kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,101-3,110 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU Linux 1.0rc3 #1901166
    kovi
    Felhasználó

      próbájjjjátokki, mi történik ha befordítjátok a dri.sourceforge.net – rõl letöltött direct renderinget

      részemrõl ha lesz idõm meglépem még ma

      Hozzászólás: UHU Linux 1.0rc3 #1901164
      kovi
      Felhasználó

        nem az jelentené , hanem a glxinfo-ban olvasod hogy
        libgl error
        és a mesasoft glx pedig megy

        Hozzászólás: Amiga emulátor + UHU #1901219
        kovi
        Felhasználó

          nahát úgy látom nem lesz csomag

          úgyhogy a semminél jobb megoldás: letölt innen csomagot
          [url]]http://rpmfind.net/linux/RPM/mandrake/9.0/…i586.html
          aztán alien –to-deb uae..stb.rpm

          és láss csodát a függõségellenõrzést kikapcsolva, az elkészült deb-et fel lehet tenni…..(pedig az eddigiekben az alienrõl igen rossz tapasztalataim voltak). Nem mûködik hibátlanul az uae ebben a formában de akkor is *****a….
          kickstartról ne adjak ‘honnan’ tippet.
          Az amiga.supergamez.hu meg elég jól el van látva mindennel
          egyéb játékok, demók:
          http://www.back2roots.org/Games/
          (ja, ha ha vki nem tudja bekonfigolni az emulátort akkor szívesen segítek)
          Lotus Turbo Challange !!!Rulez!!!

          élvezzétek

          Hozzászólás: UHU Linux 1.0rc3 #1901162
          kovi
          Felhasználó

            Ati mobility:
            az én 7x atimmal is ez a helyzet csak ott a glxgears 220 fps
            namost az már egy fél lépés elõre hogy legalább elindul 3d-ben
            az érem másik fele hogy sztem a softMesa – val érték el

            LibGl error: ez nálam szintén, de bárminél amit konzolról indítok 🙁

            különben egész jó lett!!!

            Hozzászólás: Megjelent a Mandrake Linux 9.1!!! :-) #1901095
            kovi
            Felhasználó

              megnéztem a linkedet
              jól hangzik

              Hozzászólás: Megjelent a Mandrake Linux 9.1!!! :-) #1901092
              kovi
              Felhasználó

                nekem eddig legjobban a mendrake 9 jött be pedig próbáltam egy pár disztrót…
                a 91-t direkte nem prószáltam rc-ként csak úgy babonából… na a 91 – rõl így semmi élményem sincs, így dupla lesz az öröm.
                de a lényeg hogy nem hiszem hogy kihúzza õket a pácból egy új disztró. Nagyon remélem hogy egy év múlva már nem csak nosztalgiadarab lesz 🙁

                Hozzászólás: Amiga emulátor + UHU #1901215
                kovi
                Felhasználó

                  itt az archív
                  [url]]http://amiga.supergamez.hu/Util/uae-0_8_8_…8_tar.tar
                  ebbõl kék’ uhucsomag…

                  Hozzászólás: Amiga emulátor + UHU #1901214
                  kovi
                  Felhasználó

                    hali fellow
                    uae: ultimate amiga emulator

                    jogvédett a kickstart de kb 500 helyrõl lehet letölteni 1.0 – tól 3.1 -ig, köztük magyar emulátorakkal foglalkozó szerverekrõl is

                    ma reggel indulás elõtt(7-kor) a turbo lotus challange-el játszottam 🙂

                    gyûjtöttem már vagy 200 jó játékot, de uaecsomagom csak mandrake alá van, ill a forrás

                    uhu alá jó lenne egy uae.uhu hogy ne kelljen tökölni….
                    halljátok emberek….csinájjon má’ vki egyet, léccci
                    üdv

                    Hozzászólás: Megjelent a Mandrake Linux 9.1!!! :-) #1901089
                    kovi
                    Felhasználó

                      🙂

                      Hozzászólás: Mandrake & Debian #1901242
                      kovi
                      Felhasználó

                        ha harmadik rendszer akkor telep uhu-nem telep grub és újrabootolva a debiant módosítod a lilo.confot(sztem ennyi) és ezután lefuttat lilo
                        ha a debian helyett akkor telep uhu nem telep grub és bootlemez – telep lilo

                        javíjjon ki vki ha tévedek

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,101-3,110 / 3,700