Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
agyonszidott rpm….. :
susera, mandrakera max 15 mp alá felmegy
deb&uhu:a függõségellenõrzést kilõtted?az m90 is jó
de esteleg a 82 is….
üdv
kovija nem tettem hozzá hogy imperium galaktika 2 (ami ugyebár !!nem is megy full 3d nélkül!!)
szal aki azt mondja hogy az ati 7x-hez xfreevadiújnyavaja kell az inkább próbálja ki amit írtam….ati 7xxx:tegyél fel suse 73+ -t vagy ennél nagyobbat
tegyél fel mandrake-t
így nem kell pöcsölni
csak hogy elhiggyék a hitetlenkedõk (nem rád golndolok tassadar):
[img]‘%20target=’_blank’]http://rootkiskacsa.uw.hu/root/galaktika.jpg
kifejezetten problémás dx7/d3d darab winex-en…
megy .. simán xfree-bõl megy a d3d – a „régi” suse 8amon készült kép.xfree buzerálás nélkül.Szal csak meg lehet(ne) csinálni. Mandrake-n még állatabb(gyorsabb).. Igaz ott más xfree version..nem is most ajánlották…..
Beküldés idõpontja 7/10/2002 14:20
http://www.google.com/linux
beír: free antivir
az AntiVir nevû sw ingyér van otthonra
ha viszont nincs levelezõszerver a gépeden vagy nem viszel haza hetente gigányi vinfos exe-ket com-okat ill dll-ket meg csomó msoffice táblát, doksit amiket késõbb továbbadnál akárkinek, akkor inkább ne tedd fel mert felesleges
egyébként édekesség: hazaviszel játékot-lenyomod winex-el-ha vírusos volt a progi akkor a víruskód is aktiválódhatott a winex-el.
üdvAz fdisk -l parancs kiírja a particiókon használt fájlrendszerek típusát is?
a partícionált rendszeren a df parancs írja ki ezeket. Szal ha idegen helyre/rendszerhez ülnél és kíváncsi vagy 🙂 akkor prósza ki, a mezei nyúl..ill user is használhatja
egyébként meg ha telepítéshez kellene akkor téllleg cfdisk!!!
üdvsztem:
vagy ac3 a hang és többcsatornás a hangkártyád-hátsó hangfalak meg nincsenek
vagy ac3 a hang és nem keveri le sztereóra
még 1*:sztem
üdvgondolom a gmplayer van fenn. abban prószáltad már a beállítások/video fülön másik meghajtóra állítani a kimenetet? egyébként milyen graf hw-el küzdesz?
egyébként tényleg fordíts egyet (legalább a progit-a bõröket stb-t hagyhatod…)-úgyis van már újabb verzió mint az rc21-ben, nem?
üdvsztem az úgy a helyén van hogy a voodoo akár cirka 2* is gyorsabb- gondolom anno be volt fordítva a glide driver ami ugye elég natívan a 3dfx csippekhez készült.
Inkább örülj hogy megy 3d-t a matroxod!!Nem mindenkinél 3d-zik ilyen simán….
Az agp technika nem igazán számít itt mivel nincs nagy mennyiségû textúra a glxgearsban amit át kéne engednie annak a feneszéles busznak.
üdv
kovi -
SzerzőBejegyzés