Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az aalibet gondolom csak poénból írtátok. AAlibbel filmet nézni = biciklilánccal levest kanalazni…. 5 perc poén-nem több
De egyébként meg x nélkül(nincs framebuffer eszköz, x eszköz fordítva, beállítva stb) nem tudom hogyan lehetne filmet nézni hacsak nem aalib vo-val. Sõt x nélkül az mplayer configure fog irgalmatlanul kiabálni, mivel nem fog x maghajtót találni. Nem teljesen X mentes gépre való ez a filmtéma: terminálon 1X még poén mozizni, de utána borzsasztó élmény.
bocsesz szucst, nem láttam hogy már answer 🙁 = késtem
na, szerinted?
automata mounter.hát így. Ha nem tetszene akkor kapcsold ki. nekem sem tetszik.
üdvhali
azért az xfreet ne vegyétek ki a számításból mivel rengetegen panaszkodnak rá, és furcsa mód a panaszkodók java része akármilyen ati radeonnal nyomja(7x-9x)…..
nálam 7x ati a gl ablakok mozgatásánál azonnal fagy- egyébként ha nem mozgatom és így fut benne vmi akkor magától akad ki max 20 perc alatt még fullscreenben is. Akár uhu akár mandrake akár kde akár gnome …:(
nem a kártya rossz mivel m90 és suse 81 ok, csakhát azokban más az x verziója…..Nem akarok gechi lenni de én a helyedben a cisco szakembereire bíznám, mivel ha gáz van a hálózati kapcsolattal és nem jó vagy nincs naplózás akkor te leszel a felelõs…..
De azért kíváncsi lennék miért nem találta a confignál a gtk-t.
azért mert az egész devel verzió kell neki. 🙁
na szal akkor már csak egy lépés lenne:ha megmozdítod a 3d-s alkalmazást futtató ablakot akkor csontra fagy. Sztetetek mi okozhatja ezt?
hadd válaszoljam meg magamnak, egy 7végényi tapasztalat után:
vszínû az xfree a ludas(illetve ez a verzió még jobban hargszik a kártyámra): a mandrake91 is ugyanezt csinálja, pedig oda gyárilag van benyomva a direkt rendering modul…. Annyi a külömbség hogy ott nincs üzenet csak csontra fagy.
Na most a mandrake 90 és a suse 81 sem csinálta ezt pedig volt gl=ott más volt az xfree verziója….
Na most akkor mi lesz, hogy lesz……. 🙁
lehet hogy a végén csak lecserélem vmire a kardom, azt pedig beteszem a vitrinbe. Mert hogy 20 percet sem tudok kvékelni-ennyi idõ után magától is kiakad. Vagy visszateszem az xfree42-t.azért nagyon ne bántsátok mert legalább a nevét vállalta-azt meg ilyen esetekbennem nagyon szokás.Még akkor is ha kamunév……..
az érem másik oldalát meg már leírtam vagy 10-el elõrébbsztem a 90 nagyobb eresztés volt, a saját idejében pedig mindenképpen
Hali
röviden írok hogy legyen türelme végigolvasni bárkinek
abszolut semmi értelme ennek.Viszont ha vkinek jó a winfos akkor mit keres itt? minden rosszindulat nélkül és csak kíváncsiságból kérdem ezt, mivel egyszer már anyázásba ment át az ilyesmi, ebbõl meg ha lehet most kimaradnék
senki nem mondta hogy a win nem felel meg egy otthoni rendszernek. csak akkor fizesd ki és fogadd el a hibáit, meg a zárt és szûk körû fejlesztéssel járó „sajátosságait” aminek köszönhetõen olyan csodák láttak világot mint az upnp(amit az fbi biztonsági szakembereinek tanácsa jellemez:azonnal kikapcs) valamint olyan kibaszások mint a media player „csomagküldõ szolgáltatása 🙂 ” . Ezekbõl sokat lehetne írni. Nagyon sokat. Vki írta 1szer hogy azért ellenzik a linuxot a népek mert gyorsan kiderül ki mire is képes valójában, amikor nem az a megoldás hogy tovább-tovább-ok-kössünk rá két masnit erõs mazzzagból azt kész.
szal ha vkinek jó a winfos akkor rajta. nem bûn ez – sokan vannak csak hogy akkor nem értem milyen információt remél egy ilyen érdeklõdésû és ilyen meggyõzõdésû felhesználó egy ilyen portálon. Nekik ott a supergamez stb.plusz a microfos.com
na szajasztok
remélem nem másztam senki arcába a véleményemmel
csak még annyit hogy hajrá informatikai demokrácia!!
csak ennyit akartam
kovi -
SzerzőBejegyzés