Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mandrake 9= minden piszkálás nélkül menni fog az ati 3d-t de a tunerjét + bemeneti modulokat nemigen tudod csont nélkül használni
hopsza bocsi ezénvoltam=jár így az ember ha új böngészõ elõtt ül és elfelejt login…
pontosabban
http://ftp.kando.hu – anonymous-ként beenged
itt az 5. könyvtár – mandrake cd – i586 – és ott a cuccos
ha innen szeded akkor tutira a te hálózati kapcsolatod lesz a szûk keresztmetszet = adsl-lel kb 10 óra alatt lejön az a szûk 2 giga
üdvhttp://ftp.kando.hu
innen elég gyorsha debrecen környékérõl vagy akkor felírom neked-ha élsz ezzel akkor
[email protected]
(bár a freemail eléggé gyengélkedik de csakmekkkapomm)http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=816&mode=thread&order=0&thold=0
aki keres az talál….emlékeztem erre csak nem tudtam mikori cikk
egyébként én anno nem tudtam elindítani már meg nem mondom miért de ha sikerülne beindítanod akkor igazán elegáns megoldás lenne=prósza ki!!!
üdvKovinak csak annyit, hogy ha Te annyit „qvékelnél” a gépen mint én, akkor nem irtad volna le, mert nem is tudnád mi az… Nem hiszem, hogy Te meg tudnád itélni, hogy én mennyit használom a gépet játékra. Ezért ilyen kitalált és sértõ dolgokkal nem érvelj!
A többi érveddel egyetértek!!!!!ok ezt nem tudtam, de ennyit vontam le = lehet hogy hiba volt úgyhogy bocs
ui:a helyedben mandraket tennék a gépre 90-t. Ha nem jön be akkor 91rc2 – na de ezt csak kipróbálásra mivel rc.
üdvlehet benne vmi…..
bár csak én gondolom hogy kanyecSztem kakukk=ennyi volt 🙁
[url]]http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=mo…d&tid=251
ha ráérsz 20 percre akkor olvasd végig. -
SzerzőBejegyzés