kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,091-3,100 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mandrake & Debian #1901246
    kovi
    Felhasználó

      ilyen az elegáns megoldás…

      Hozzászólás: RedHat 9 letöltés #1901475
      kovi
      Felhasználó

        🙂 Mert Neked úgysem válaszol senki! 🙂
        hali, Gabaman
        jó rég hallottalak!
        ha tudsz gyere be irc

        Hozzászólás: nem indul az xwindow #1901482
        kovi
        Felhasználó

          ha absz kezdõ vagy
          ha nem tudod hol és mit keress(logfile) , akkor gépel:
          startx
          és az error -al kezõdõ sorokat írd ide
          egyébként csak úgy kíváncsiság: milyen disztró?

          kovi
          Felhasználó

            de ez tényleg csak egy apró kekeckedés volt- több ilyen is van.

            kovi
            Felhasználó

              egy ikont azért megérne

              Hozzászólás: #1901444
              kovi
              Felhasználó

                hali

                hát elég szerencsétlenül jött ki ez a siteoff

                de most: olvasták a hírt 142-en. Be van jelentkezve 15 man, egy rakás vendég….

                tényleg szerencsétlenül jött ki….

                egyébként tényleg nem volt egy jó poén… 🙁 🙁 🙁
                … na és azt hallottátok hogy bill***** elkapta azt a bizonyos tüdõgyuszit?

                Hozzászólás: uhu #1900895
                kovi
                Felhasználó

                  ja, márha szövegre gondolsz

                  Hozzászólás: uhu #1900892
                  kovi
                  Felhasználó

                    minden ott van a /mnt-ben
                    automonuter úgyhogy rákattintasz azt kész
                    cd hasonló néven
                    part a diskakármi alatt

                    Hozzászólás: videók audió CD-re #1901418
                    kovi
                    Felhasználó

                      mencoderrel elméletileg ki tudod szedni a hangot
                      gyakorlatilag ha absz egyszerû megoldást akarsz akkor lejátszod a videot mplayerrel és a hangmeghajtónak pcm-et adsz. Lejátszás végére a hang ott lesz a homeodban audiodump.wav néven
                      azal meg tudod mit kell

                      Hozzászólás: UHU Linux 1.0rc3 #1901167
                      kovi
                      Felhasználó

                        de próbálj meggyõzni.  

                        istalld fel a foobillardot: max 5 fps
                        meggyõzõ nem?

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,091-3,100 / 3,700