Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„updatepageflipping”
bocsesz ez az üzenet nem arrows stb. nem tudom mivel kevertem összeüdv mindenki
bocsesz most benyomok két képet, megígértem(radeon 7500):
no este ilyet láttam 😀

megy ilyet :

az elsõn tisztán lácccik mûködik a dri. Van egy ilyen arrowstb üzenet de megy.
ott a glxgears consolja elõtte: nagy fps pedig csak 1300 cerka van alatta
A quake ilyen formában pedig régi nagy álmom: natívan uhu alatt radeonnal.Azért fut ablakban hogy lácccódjon hogy uhu alatt megy.
na szal akkor már csak egy lépés lenne:ha megmozdítod a 3d-s alkalmazást futtató ablakot akkor csontra fagy. Sztetetek mi okozhatja ezt?
ui:mandrake 91: kipróbáltam de tuxracer csúnya textúrahiba. 90 -ban ok volt.
de mindegy mert ez a m91 nem egy nagy eresztés(2 órányi tapasztalat után)
hájwarcraft3:
próbáld meg úgy hogy fat partícióról futtatod winex-el. Ha induláskor fekete kép=problémád akkor talán ez segít!!komolyan!!
üdv
koviegyébként mint kiderült abból amit ma írtam ide hogy 43 alá tettem és mûködött!, na persze ha nem 7×00 akkor nem tudom mert nem ati driverrel néztem hanem a direktrendering modullal.
Silent ötletem van a tvkardoddal kapcsolatban
[email protected]ATI =7X00 + RC3!!!!
Ma reggel munkába indulás elõtt volt tíz percem:
babonábül megnéztem egy dolgot: tavaly évvége felé letöltöttem a dripackeget(20020810 – i kadás asszem)
babonából lefuttattam az installszkriptjét
babonából nem nyúltam az xf86confighoz
babonából újraindítottam az egész gépet
babonából bementem rootként
glxgears: 1100 fps!!!!!
glxinfo: direct rendering:yes
terminálon lejövõ gl error üzenet eltûnt
na erre most nem tudom a magyarázatot de végül is mûködik!!!!! Rc21 alatt nem ment sehogy sem órányi tökölések után sem, most meg ilyen könnyen adta magát?
Ez nem áprilisi tréfa holnapra hozok screenshotot mert reggel nem volt idõm ilyesmivel tökölni még1* még a confighoz sem nyúltam!!!! Ma du majd megteszemna hajrá akkor dri.sourceforge.net – és dripkg – t letölteni és próbálgatni na persze ésszel ne szálljon el az egész x
üdv
kovia novell.hu supportja?
http://www.szamitastechnika.hu/hozzaszolas.php?id=33
a semminél jobb
(nálam is novell van csak nem ilyen csavarosan)ez is csak egy pár de az esernyõs pingvin nagyon aranyos
[url]]http://tuxje.nl/images/linux/Wallpaper/csak egy darab de nagy sláger:
[url]]http://www.submitart.org/images/photos.php…a7b830e77 -
SzerzőBejegyzés

