kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,141-3,150 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux? Minek????? #1900427
    kovi
    Felhasználó

      Biztos sok Linux felhasználó fog most rám haragudni, de nem értem mitõl olyan jó a Linux????????????????????????????????????????????????

      tévedsz – legalább is én nem haragszom
      viszont ha nem írtál volna nevet /login akkor qrvára haragudnék
      ez így ferr volt : egy „érdekes” kérdés de vállalva a neved
      ui
      tényleg gondold végig amiket leírtak Neked

      Hozzászólás: Linux? Minek????? #1900426
      kovi
      Felhasználó

        minek? :
        azért hogy ne kutakodjon a mfos az internetezési szokásaiddal
        azért hogy ne kutakodjon a mfos a mediaplayerrel lejátszott dolgaid után
        azért hogy ne ketakodjon a mfos a mediaplayerrel wma-ba nyomott cuccaid után

        azért hogy egy kiforrott rendszerrel csiszold szakmai tudásod
        azért hogy a millió ki****** vírustól ne kelljen rettegned
        azért ha elakadsz vmiben akkor ne a szomszéd „szakértõtõl” kérdezz hanem egy hivatalos fórumon
        azért hogy ne menjen rá a gatyád a rendszeredre
        azért hogy ne tegyél szívességet a bsa-nak azzal hogy lopod a rendszered
        azért hogy észrevedd a gépek nem csak qvékelni vannak

        és hogy részese legyél egy folyamatnak ami által elõbb-utóbb a linux már nem csak alternatíva lesz.
        +sokat lehetne még írnom de inkább ezeken rágódj egy kicsit
        üdv
        kovi

        Hozzászólás: Ati radeon 9100 dual head #1900051
        kovi
        Felhasználó

          mandrake9 és minden meghajtóval megy a mplayer kiv vidix(de mint mondottam vszínû a hw a ludas)
          tv-re nem sûrûn teszem mivel a legkisebb moncsim 17″ és most tornázok egy 21″-al= az 55 cm tv felesleges – nekünk meg ilyen tv-nk van
          na nálam így megy + annyiban is könnyebb a dolgom hogy ati 7500 és nem 9000, plusz full vivo nem natúr tv-kimenet
          üdv
          kovi

          Hozzászólás: Ati radeon 9100 dual head #1900049
          kovi
          Felhasználó

            szasz andrey
            úgylátom még mindig szívsz
            mi lenne ha kipróbálnád az új mandrake release cand.-t? Ott minden csontra be van lõve és annyit megérne hogy megnézd egyáltalán megoldható-e…
            üdv

            Hozzászólás: mplayer #1900368
            kovi
            Felhasználó

              nem kötelezõ linkelni :
              indít configure stb
              mindig kapsz üzenetet – lesz még vszínû hiányzó gtk stb
              bemész a mit kíván tenni mandrake menübe-abból a telepítés stb menü
              a hiányzó(aktuálisan) dolgokat beírod a keresõbe és feltelepíted..
              pl a libpng-t megint felteszed és menni fog
              lesz vagy 5-6 ilyen cucc de menni fog – kb 10 perc pepecselés után
              én nem linkeltem semmit nem csináltam azon kívül amit leírtam és láss csodát megy…
              gui halom, codec halom stb szal nem is akárhogy megy..
              sõt hogy érdekeset a legutosó gcc-t használva is lefutott
              üdv

              Hozzászólás: Merre tartasz UHU ? #1899867
              kovi
              Felhasználó

                szerintem a windows medai video-t csak dekódolni lehet. De lehet hogy tévedek. Egyébként minek kell neked wmv
                na szóval ha mencoderbe betöltöd bemenetként a winmedia sztrímet kimenetként meg megadod hogy legyen mondjuk mpeg1 azzal meg azt csinálsz amit akarsz és tudsz
                szal semelyiket sem lehet aláhúzni (sztem)
                üdv

                Hozzászólás: K3b #1900112
                kovi
                Felhasználó

                  namég1t kérdek
                  abszurd dolog lenne de nem lehetséges az hogy 1*ûen nem bírja a lemezt?
                  merthogy bevezette és azonnal lezárta(az a 200 másodperc gondolom kellemes lehetett 🙁 )

                  talán a belsõ cache méretét is rosszul kaphatja el de ez már csak nagy fantáziálás
                  próbálj egy új progit ami nem a cdrdao-ra épül

                  Hozzászólás: K3b #1900109
                  kovi
                  Felhasználó

                    Hi Vendég
                    másik mag-másik frontend – prósza ki
                    egyébként az az író udma-s vagy csak sima pio4 ? ez sem mindegy
                    és ha a bornproofot kinyomod?
                    itt fogytam ki az 5letekbõl
                    kitartás, emberke
                    üdv
                    kovi

                    Hozzászólás: Grafikus halál? #1900207
                    kovi
                    Felhasználó

                      + a grafikus hardware is kellene

                      Hozzászólás: HTML editort, de milyet? #1900198
                      kovi
                      Felhasználó

                        meridian : ok
                        mindazonáltal ezt a kisfiamszöveget qrvára nem bírom tudod ha poén ha nem, mert sztem ez a nagyarcú manusok szövege
                        na szasz nagyfater
                        mindazonáltal majd ‘csekkolok’ + hidd csak el van humorérzékem.
                        na de csekkolj má’ te is egy kicsit na csak én 🙂 🙂 🙂 🙂
                        üdv

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,141-3,150 / 3,700