Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
próbájjjjátokki, mi történik ha befordítjátok a dri.sourceforge.net – rõl letöltött direct renderinget
részemrõl ha lesz idõm meglépem még ma
nem az jelentené , hanem a glxinfo-ban olvasod hogy
libgl error
és a mesasoft glx pedig megynahát úgy látom nem lesz csomag
úgyhogy a semminél jobb megoldás: letölt innen csomagot
[url]]http://rpmfind.net/linux/RPM/mandrake/9.0/…i586.html
aztán alien –to-deb uae..stb.rpmés láss csodát a függõségellenõrzést kikapcsolva, az elkészült deb-et fel lehet tenni…..(pedig az eddigiekben az alienrõl igen rossz tapasztalataim voltak). Nem mûködik hibátlanul az uae ebben a formában de akkor is *****a….
kickstartról ne adjak ‘honnan’ tippet.
Az amiga.supergamez.hu meg elég jól el van látva mindennel
egyéb játékok, demók:
http://www.back2roots.org/Games/
(ja, ha ha vki nem tudja bekonfigolni az emulátort akkor szívesen segítek)
Lotus Turbo Challange !!!Rulez!!!élvezzétek
Ati mobility:
az én 7x atimmal is ez a helyzet csak ott a glxgears 220 fps
namost az már egy fél lépés elõre hogy legalább elindul 3d-ben
az érem másik fele hogy sztem a softMesa – val érték elLibGl error: ez nálam szintén, de bárminél amit konzolról indítok 🙁
különben egész jó lett!!!
megnéztem a linkedet
jól hangziknekem eddig legjobban a mendrake 9 jött be pedig próbáltam egy pár disztrót…
a 91-t direkte nem prószáltam rc-ként csak úgy babonából… na a 91 – rõl így semmi élményem sincs, így dupla lesz az öröm.
de a lényeg hogy nem hiszem hogy kihúzza õket a pácból egy új disztró. Nagyon remélem hogy egy év múlva már nem csak nosztalgiadarab lesz 🙁itt az archív
[url]]http://amiga.supergamez.hu/Util/uae-0_8_8_…8_tar.tar
ebbõl kék’ uhucsomag…hali fellow
uae: ultimate amiga emulatorjogvédett a kickstart de kb 500 helyrõl lehet letölteni 1.0 – tól 3.1 -ig, köztük magyar emulátorakkal foglalkozó szerverekrõl is
ma reggel indulás elõtt(7-kor) a turbo lotus challange-el játszottam 🙂
gyûjtöttem már vagy 200 jó játékot, de uaecsomagom csak mandrake alá van, ill a forrás
uhu alá jó lenne egy uae.uhu hogy ne kelljen tökölni….
halljátok emberek….csinájjon má’ vki egyet, léccci
üdv🙂
ha harmadik rendszer akkor telep uhu-nem telep grub és újrabootolva a debiant módosítod a lilo.confot(sztem ennyi) és ezután lefuttat lilo
ha a debian helyett akkor telep uhu nem telep grub és bootlemez – telep lilojavíjjon ki vki ha tévedek
-
SzerzőBejegyzés