kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,111-3,120 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mandrake & Debian #1901241
    kovi
    Felhasználó

      harmadik rendszernek akarod vagy cserélnéd a debiant? két külön megoldás…

      Hozzászólás: UHU Linux 1.0rc3 #1901156
      kovi
      Felhasználó

        hali
        ugyan még nem próbáltam(talán vasárnap)
        a grub miatt azért kár pipának lenni mert az elõzõekben sem volt tökély(amúgy én is lilopárti vagyok) ami miatt nem az uhu felel hanem a grub….
        érdekes hogy ha az elsõ partíció(amin akér vinfos is lehet – aktívra van állítva) akkor az azon lévõ rendszert csont nélkül elkapja
        kézzel írd be a grub menüjébe a paramétereket
        ez a legtöbb amit tehetsz
        a gimp develverzió : részemrõl nagyon reméltem hogy kikerül mivel a fényefekkteket stb nem igazán akarta elvégezni….
        üdv
        kovi

        Hozzászólás: Megjelent a Mandrake Linux 9.1!!! :-) #1901083
        kovi
        Felhasználó

          Igaz, én is visszasírom a régi szép 150 forintos idõket, amikor még éjszakákon át töltöttem a disztrib-CD-ket egy ócska soft-os modemmel… :-)))))

          jaja

          vki próbálta már?(ma délre jön le) :grub tölti be vagy lilo? (remélem lilo!!)
          hájjj

          Hozzászólás: Megjelent a Mandrake Linux 9.1!!! :-) #1901077
          kovi
          Felhasználó

            sztem te onna az rc-t szedted le. vagy csak én voltam a vak, merthogy ott nem láttam még a full-t(reggel néztem)……

            Hozzászólás: Megjelent a Mandrake Linux 9.1!!! :-) #1901074
            kovi
            Felhasználó

              nem akarok tippeket adni de egy bizonyos skandináv ftp szerverrõl hatvannal jön

              Hozzászólás: UHU-hoz jutás másképp #1892640
              kovi
              Felhasználó

                nincs kedve vkinek mondjuk gimppel csinálni hozzá egy borítót( rc2 cover-bõl kiszedné a release candidate számát és kicserélné egy szép 3-ra) . Nem fogok hozzá mert fantasztikusan nincs tehetségem semmilyen grafikai dologhoz és egy jártasabb ember ezt 1 perc alatt megcsinálná

                Hozzászólás: UHU-hoz jutás másképp #1892639
                kovi
                Felhasználó

                  debrecenben terjesztek és nem csak influenzát
                  [email protected]
                  szal éjjjetek a lehetõséggel vagy tapasztaljátok meg a négy órás letöltés szépségeit ,debreceni népek
                  üdv

                  Hozzászólás: Idealis linuxos gep #1901063
                  kovi
                  Felhasználó

                    hali
                    nem -mivel én nagyon ritkán megyek rootként és használom= szóval userként is fog

                    Hozzászólás: Idealis linuxos gep #1901061
                    kovi
                    Felhasználó

                      ja majd elfelejtettem érdemes a xine-t is nézni – nagyon jó az mplayer és ezért hajlamosak a népek megfeledkezni a fent említett progiról.
                      tapasztalatom szerint bizonyos esetekben( nagyon magas bitrátával készült divx stb) ffmpeg ide vagy oda gyorsabb mint az mplayer.
                      nem lebeszélni akarlak a magyar progiról-én is ezt használom – de a xine-t is próbáld ki.
                      na télllleg hali

                      Hozzászólás: Idealis linuxos gep #1901060
                      kovi
                      Felhasználó

                        ha vmi miatt nincs idõd stb configure/make, akkor a gmplayer video ablakában benyomod a direct renderinget vmint a framedropot és így sokkal kevésbé lesz hajlamos a szaggatásra-szinkronelhagyásra – viszont a felirat-fileos filmeket elfelejtheted(majd meglátod miért… 🙁 )
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,111-3,120 / 3,700