kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,061-3,070 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mplayer a konzolon ??? #1900856
    kovi
    Felhasználó

      MPLAYER: hallottátok hogy G.

      Hozzászólás: mplayer a konzolon ??? #1900853
      kovi
      Felhasználó

        a hippoliton is több (két) szinkron/hangsáv van, nem csak egy: egy zajos és egy zajtalanított.

        Hozzászólás: mplayer a konzolon ??? #1900851
        kovi
        Felhasználó

          hagyjátok már ezt az elkeserítést
          ki kesereg emiatt?

          Hozzászólás: mplayer a konzolon ??? #1900847
          kovi
          Felhasználó

            sztem az a kép sántít vhol.. majd hiszem ha a saját gépemen látom: ígyhát este kipróbálom – bár már anno próbáltam ilyet úgy nov körül, de hasztalan:” nincs megfelelõ megjelenítõ eszk.” – akármilyen csomagot teleptem fel….akármilyen vo – t adtam …

            egyébként szívesebben néztem volna meg az mlpayer üzeneteit teljes hosszúságban mint azt az idétlen chat-izét. Mindenesetre érdekes kép….

            Hozzászólás: mplayer a konzolon ??? #1900844
            kovi
            Felhasználó

              Uj design az oldalon. Nem is rossz …

              és ha jól látom még gyorsabb is lett…

              Hozzászólás: mplayer a konzolon ??? #1900842
              kovi
              Felhasználó

                ha tényleg ilyen könnyen lejátssza x nélkül akkor tökön szúrom magam….. tavaly elég sok gépre tettünk többek között filmek miatt x -et.

                Hozzászólás: mplayer a konzolon ??? #1900838
                kovi
                Felhasználó

                  szasz blaci!
                  feltéve hogy a vesa-illesztéshez szükséges csomag ott van:
                  de ha csont terminál a masina akkor nem lesz
                  üdv
                  kovácszsolt

                  Hozzászólás: mplayer a konzolon ??? #1900835
                  kovi
                  Felhasználó

                    nem tudom miért ment 2X…. 🙁

                    Hozzászólás: mplayer a konzolon ??? #1900834
                    kovi
                    Felhasználó

                      Az aalibet gondolom csak poénból írtátok. AAlibbel filmet nézni = biciklilánccal levest kanalazni…. 5 perc poén-nem több

                      De egyébként meg x nélkül(nincs framebuffer eszköz, x eszköz fordítva, beállítva stb) nem tudom hogyan lehetne filmet nézni hacsak nem aalib vo-val. Sõt x nélkül az mplayer configure fog irgalmatlanul kiabálni, mivel nem fog x maghajtót találni. Nem teljesen X mentes gépre való ez a filmtéma: terminálon 1X még poén mozizni, de utána borzsasztó élmény.

                      Hozzászólás: mplayer a konzolon ??? #1900833
                      kovi
                      Felhasználó

                        Az aalibet gondolom csak poénból írtátok. AAlibbel filmet nézni = biciklilánccal levest kanalazni…. 5 perc poén-nem több

                        De egyébként meg x nélkül(nincs framebuffer eszköz, x eszköz fordítva, beállítva stb) nem tudom hogyan lehetne filmet nézni hacsak nem aalib vo-val. Sõt x nélkül az mplayer configure fog irgalmatlanul kiabálni, mivel nem fog x maghajtót találni. Nem teljesen X mentes gépre való ez a filmtéma: terminálon 1X még poén mozizni, de utána borzsasztó élmény.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,061-3,070 / 3,700