Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Biztos sok Linux felhasználó fog most rám haragudni, de nem értem mitõl olyan jó a Linux????????????????????????????????????????????????
tévedsz – legalább is én nem haragszom
viszont ha nem írtál volna nevet /login akkor qrvára haragudnék
ez így ferr volt : egy „érdekes” kérdés de vállalva a neved
ui
tényleg gondold végig amiket leírtak Nekedminek? :
azért hogy ne kutakodjon a mfos az internetezési szokásaiddal
azért hogy ne kutakodjon a mfos a mediaplayerrel lejátszott dolgaid után
azért hogy ne ketakodjon a mfos a mediaplayerrel wma-ba nyomott cuccaid utánazért hogy egy kiforrott rendszerrel csiszold szakmai tudásod
azért hogy a millió ki****** vírustól ne kelljen rettegned
azért ha elakadsz vmiben akkor ne a szomszéd „szakértõtõl” kérdezz hanem egy hivatalos fórumon
azért hogy ne menjen rá a gatyád a rendszeredre
azért hogy ne tegyél szívességet a bsa-nak azzal hogy lopod a rendszered
azért hogy észrevedd a gépek nem csak qvékelni vannakés hogy részese legyél egy folyamatnak ami által elõbb-utóbb a linux már nem csak alternatíva lesz.
+sokat lehetne még írnom de inkább ezeken rágódj egy kicsit
üdv
kovimandrake9 és minden meghajtóval megy a mplayer kiv vidix(de mint mondottam vszínû a hw a ludas)
tv-re nem sûrûn teszem mivel a legkisebb moncsim 17″ és most tornázok egy 21″-al= az 55 cm tv felesleges – nekünk meg ilyen tv-nk van
na nálam így megy + annyiban is könnyebb a dolgom hogy ati 7500 és nem 9000, plusz full vivo nem natúr tv-kimenet
üdv
koviszasz andrey
úgylátom még mindig szívsz
mi lenne ha kipróbálnád az új mandrake release cand.-t? Ott minden csontra be van lõve és annyit megérne hogy megnézd egyáltalán megoldható-e…
üdvnem kötelezõ linkelni :
indít configure stb
mindig kapsz üzenetet – lesz még vszínû hiányzó gtk stb
bemész a mit kíván tenni mandrake menübe-abból a telepítés stb menü
a hiányzó(aktuálisan) dolgokat beírod a keresõbe és feltelepíted..
pl a libpng-t megint felteszed és menni fog
lesz vagy 5-6 ilyen cucc de menni fog – kb 10 perc pepecselés után
én nem linkeltem semmit nem csináltam azon kívül amit leírtam és láss csodát megy…
gui halom, codec halom stb szal nem is akárhogy megy..
sõt hogy érdekeset a legutosó gcc-t használva is lefutott
üdvszerintem a windows medai video-t csak dekódolni lehet. De lehet hogy tévedek. Egyébként minek kell neked wmv
na szóval ha mencoderbe betöltöd bemenetként a winmedia sztrímet kimenetként meg megadod hogy legyen mondjuk mpeg1 azzal meg azt csinálsz amit akarsz és tudsz
szal semelyiket sem lehet aláhúzni (sztem)
üdvnamég1t kérdek
abszurd dolog lenne de nem lehetséges az hogy 1*ûen nem bírja a lemezt?
merthogy bevezette és azonnal lezárta(az a 200 másodperc gondolom kellemes lehetett 🙁 )talán a belsõ cache méretét is rosszul kaphatja el de ez már csak nagy fantáziálás
próbálj egy új progit ami nem a cdrdao-ra épülHi Vendég
másik mag-másik frontend – prósza ki
egyébként az az író udma-s vagy csak sima pio4 ? ez sem mindegy
és ha a bornproofot kinyomod?
itt fogytam ki az 5letekbõl
kitartás, emberke
üdv
kovi+ a grafikus hardware is kellene
meridian : ok
mindazonáltal ezt a kisfiamszöveget qrvára nem bírom tudod ha poén ha nem, mert sztem ez a nagyarcú manusok szövege
na szasz nagyfater
mindazonáltal majd ‘csekkolok’ + hidd csak el van humorérzékem.
na de csekkolj má’ te is egy kicsit na csak én 🙂 🙂 🙂 🙂
üdv -
SzerzőBejegyzés