nézni hacsak nem aalib vo-val. Sõt x nélkül az mplayer configure fog irgalmatlanul kiabálni, mivel nem fog x maghajtót találni. Nem teljesen X mentes gépre való ez a filmtéma: terminálon 1X még poén mozizni, de utána borzsasztó élmény.
Az aalibet gondolom csak poénból írtátok. AAlibbel filmet nézni = biciklilánccal levest kanalazni…. 5 perc poén-nem több
De egyébként meg x nélkül(nincs framebuffer eszköz, x eszköz fordítva, beállítva stb) nem tudom hogyan lehetne filmet nézni hacsak nem aalib vo-val. Sõt x nélkül az mplayer configure fog irgalmatlanul kiabálni, mivel nem fog x maghajtót találni. Nem teljesen X mentes gépre való ez a filmtéma: terminálon 1X még poén mozizni, de utána borzsasztó élmény.
-
SzerzőBejegyzés