kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,131-3,140 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux? Minek????? #1900439
    kovi
    Felhasználó

      mandrake 9= minden piszkálás nélkül menni fog az ati 3d-t de a tunerjét + bemeneti modulokat nemigen tudod csont nélkül használni

      Hozzászólás: AutoCad Linux alatt, lehetséges? #1900559
      kovi
      Felhasználó

        hopsza bocsi ezénvoltam=jár így az ember ha új böngészõ elõtt ül és elfelejt login…

        Hozzászólás: Linux? Minek????? #1900437
        kovi
        Felhasználó

          pontosabban
          http://ftp.kando.hu – anonymous-ként beenged
          itt az 5. könyvtár – mandrake cd – i586 – és ott a cuccos
          ha innen szeded akkor tutira a te hálózati kapcsolatod lesz a szûk keresztmetszet = adsl-lel kb 10 óra alatt lejön az a szûk 2 giga
          üdv

          Hozzászólás: Linux? Minek????? #1900436
          kovi
          Felhasználó

            http://ftp.kando.hu
            innen elég gyors

            ha debrecen környékérõl vagy akkor felírom neked-ha élsz ezzel akkor
            [email protected]
            (bár a freemail eléggé gyengélkedik de csakmekkkapomm)

            Hozzászólás: tul gyors a 48X CDROM #1899597
            kovi
            Felhasználó

              http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=816&mode=thread&order=0&thold=0
              aki keres az talál….emlékeztem erre csak nem tudtam mikori cikk
              egyébként én anno nem tudtam elindítani már meg nem mondom miért de ha sikerülne beindítanod akkor igazán elegáns megoldás lenne=prósza ki!!!
              üdv

              Hozzászólás: UBS-s fényképezõ #1900318
              kovi
              Felhasználó
                Hozzászólás: Linux? Minek????? #1900431
                kovi
                Felhasználó

                  Kovinak csak annyit, hogy ha Te annyit „qvékelnél” a gépen mint én, akkor nem irtad volna le, mert nem is tudnád mi az… Nem hiszem, hogy Te meg tudnád itélni, hogy én mennyit használom a gépet játékra. Ezért ilyen kitalált és sértõ dolgokkal nem érvelj!
                  A többi érveddel egyetértek!!!!!  

                  ok ezt nem tudtam, de ennyit vontam le = lehet hogy hiba volt úgyhogy bocs
                  ui:a helyedben mandraket tennék a gépre 90-t. Ha nem jön be akkor 91rc2 – na de ezt csak kipróbálásra mivel rc.
                  üdv

                  Hozzászólás: LinuxMánia #1900340
                  kovi
                  Felhasználó

                    lehet benne vmi…..
                    bár csak én gondolom hogy kanyec

                    Hozzászólás: LinuxMánia #1900338
                    kovi
                    Felhasználó

                      Sztem kakukk=ennyi volt 🙁

                      Hozzászólás: Linux? Minek????? #1900428
                      kovi
                      Felhasználó

                        [url]]http://www.linuxforum.hu/modules.php?op=mo…d&tid=251
                        ha ráérsz 20 percre akkor olvasd végig.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,131-3,140 / 3,700